Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patryś

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patryś

  1. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja również mam tak około 160 km/h przy 3000 obr/min. 180 to duża przesada.
  2. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No ale żeś poprawił.
  3. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    E tam znając życie to kasa poleży jeszcze troche bo na paypalu mam ją, a za często nie kupuje płacąc za pośrednictwem tego. Tak odkładam tam drobne po troche i się w końcu może uzbiera na ten pakiet s4. Ostatnio licznik się tam uzbierał wiec do przodu cały czas.
  4. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panie gdzie ten s-line za 100? Biere hehe Ale tak serio to myślę o pakiecie s4 bardziej niż s-line. Choć w tej cenie jakby była taka mega okazja w komplecie to na bank bym chapnął haha
  5. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A panie ja tam nie byłem, nic nie wiem, nie pcham się. Nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem hahahaha A tu jest lepiej jak na wikipedii więc pytam. I jak coś wiem to podpowiem ale to wiesz. Muszę być pewny w 100 % booooo to potem nigdy nic nie wiadomo co komu odbije i mnie oskarży albo co hehe.
  6. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Miszka w PL nawet mam gdzieś w szafie PS1 i PS2. Zdałaby się jeszcze taka playerka hehe I ponawiam bo w tym gąszczu się zgubiło hehe Pany po dwóch sezonach moje good yeary powiedziały że kończą kadencje. Powiedziałem sobie że już nie wywalę ponownie tyle kasy na dwa sezony więc co byście polecili w rozsądnej cenie i jakości. Oponki 18" I drugie. Mam 100 euraczy do wydania luźne i zastanawiam się na co by je tu wydać do auta. Jakieś pomysły.
  7. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kurde jeździłem w pl caŁy dzień i nic a wieczorem zaś. Na drugi dzień zaś nic i w trasie do NL pach zaś raz. Ale ok dzięki jutro pójdę odepnę kostki i obczaję.
  8. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A pany taka zagadka. Ostatnio myłem auto i karcherem trochę poleciałem po zaciskach, całych hamulcach itp. Wsiadam do auta i piii error że się klocki kończą myślę ok gdzieś się woda dostała albo coś. Wpadam do garażu gaszę auto, palę na nowo wszystko ok. Jadę dwa dni później do PL i na trasie bang znowu klocki myślę co jest. Staje, gaszę auto, odpalam i ok. Ale kilka razy na trasie zaś to samo aż ciągle się świeciło. W PL zaś jeździłem cały dzień i nic a na wieczór zaś pach.. Ktoś coś?
  9. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany po dwóch sezonach moje good yeary powiedziały że kończą kadencje. Powiedziałem sobie że już nie wywalę ponownie tyle kasy na dwa sezony więc co byście polecili w rozsądnej cenie i jakości. Oponki 18" I drugie. Mam 100 euraczy do wydania luźne i zastanawiam się na co by je tu wydać do auta. Jakieś pomysły.
  10. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No to price za***isty. Przydałoby się też tak trafić hehe
  11. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja właśnie szukam.
  12. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    8K0 919 145 A Pany taki o nr ma ten moduł zegara radiowego? Coś gdzieś mi się obiło o uszy ze trzeba uważać na te taniochy.
  13. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kierwa szukam wozu na weselicho i straszna bieda nic nie ma ciekawego w okolicach Opola Wrocławia albo ludzie nie mają wolnego terminu. :wallbash:
  14. Oooooo :jerk: :jerk: Masakra dopiero odkryłem ten temat i jestem w głębokim szoku. Audi robi mega w uj robotę i miażdży mnie :kox: Gratuluję fury :thumbup1:
  15. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie działa. Ostatnio też chciałem obczaić i lipa.
  16. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ty się nie śmiej tylko leć umyć dupe
  17. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hahaha dobre :-D
  18. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zasrańce. :-P
  19. Patryś odpowiedział(a) na MARCIN607 temat w 1.9TDI
    Moje spalanie ogólne z 3 lat to 6,37 L/100km. Prowadzę dziennik na motostat.pl i też nie mam lekkiej nogi. Najniższe spalanie jakie zrobiłem to 5,2 a najwyższe to 7,4. U mnie seria i koła 225/40/18 lato i zima.
  20. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja wam powiem że u mnie na małych blaszkach mam naklejone s4 które załatwiał swego czasu kristof91. Nie sa one nawet polakierowane tylko tak naklejone, myje ma myjce ciśnieniowej i to grubo po zaciskach jade bo żółte to syf widać i nawet nio trochę się nie poodklejały więc te pewnie bedą się trzymać w uj
  21. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Z początku patrze, myślę takie swiatło? Ale patrze jeszcze raz a to kierwa dekory. Joozek rezaj hehe
  22. Dzięki Karol. Miałem chrapkę na ten twój licznik kolorowy, ale musiałem odpuścić, a teraz jak chciałem brać to patrze już poszedł. Ehhh

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.