Treść opublikowana przez Patryś
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
Dobry wybór. Na poprzedniej feldze bardziej mi się podobało. Ale ważne że tobie pasuje.
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
Zostaw ori. Lepiej wyglądają tak w kolorze się troszkę zgubią wg mnie. Ps, fajny kermit wyszedł hehe
-
A4 B6 by P-U-M-A
:slina: Nie wiem co powiedzieć. Mogę tylko zazdrościć auta. Masakra. :slina:
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Płyn był zalany rok temu z KAGERa u mechanika ale w czerwcu przy zmianie rozrządu zmieniam na G12 VW Audi A lakier wymaga jeszcze troszkę pracy bo w paru miejscach jest nie ładnie ale to w swoim czasie.
-
Polecane opony letnie
Po co taką szeroką oponę. Ja bym dał 215 nawet przy 17", miałem tak w A3. Sprężynki -30mm i już nie ma dużego prześwitu i ładnie wygląda hehe
-
Polecane opony letnie
U mnie również jest taki komplecik i jest bardzo przyjemnie. Zobaczymy ja będzie przy ostrzejszej jeździe w zakrętach hehe
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
MAT1000 sorki nie doczytałem do końca. Czyli trzeba będzie zakupić jakąś ładną i rezać.
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Blachu też byłem zdziwiony że tak się świeci jak zeszedł ten cały brud z niej hehe
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
Czyli kapsel ze zwykłej gałki pasuje do gałki s-line? Bo patrząc po allegro nie widziałem gałki s-line z wstecznym do tyłu tylko wszystko do przodu.
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Dzięki wielkie. Dzisiaj fure odkurzyłem i umyłem bo już któryś tydzień nie ruszana a syf aż wstyd. I taki szybki strzał z okna.
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Pablo zawsze coś a chciałbym bardzo Dbam jak mogę a nie jest łatwo. No ale powoli do przodu myślę
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Dzięki wielkie. Powoli będę działał. A z nowości to przyszły dziś 4 nówki oponki z 4 tyg 2013 roku GoodYear'y F1 Asymmetric 2 225/40R18 92Y ---------- Post dopisany 04-04-2013 at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany 15-03-2013 at 17:18 ---------- 15.03.13 r. - 4 nowe DOT 0413 GoodYear Eagle F1 Asymmetric 2 225/40/18 92Y 29.03.13 r. - Wpadło nowy komplet sprzęgła z LUK'a 623 3310 00 razem z dwumasem LUK'a 415 0112 10. Dzięki Pablo_ua4 :thumbup1:Przy okazji wymieniłem pęknięty wkład lusterka lewego na nowy (czyt. używany ) ori 8E0 857 535 E no i wrzuciłem setup letni z wcześniej kupionymi GoodYear'ami. Jedna fela była prostowana niestety gdzieś przygiąłem na dziurze, a reszta ok. Całość ładnie wyważona a przy okazji zmiany sprzęgła była robiona zbieżność tak dla przezorności i teraz można śmiało latać więc w ten wielkanocny weekend do licznika doskoczyło 2800 km .
-
Polecane opony letnie
Dawałem po 540 zł za szt. DOT 0413. Przez rok posiadania auta zrobiłem 39 tys. km więc chciałem zainwestować w coś lepszego. Dunlopy też dobre ale miałem już trochę i strasznie szybko się ścierają.
-
Polecane opony letnie
Ja kupiłem 4 nowe GoodYear Eagle F1 Asymmetric 2 225/40/18 DOT 0413 Zakładam zaraz we wtorek po świętach i wracam do NL zobaczymy jak się będą sprawować.
-
A4 B6 seryjny zderzak przód + dokladka z cupry
He a to ci bestija Ale tak to jest. Trzeba uważać. Coś za coś.
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Ale by tak polatał bokiem mmmm
-
[B6 AWX] Moja eSa ft glamour latina....
Świetna fura. Pozazdrościć tylko. Super fotki
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Szyby odpuszczam narazie, może kiedyś ale to najsłabszą folią pójdą jak coś.
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Mały vt hehe byłoby nieźle ale szybki troszkę za ciemne no i nie wiem czy wogóle by je kiedyś w przyszłości ściemniać. Raczej odpuszczę. A tu bardziej realna wersja
-
Polecane opony letnie
Chyba zaryzykuję tylko chcę troszkę usłyszeć opinii innych osób bo wywalić ponad 2k na opony z których będę niezadowolony to nie bardzo he
-
Polecane opony letnie
A co sądzicie o 225/40R18 92Y GOODYEAR F1 ASYMMETRIC 2 LATO 2013 (3025840289) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Szukam nowych opon oraz nie chce żeby się szybko zużywały i miały słabą przyczepność. Myślałem też o DUNLOP'ach ale po doświadczeniach z nimi wiem że są dobre jeśli chodzi o jazdę ale szybko się wycierają.
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
No i już by było parę osób. Do świąt dużo czasu to może jeszcze ktoś się znajdzie chętny.
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
To tylko czekać na pogodę bardziej sprzyjającą i działamy ---------- Post dopisany 08-03-2013 at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany 16-02-2013 at 13:29 ---------- Ekipa co myślicie o jakimś spociku po świętach wielkanocnych? Z kolegą Zakwa który był kiedyś na spocie razem ze mna audi 80 teraz ma a6 myślimy coś.
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
No to ekipa jestem w NL można myśleć coś o jakimś spociku w cieplejszy dzień.
-
[ B6 AVJ ] 1.8T Quattro - idziemy w 190 koni na starcie !
Kolejny A3kowicz który się przesiada do A4 Kolorek fajny. Taki jak mój No i silniczek tez.