Treść opublikowana przez Patryś
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
:kox: Jest grubo panie.
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
No panie musiałbym to oglądnąć na żywo ale puki co to
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
Ja narazie odpadam całkowicie. Szukam innej roboty. Nie wie ktoś o czymś dla pary?
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Nie mam jeszcze nic I tu jest problem a coraz cieplej. Czekam na przypływ większy gotówki bo teraz miałem sprawy typu oleje filtry klocki i inne pierdoly ale kosztowne pierdoly niestety z autem i nie tylko
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2fd665150c06f986.html Mały nieudolny troszkę VT ale mniej więcej o to chodzi hehe A jak to było w jednym filmiku na YT : "Zapier...ać trzeba" hehe
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
No fele będą od S5 ale to przyszły miesiąc najprawdopodobniej. Dokładnie chodziło mi o domek bo działkę w sumie trzyma mi kuzyn :decayed:Zaś źle piszę ahhh dobrze że jutro ostatni dzień do roboty bo już ze mną źle
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Szastaj żeby jeszcze było na co he. Bez jaj oszczędzam dutku ostro. Teraz fele a to nie mały wydatek. W tym roku mam trochę wydatków na furke żeby doprowadzić ja do stanu takiego jak chce choć w 30% a trzeba tez odkładać na własne M w końcu
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Czepiasz się słówek Ja chce ale nie ma jak hehe Człowiek robi a tu nie ma $ gdzieś zawsze są inne wydatki po drodze Niebieski z czarnymi dokładkami mi się podoba ale nie będę zmieniał swojej bo by było bez sensu hehe
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
No cena fakt kosmiczna za 4 kawałki plastiku. Kiedy dogonię moją z wyglądem choć trochę do twojej ajjjj Nigdy bo moja niebieska. ((
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
No modzik zacny ale odstraszający ceną hehe. Lepiej wydać ją na coś pożyteczniejszego
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
E tam ja jak zmienię na czarną to ze starą będę modził dla picu hehe. Jakąś kratę się naklei czy coś w tym stylu. Może wyjść fajnie Codziennie tu zaglądam patrzę czy są te białe 18 na aucie a tu lipa.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Qwa gdzie to zmienić bo nie widzę. Już ślepne
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Dzięki wielkie za wyczerpującą odpowiedź która w pełni mnie satysfakcjonuje. To mój pierwszy diesel i też pierwsza turbina. Cały czas jeździłem wolnossacymi benzynami i nie miałem takich problemów stąd moje pytania. Teraz już wszystko wiem co i jak mam zrobić. Dzięki jeszcze raz
-
B6 DIVISION
Wejdź np na A3-CLUB.NET obejrzyj auto np dzienciol'a, bonus'a albo na opolskiegoVAG'a jak chłopaki rezają vw'je będie na czym oko zawiesić no i w ogóle będzie napewno grubo. Jutro podrzucę parę linków z fotkami z tamtego roku.
-
B6 DIVISION
2 lata temu może nie było aż tyle aut fajnych ale parę grubych było. A klimat był niesamowity. Weekend spędzony nad jeziorkiem nyskim był super W tamtym roku niestety nie byłem ale z tego co wiem to było mega. Aut było ok 1300-1400 no i po fotkach co oglądałem to masakra. Jak patrze po projektach ludzi po różnych forach i deklarujących swoją obecność to muszę tam być
-
[ALL B6] Audi A4 1.8T BFB
Ja mam do siebie takie końcówki 90 mm ale najpierw trzeba dorwać podwójny wydech
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
A no też mogło tak być. Dzięki za rady. Co to tego to nic nie zauważyłem w ustawieniach profilu albo mi umknęło hehe
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Musashi kupiłem po wymianie. Motul Specific 505.01 5w-40 już czeka w domu w PL ale muszę dojechać a kontrolka się zaświeciła i auto stoi bo nie wiem czy mogę bez problemu dolewać. A jak tak to ile powinienem dolać? No i jak myślicie czy to możliwe żeby tyle oleju zjadł. Wiem że diesel lubi coś tam zjeść oleju ale bez przesady. To mój pierwszy D zawsze jeździłem Pb więc się nie dziwcie że tak pytam
-
B6 DIVISION
Ja również będę. Byłem 2 lata temu i było mega, w tamtym roku niestety nie dałem rady ale w tym muszę być
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Dokładnie tak. Musze zjechać, olej i filtr już mam w domu tylko właśnie czy zaszkodzi to silnikowi jak wleje jakiś inny olej spełniający normy wiadomo. I co mogło byś powodem zaświecenia kontrolki? Niby olej zmieniany 7 tys temu i co zjadłby tyle oleju? Bo nigdzie nie cieknie.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Problem jest w tym że ja jestem w NL i muszę jechać za tydz na święta do PL a motul już leży w domu tylko muszę do niego dojechać więc stąd moje pytanie.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
A ja mam pytanie takiej kwestii. Nie wiem jaki olej był zalany wcześniej do mojego auta a zaświeciła mi się kontrolka oleju. Czy jak doleje inny olej oczywiście spełniający normy do mojego 1.9 awx stanie się coś?
-
[ALL B6] Audi A4 1.8T BFB
Bardzo fajna A4. Jedynie co mi się nie podoba to za mała fela i za duże końcówki wydechu. A reszta +
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
Qwaaaa chciałbym wpaść ale nie dam rady no
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
Jakby zgrać dobrze termin to jak najbardziej jestem za