Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patryś

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patryś

  1. Dobry wybór. Na poprzedniej feldze bardziej mi się podobało. Ale ważne że tobie pasuje.
  2. Zostaw ori. Lepiej wyglądają tak w kolorze się troszkę zgubią wg mnie. Ps, fajny kermit wyszedł hehe
  3. Patryś odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    :slina: Nie wiem co powiedzieć. Mogę tylko zazdrościć auta. Masakra. :slina:
  4. Płyn był zalany rok temu z KAGERa u mechanika ale w czerwcu przy zmianie rozrządu zmieniam na G12 VW Audi A lakier wymaga jeszcze troszkę pracy bo w paru miejscach jest nie ładnie ale to w swoim czasie.
  5. Po co taką szeroką oponę. Ja bym dał 215 nawet przy 17", miałem tak w A3. Sprężynki -30mm i już nie ma dużego prześwitu i ładnie wygląda hehe
  6. U mnie również jest taki komplecik i jest bardzo przyjemnie. Zobaczymy ja będzie przy ostrzejszej jeździe w zakrętach hehe
  7. MAT1000 sorki nie doczytałem do końca. Czyli trzeba będzie zakupić jakąś ładną i rezać.
  8. Blachu też byłem zdziwiony że tak się świeci jak zeszedł ten cały brud z niej hehe
  9. Czyli kapsel ze zwykłej gałki pasuje do gałki s-line? Bo patrząc po allegro nie widziałem gałki s-line z wstecznym do tyłu tylko wszystko do przodu.
  10. Dzięki wielkie. Dzisiaj fure odkurzyłem i umyłem bo już któryś tydzień nie ruszana a syf aż wstyd. I taki szybki strzał z okna.
  11. Pablo zawsze coś a chciałbym bardzo Dbam jak mogę a nie jest łatwo. No ale powoli do przodu myślę
  12. Dzięki wielkie. Powoli będę działał. A z nowości to przyszły dziś 4 nówki oponki z 4 tyg 2013 roku GoodYear'y F1 Asymmetric 2 225/40R18 92Y ---------- Post dopisany 04-04-2013 at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany 15-03-2013 at 17:18 ---------- 15.03.13 r. - 4 nowe DOT 0413 GoodYear Eagle F1 Asymmetric 2 225/40/18 92Y 29.03.13 r. - Wpadło nowy komplet sprzęgła z LUK'a 623 3310 00 razem z dwumasem LUK'a 415 0112 10. Dzięki Pablo_ua4 :thumbup1:Przy okazji wymieniłem pęknięty wkład lusterka lewego na nowy (czyt. używany ) ori 8E0 857 535 E no i wrzuciłem setup letni z wcześniej kupionymi GoodYear'ami. Jedna fela była prostowana niestety gdzieś przygiąłem na dziurze, a reszta ok. Całość ładnie wyważona a przy okazji zmiany sprzęgła była robiona zbieżność tak dla przezorności i teraz można śmiało latać więc w ten wielkanocny weekend do licznika doskoczyło 2800 km .
  13. Dawałem po 540 zł za szt. DOT 0413. Przez rok posiadania auta zrobiłem 39 tys. km więc chciałem zainwestować w coś lepszego. Dunlopy też dobre ale miałem już trochę i strasznie szybko się ścierają.
  14. Ja kupiłem 4 nowe GoodYear Eagle F1 Asymmetric 2 225/40/18 DOT 0413 Zakładam zaraz we wtorek po świętach i wracam do NL zobaczymy jak się będą sprawować.
  15. He a to ci bestija Ale tak to jest. Trzeba uważać. Coś za coś.
  16. Świetna fura. Pozazdrościć tylko. Super fotki
  17. Szyby odpuszczam narazie, może kiedyś ale to najsłabszą folią pójdą jak coś.
  18. Mały vt hehe byłoby nieźle ale szybki troszkę za ciemne no i nie wiem czy wogóle by je kiedyś w przyszłości ściemniać. Raczej odpuszczę. A tu bardziej realna wersja
  19. Chyba zaryzykuję tylko chcę troszkę usłyszeć opinii innych osób bo wywalić ponad 2k na opony z których będę niezadowolony to nie bardzo he
  20. A co sądzicie o 225/40R18 92Y GOODYEAR F1 ASYMMETRIC 2 LATO 2013 (3025840289) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Szukam nowych opon oraz nie chce żeby się szybko zużywały i miały słabą przyczepność. Myślałem też o DUNLOP'ach ale po doświadczeniach z nimi wiem że są dobre jeśli chodzi o jazdę ale szybko się wycierają.
  21. No i już by było parę osób. Do świąt dużo czasu to może jeszcze ktoś się znajdzie chętny.
  22. To tylko czekać na pogodę bardziej sprzyjającą i działamy ---------- Post dopisany 08-03-2013 at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany 16-02-2013 at 13:29 ---------- Ekipa co myślicie o jakimś spociku po świętach wielkanocnych? Z kolegą Zakwa który był kiedyś na spocie razem ze mna audi 80 teraz ma a6 myślimy coś.
  23. No to ekipa jestem w NL można myśleć coś o jakimś spociku w cieplejszy dzień.
  24. Kolejny A3kowicz który się przesiada do A4 Kolorek fajny. Taki jak mój No i silniczek tez.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.