Treść opublikowana przez Patryś
-
B6 DIVISION
Ja również mam tak około 160 km/h przy 3000 obr/min. 180 to duża przesada.
-
B6 DIVISION
No ale żeś poprawił.
-
B6 DIVISION
E tam znając życie to kasa poleży jeszcze troche bo na paypalu mam ją, a za często nie kupuje płacąc za pośrednictwem tego. Tak odkładam tam drobne po troche i się w końcu może uzbiera na ten pakiet s4. Ostatnio licznik się tam uzbierał wiec do przodu cały czas.
-
B6 DIVISION
Panie gdzie ten s-line za 100? Biere hehe Ale tak serio to myślę o pakiecie s4 bardziej niż s-line. Choć w tej cenie jakby była taka mega okazja w komplecie to na bank bym chapnął haha
-
B6 DIVISION
A panie ja tam nie byłem, nic nie wiem, nie pcham się. Nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem hahahaha A tu jest lepiej jak na wikipedii więc pytam. I jak coś wiem to podpowiem ale to wiesz. Muszę być pewny w 100 % booooo to potem nigdy nic nie wiadomo co komu odbije i mnie oskarży albo co hehe.
-
B6 DIVISION
Miszka w PL nawet mam gdzieś w szafie PS1 i PS2. Zdałaby się jeszcze taka playerka hehe I ponawiam bo w tym gąszczu się zgubiło hehe Pany po dwóch sezonach moje good yeary powiedziały że kończą kadencje. Powiedziałem sobie że już nie wywalę ponownie tyle kasy na dwa sezony więc co byście polecili w rozsądnej cenie i jakości. Oponki 18" I drugie. Mam 100 euraczy do wydania luźne i zastanawiam się na co by je tu wydać do auta. Jakieś pomysły.
-
B6 DIVISION
kurde jeździłem w pl caŁy dzień i nic a wieczorem zaś. Na drugi dzień zaś nic i w trasie do NL pach zaś raz. Ale ok dzięki jutro pójdę odepnę kostki i obczaję.
-
B6 DIVISION
A pany taka zagadka. Ostatnio myłem auto i karcherem trochę poleciałem po zaciskach, całych hamulcach itp. Wsiadam do auta i piii error że się klocki kończą myślę ok gdzieś się woda dostała albo coś. Wpadam do garażu gaszę auto, palę na nowo wszystko ok. Jadę dwa dni później do PL i na trasie bang znowu klocki myślę co jest. Staje, gaszę auto, odpalam i ok. Ale kilka razy na trasie zaś to samo aż ciągle się świeciło. W PL zaś jeździłem cały dzień i nic a na wieczór zaś pach.. Ktoś coś?
-
B6 DIVISION
Pany po dwóch sezonach moje good yeary powiedziały że kończą kadencje. Powiedziałem sobie że już nie wywalę ponownie tyle kasy na dwa sezony więc co byście polecili w rozsądnej cenie i jakości. Oponki 18" I drugie. Mam 100 euraczy do wydania luźne i zastanawiam się na co by je tu wydać do auta. Jakieś pomysły.
-
B6 DIVISION
No to price za***isty. Przydałoby się też tak trafić hehe
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
8K0 919 145 A Pany taki o nr ma ten moduł zegara radiowego? Coś gdzieś mi się obiło o uszy ze trzeba uważać na te taniochy.
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
A kto bogatemu zabroni? hahaha
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Szyba będzie się palić hehe.
-
B6 DIVISION
Kierwa szukam wozu na weselicho i straszna bieda nic nie ma ciekawego w okolicach Opola Wrocławia albo ludzie nie mają wolnego terminu. :wallbash:
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Oooooo :jerk: :jerk: Masakra dopiero odkryłem ten temat i jestem w głębokim szoku. Audi robi mega w uj robotę i miażdży mnie :kox: Gratuluję fury :thumbup1:
-
B6 DIVISION
Nie działa. Ostatnio też chciałem obczaić i lipa.
-
B6 DIVISION
Ty się nie śmiej tylko leć umyć dupe
- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
Podoba mi się
-
Spalanie 1.9 TDI PD
Moje spalanie ogólne z 3 lat to 6,37 L/100km. Prowadzę dziennik na motostat.pl i też nie mam lekkiej nogi. Najniższe spalanie jakie zrobiłem to 5,2 a najwyższe to 7,4. U mnie seria i koła 225/40/18 lato i zima.
-
B6 DIVISION
Ja wam powiem że u mnie na małych blaszkach mam naklejone s4 które załatwiał swego czasu kristof91. Nie sa one nawet polakierowane tylko tak naklejone, myje ma myjce ciśnieniowej i to grubo po zaciskach jade bo żółte to syf widać i nawet nio trochę się nie poodklejały więc te pewnie bedą się trzymać w uj
-
B6 DIVISION
Z początku patrze, myślę takie swiatło? Ale patrze jeszcze raz a to kierwa dekory. Joozek rezaj hehe
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Dzięki Karol. Miałem chrapkę na ten twój licznik kolorowy, ale musiałem odpuścić, a teraz jak chciałem brać to patrze już poszedł. Ehhh