Kolejna osoba z A3-CLUB.NET która przesiadła się na A4
Furacz niezły sam chce zmienić A3 na A4 najlepiej czernule albo niebieską w kombiaku z jakimś dobrym silnikiem ale nie wiem jeszcze jaki w A4 daje rade
Siemka wszystkim. Aktualnie jeżdżę Audi A3 1.8 AGN ale chcę sprzedać i kupić A4 B6 więc stąd moja wizyta na tym forum. :>
Mam nadzieję że znajdę tu dużo informacji dotyczących tego modelu i nie tylko.
:siema: