Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patryś

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patryś

  1. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany jaki będzie mniej więcej koszt wrzucenia centralnego intercoolera do 1.9?
  2. Ja jutqo bede lecial na Zandvoort jutro jakby ktos chcial sie dolaczyc to pisac.
  3. No tak a ja napisałem że akurat teraz jest płatny Więc po co tam wjeżdżać tym razem hehe. Ja mam rzut beretem tam i często jestem więc obcykałem już co się dobrze opłaca hahaha Mi niedziela jedynie pasuje bo wlasnie sie dowiedzialem ze w sobote pracuje.
  4. Ale akurat teraz jest płatny hehe Wiec po co dawać 10 e jak można dać 5 i starczy akurat a za drugiego piątaka można zjeść rybkę
  5. Szacun za całą operację. Super że wszystko samemu ogarnięte. Gratuluję.
  6. Ja osobiście zawsze parkuję na parkingu wzdłuż plaży i schodzę na dół na tor dopiero.
  7. Ja nie wiem też jeszcze jak będę w sobote czy pojde do pracy czy nie to moze na niedziele sie ugadamy na niedziele
  8. Pany może polecimy w sobote na CPZ. Będą fajne wyścigi ja napewno polecę po sprawdzeniu kalendarza http://www.cpz.nl/nl/evenementen/finaleraces
  9. Mateusz myślę że to już ECU mi to ogarnie i dobiorą taki jak trzeba i żeby się wcisnął chyba że znajdę jakiś dedykowany i wtedy by było najlepiej hehe Stasiu to jesteś u samej góry. 200 km ode mnie. Ja blisko Amsterdamu jestem.
  10. Nie no bez przesady. Raczej bede szukal takiego zeby weszedl w ori zderzak. Chodzi mi tylko o to zeby sie nie meczyl sprzet bo na seryjnym IC to slabizna. Nie musi byc 200 km
  11. Nie jeszcze. Jak bede na swieta w PL to wtedy albo dopiero na nastepne wakacje. :/
  12. A no byłem nawet 2 razy wczoraj. Brudas straszny po trasie z PL. Pakiet S4 bym chciał ale to już raczej odpada bo założyłem inne priorytety i do auta napewno wpadnie jeszcze wiekszy intercooler i może fotele żeby było wygodniej. I to by było na tyle raczej. Tylko się bujać teraz.
  13. Nie spinam sie. Przeciesz zartobliwie to pisalem hehe To ze mozna wiecej to wiem. Patryk mi mowil odrazu ze na samym turbo i sofcie max 180 km zrobia ale po diagnozie i ogarnieciu auta wyszlo tyle bo jak pisalem nie chcialem na maxa zylowac silnika a juz troche ma i nie domaga wszystko tak jak bylo nowe. Zawsze mozna wiecej ale po co sie pchac w koszta. Zrobie ic jeszcze, korekte i starczy.
  14. Sam masz skreta hehe. Ori przebieg mam. Jak macie lepsze wyniki to fajnie tylko sie cieszyc. U mnie jest tyle i trudno. Wazne ze jezdzi jak nalezy i daje rady.
  15. Hehe nie. 302 chyba. Malo nie malo ale troche juz jest.
  16. Po pierwsze to soft mial byc bez zylowania silnika. A po drugie no silnik juz ma swoje i wtryski tez, nie ma sie co oszukiwac. Czlowiek sie stara ale przebiagu nie oszukasz. Fakt moglo byc lepiej ale i tak jest roznica w porownaniu z seria. Turbo ladnie daje, auto sie zbiera niezle. Dopiero tydz mam i nawet nie przetestowalem dobrze bo teraz urlopik i auto kolejny tydz stac bedzie. Chlopaki kazali wymienic IC i do 20 KM mowili ze jeszcze doloza. Jak narazie styka. Chwile pojezdze i zadzialamy dalej :-D. Nie bedziemy stac w miejscu.
  17. Z racji że turbo się wysrało wpadła kompletnie nowa turbinka BRD, wyleciał katalizator i zrobiony został sofcik. Wynik nie oszałamiający ale jest różnica w jeździe. Teraz tylko intercooler i będzie cacy. Za pierwszym razem było 170 km ale turbo przeładowywało i finalnie wyszło 163,8 KM i 366,8 Nm I wczoraj wpadły nowe oponki komplet.
  18. No i o to chodziło. Dziekuję bardzo :-)
  19. U mnie sprawa prosta. Nie mam czasu na wysyłanie przerabianie itp. Potrzebuję większe turbo do AWX'a, nowe najlepiej i żeby było P&P. Jakie pasuje?
  20. Panowie bo juz zgłupiałem. To co brać? Mam serie AWX i padło turbo. Chciałbym wsadzić większe jakieś ale żeby było P&P i tylko zrobić softa. Doradźcie.
  21. Nie no lista modów jest jeszcze długa ale nie ma na to czasu ostatnio wogóle. Z ostatnich rzeczy jakie były zrobione to kolor licznik z zegarem radiowym.
  22. Gdzie jest opona pytam ja się? Jest miazga
  23. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Krystian ja wstawiałem u Krzyśka na byłej jednostce w Nysie. W sobotę zadzwoniłem że pękła szyba a w poniedziałek przyjechałem już na montaż, zeszło 2h może nawet nie i pojechałem autem do domku. Płaciłem 400 zł
  24. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany ma ktoś na sprzedaż nakładki na pedały z rs? albo jakis link z dobrą ceną. Tylko musi być płatność przez paypala :-P
  25. Podoba mnie się. Pokaż więcej fotek.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.