Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patryś

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patryś

  1. :kox: Jest grubo panie.
  2. No panie musiałbym to oglądnąć na żywo ale puki co to
  3. Ja narazie odpadam całkowicie. Szukam innej roboty. Nie wie ktoś o czymś dla pary?
  4. Nie mam jeszcze nic I tu jest problem a coraz cieplej. Czekam na przypływ większy gotówki bo teraz miałem sprawy typu oleje filtry klocki i inne pierdoly ale kosztowne pierdoly niestety z autem i nie tylko
  5. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2fd665150c06f986.html Mały nieudolny troszkę VT ale mniej więcej o to chodzi hehe A jak to było w jednym filmiku na YT : "Zapier...ać trzeba" hehe
  6. No fele będą od S5 ale to przyszły miesiąc najprawdopodobniej. Dokładnie chodziło mi o domek bo działkę w sumie trzyma mi kuzyn :decayed:Zaś źle piszę ahhh dobrze że jutro ostatni dzień do roboty bo już ze mną źle
  7. Szastaj żeby jeszcze było na co he. Bez jaj oszczędzam dutku ostro. Teraz fele a to nie mały wydatek. W tym roku mam trochę wydatków na furke żeby doprowadzić ja do stanu takiego jak chce choć w 30% a trzeba tez odkładać na własne M w końcu
  8. Czepiasz się słówek Ja chce ale nie ma jak hehe Człowiek robi a tu nie ma $ gdzieś zawsze są inne wydatki po drodze Niebieski z czarnymi dokładkami mi się podoba ale nie będę zmieniał swojej bo by było bez sensu hehe
  9. No cena fakt kosmiczna za 4 kawałki plastiku. Kiedy dogonię moją z wyglądem choć trochę do twojej ajjjj Nigdy bo moja niebieska. ((
  10. No modzik zacny ale odstraszający ceną hehe. Lepiej wydać ją na coś pożyteczniejszego
  11. E tam ja jak zmienię na czarną to ze starą będę modził dla picu hehe. Jakąś kratę się naklei czy coś w tym stylu. Może wyjść fajnie Codziennie tu zaglądam patrzę czy są te białe 18 na aucie a tu lipa.
  12. Qwa gdzie to zmienić bo nie widzę. Już ślepne
  13. Dzięki wielkie za wyczerpującą odpowiedź która w pełni mnie satysfakcjonuje. To mój pierwszy diesel i też pierwsza turbina. Cały czas jeździłem wolnossacymi benzynami i nie miałem takich problemów stąd moje pytania. Teraz już wszystko wiem co i jak mam zrobić. Dzięki jeszcze raz
  14. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wejdź np na A3-CLUB.NET obejrzyj auto np dzienciol'a, bonus'a albo na opolskiegoVAG'a jak chłopaki rezają vw'je będie na czym oko zawiesić no i w ogóle będzie napewno grubo. Jutro podrzucę parę linków z fotkami z tamtego roku.
  15. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    2 lata temu może nie było aż tyle aut fajnych ale parę grubych było. A klimat był niesamowity. Weekend spędzony nad jeziorkiem nyskim był super W tamtym roku niestety nie byłem ale z tego co wiem to było mega. Aut było ok 1300-1400 no i po fotkach co oglądałem to masakra. Jak patrze po projektach ludzi po różnych forach i deklarujących swoją obecność to muszę tam być
  16. Ja mam do siebie takie końcówki 90 mm ale najpierw trzeba dorwać podwójny wydech
  17. A no też mogło tak być. Dzięki za rady. Co to tego to nic nie zauważyłem w ustawieniach profilu albo mi umknęło hehe
  18. Musashi kupiłem po wymianie. Motul Specific 505.01 5w-40 już czeka w domu w PL ale muszę dojechać a kontrolka się zaświeciła i auto stoi bo nie wiem czy mogę bez problemu dolewać. A jak tak to ile powinienem dolać? No i jak myślicie czy to możliwe żeby tyle oleju zjadł. Wiem że diesel lubi coś tam zjeść oleju ale bez przesady. To mój pierwszy D zawsze jeździłem Pb więc się nie dziwcie że tak pytam
  19. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja również będę. Byłem 2 lata temu i było mega, w tamtym roku niestety nie dałem rady ale w tym muszę być
  20. Dokładnie tak. Musze zjechać, olej i filtr już mam w domu tylko właśnie czy zaszkodzi to silnikowi jak wleje jakiś inny olej spełniający normy wiadomo. I co mogło byś powodem zaświecenia kontrolki? Niby olej zmieniany 7 tys temu i co zjadłby tyle oleju? Bo nigdzie nie cieknie.
  21. Problem jest w tym że ja jestem w NL i muszę jechać za tydz na święta do PL a motul już leży w domu tylko muszę do niego dojechać więc stąd moje pytanie.
  22. A ja mam pytanie takiej kwestii. Nie wiem jaki olej był zalany wcześniej do mojego auta a zaświeciła mi się kontrolka oleju. Czy jak doleje inny olej oczywiście spełniający normy do mojego 1.9 awx stanie się coś?
  23. Bardzo fajna A4. Jedynie co mi się nie podoba to za mała fela i za duże końcówki wydechu. A reszta +
  24. Qwaaaa chciałbym wpaść ale nie dam rady no
  25. Jakby zgrać dobrze termin to jak najbardziej jestem za

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.