Treść opublikowana przez Patryś
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Kolego ja też myślałem martwiłem się że nie zrobię że coś pokręcę ale akcja jest tak prosta że sama przyjemność tylko
-
[B5 ADR] Spot Opole I okolice
http://opolskivag.pl/viewtopic.php?f=4&t=1852&start=140 Kto się wybiera na Bielawe w sobotę. Ja jadę.
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Ok panowie będę patrzył jak odbiorę kabelek do licznika z ASO a przed chwilą zmieniłem sobie język z niemieckiego na angielski na fisie hehe Jak dobrze że jest coś takiego jak komputer, internet i forum. ---------- Post dopisany 06-05-2012 at 14:17 ---------- Poprzedni post napisany 03-05-2012 at 11:49 ---------- Napiszę dokładne nr części jakie potrzeba do zamontowania czujnika poziomu płynu spryskiwaczy oraz ceny jakie ja miałem kupując w ASO Lellek: - czujnik poziomy płyny spryskiwaczy 7M0 919 376 37,34 zł - wtyczka do czujnika spryskiwaczy 7M0 973 202 26,89 zł - pierścień uszczelniający 7M0 919 382 6,13 zł - kabel z pinem do wtyczki 000 979 021 E 14,82 zł - kabel z pinem do licznika 000 979 009 E 12,50 zł RAZEM: 97,68 zł Może ktoś wrzuci dobre nr do 1 posta bo tam były małe niejasności.
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Ja jakoś nisko nie chcę chce żeby to troszkę poszło w dół i w miarę wyglądało. W a3 miałem nisko i sztywno i narazie dość hehe Tak optycznie żeby tylko było w miarę i będzie ok.
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Aha. Będę musiał popatrzeć. Bo troszkę koza jest Jakby ktoś coś miał to pisać hehe
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Wiem wiem szukam sprężyn z s-line one niby są 30 mm niższe prawda to?
-
[ALL B6] Nie działa klakson
Ja po wymianie manetki wycieraczek mam problem z klaksonem że nie działa. Patrzyłem na bezpiecznik i jest ok. Napiszcie jak sprawdzić klakson vagiem bo nie mogę nic znaleźć.
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Dzięki panowie. W Nysie i okolicach jest dużo fajnych miejscówek do zdjęć tylko trzeba umieć je robić Myślałem żeby tak dla eksperymentu kupić jakieś przechodzone dość dekory i okleić je stickerbombem ---------- Post dopisany 02-05-2012 at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany 01-05-2012 at 16:36 ---------- Dzisiaj mi się nudziło to zamontowałem manetkę pod pełny fis i odblokowałem. Muszę jeszcze czujnik od poziomu płynu spryskiwaczy zamontować mam kupiony już wszystko tylko dali mi nie taki kabelek w ASO do licznika i dopiero w pon będę miał i będę dalej rezał ---------- Post dopisany 05-05-2012 at 14:56 ---------- Poprzedni post napisany 02-05-2012 at 20:13 ---------- Wymiana bucików na letnie 18" Wiem, wiem miały być inne, musi zejść w dół ale to powoli. Narazie się cieszę że udało mi się kupić jakieś inne fele a nie musiałem kupować opony na 15"
-
[ALL B6] Zmieniarka nie czyta płyt
Jest taki zamiar
-
[ALL B6] Zmieniarka nie czyta płyt
350 PLN wszystko jasne. Wole sobie słuchać nudnego radia albo kupić z 50 płyt
-
[ALL B6] Zmieniarka nie czyta płyt
Ooo możesz cos więcej na ten temat napisać
-
Procedura kodowania pilotów centralnego zamka w Audi A4 B6 i B7
Witam. Właśnie zrobiłem wszystko tak jak w filmiku domjenick i drugi polot śmiga aż miło. Masz mistrza za ten materiał. Próbowałem wszystkiego i się nie udawało a zrobiłem tak jak na filmiku i banan na mordzie. Dzięki wielkie stary
-
[ALL B6] Zmieniarka nie czyta płyt
To lipa fest. Przecież nie będę co tydz nagrywał nowej płyty jak mi się jedna znudzi. A w radiu też jedno i to samo Trzeba zacząć zbierać na RNS-E
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Aha będę patrzył może skumam gdzie to Dzięki za odpowiedź
-
[ALL B6] Zmieniarka nie czyta płyt
Siemka. Czy to możliwe że zmieniarka nie czyta płyt CD-RW? Zwykłe CD-R nagrane w formacie Audio czyta normalnie a po wrzuceniu CD-RW też z plikami Audio wyskakuje CD ERROR. Tak ma być czy może wina płyty?
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Siemka. Dziś zamontowałem manetkę odblokowałem wszystko gra. Moje pytanie brzmi: Jak puścić kabel od czujnika z komory do kabiny bo w pierwszym poście słabo to pisze i nie wiem jak się za to zabrać gdzie to idzie. Może ktoś ma jakieś fotki gdzie puścić kabel.
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Bez jaj aż tak to bym się za to nie zabierał
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Zastanawiam się czy u siebie tego nie zrobić ale boje się że zostaną ślady po znaczkach.
-
Propozycja spotu w NYSIE
Ja w Nysie jestem dość często a ostatnio codziennie aż mi się nie chce hehe Jakby zgrać więcej osób można by coś zadziałać w Nysie bo jeździ tego
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Przez 3 miesiące użytkowania zrobione 9.250 km i jest ok Jestem zadowolony z kupna. Jakieś tam nowe w miarę fotki. W przyszłym tyg powinny być letnie koła. A dziś była wizyta w serwisie po czujnik poziomu płynu spryskiwaczy i resztę pierdół do jego montażu i będę się zabierał za manetkę pełnego FIS'a:banan:
-
[B6 AWX] Avocadogrün-Perleffekt A4 B6
No kolorek faktyczne niecodzienny jak na B6. Mało takich.
-
Propozycja spotu w NYSIE
Ale na jakim spocie? W który dzień Opolski vag ma co środe spoty pod okrąglakiem na Lidlu a tak to różnie się spotykają. Dziś w Nysie widziałem zaś zieloną B6 w avancie z ciemnymi szybkami
-
Propozycja spotu w NYSIE
wojtek123 wczoraj na Nysie widziałem zielona b6 w avancie ale kierowała kobietka. Twoja?
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
Niestety nic. Narazie zjechałem do PL i szukam coś tu ale też cienko.
-
[B6 AWX] A4 B6 1.9 Tdi Moja Ślicznotka ;-)
Dzisiaj obczajałem z bliska no i fajnie wygląda. Nie maluj dokładek bo będzie lipton. Zgramy się kiedyś na GRD na mini spocika