Treść opublikowana przez Patryś
-
B6 DIVISION
Trzeba zjeść obiadek i iść zobaczyć na zlot amerykańskich motocykli i samochodów
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
No to polujemy na przełącznik
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
Czy ja wiem ostatnio rozbierałem dwa i tuningowałem w jeden i nic nie rozwaliłem. To wystarczy tylko to pokrętło wyciągnąć i dac to od tt i już po robocie?
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
A jak wyrezać taki włącznik?
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Dzieki wielkie. Zdjęcia niektóre robię lustrzanką (której jeszcze nie ogarniam bo używam jej okazyjnie, nie wiem po co kupiłem ) i telefonem. Wybrane lekko tuninguje potem programem bo jak pisałem nie ogarniam tego żeby fajnie wyszły a nie ma mnie kto podszkolić. ---------- Post dopisany 20-07-2013 at 20:12 ---------- Poprzedni post napisany 14-07-2013 at 18:37 ---------- Znalazłem chwilkę na umycie autka i zerwanie naklejek z tylnej szyby. Jedna została bo nie chciało mi się już drapać hehe I takie tam Niby ładnie ale to i tak jest lipa. Na wiosnę już jest pewna profi korekta lakieru musowo.
-
Polecane opony zimowe
Nieporozumienie będzie jak kupię hamulce z S4 i mi potem nie zmieszczą się w felgę 16 więc musi być minimum 17 bo nie mam zamiaru na następną zimę kupować kolejnego kompletu opon.
-
Polecane opony zimowe
Tak czytam i chyba też kupie na tą zimę Conti tylko teraz się zastanawiam czy kupić 18 na moje fele czy kupić 17 i komplet felg do tego.
-
B6 DIVISION
:bry:Po pracy i weekend dopiero
-
Żarówki dwuwłóknowe w kierunki-USA?
Może tak być. A już myślałem że pójdzie gładko i się będę cieszył modem.
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
Przejrzałem cały temat i co strona foty z modami. Ja wysiadam. Pełen pozytyw Audiczka.
-
Żarówki dwuwłóknowe w kierunki-USA?
Właśnie sprawdzałem u siebie miałem kod 00001 zmieniałem na 0000(2,3,4) i nic jedynie na skandynawie działało i na kanadę to świeciły się tylko postojowe a na us żadnej reakcji.
- B6 DIVISION
-
Żarówki dwuwłóknowe w kierunki-USA?
Ok dzięki będę się odzywał w temacie jak sprawdzę u siebie działanie tego kodowania.
-
B6 DIVISION
A ja rano do roboty od 7.30 do 16 oby tylko i w sobotę pewnie też nas zagonią do pracy od 7.30 do 12.15 Ojjj tak to jest ale trzeba czepać kaskę na mody
-
Żarówki dwuwłóknowe w kierunki-USA?
Ok dzięki jutro będę działał mam nadzieję a jak nie to w sobotę i zobaczymy co się uruchomi a co nie. Może zadziała US choć w co wątpię hehe Ps. widzę że zajmujesz się takimi rzeczami to jak będę miał problemy jakieś kiedyś w przyszłości będę się odzywał bo do WRC mam 70 km
-
Spoty wrocławskie
Nie no co tu się dzieje. Będę we wrześniu na urlopie to postaram się podjechać na spocika do Wrocka obadać te wasze przecinaki.
-
Żarówki dwuwłóknowe w kierunki-USA?
Czyli odpalam vaga wchodzę w grupę 09 -> kodowanie -> mój kod xxxxx -> zmieniam ostatnią cyfrę -> zatwierdzam -> i sprawdzam co się dzieje a jak coś to mogę wpisać z powrotem taka jaka była i będzie malina tak? Sorki że tak piszę ale nie chcę czegoś przez przypadek pomieszać sobie.
-
Żarówki dwuwłóknowe w kierunki-USA?
Cwiara gdzie w vagu trzeba wejść żeby zmienić te ustawienia.?
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
Ładnie wygląda. Trzeba zacząć rezać moją z zewnątrz.
-
B6 DIVISION
Się chłopaki bawicie no/
-
B6 DIVISION
He też obserwuję ten temat ciekawie to może wyglądać
-
Żarówki dwuwłóknowe w kierunki-USA?
To wrzucaj kolego te foto i napisz gdzie i jak trzeba to zakodować bo sprawdziłbym również to u siebie może zadziała.
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
Zlot generalnie odbywa się na terenie lotniska. Uroku jakoś to nie ma może ale jest dużo bardzo dobrych projektów do zobaczenia, można spotkać się ze znajomymi, oblukać nowe trendy w tuningu no i przede wszystkim zrobić spocik A4-KLUB'u. Jak dla mnie warto. Tutaj trochę informacji, filmików i zdjęć jest co oglądać: mivw - YouTube https://www.facebook.com/pages/MIVW-event/200415953373853 M.I.V.W - Men In Volkswagen Proponowałbym zrobić to tak jak my robili ostatnio żeby spotkać się w Katwijk ul. Wassenaarsweg 61 przy drodze N206 tam jest restauracja jakaś i parking gdzie można się razem spotkać i pojechać dopiero na teren lotniska. Co wy na to? http://goo.gl/maps/i1sdf
-
B6 DIVISION
Ta firma nabija w bambuko z koniami, zawyża i wgrywa gotowce z tego co mi się obiło kiedyś o uszy.
-
B6 DIVISION
U mnie nic takiego nie robili. I szyba wstawiona elegancko nic się nie dzieje jakby tam był od zawsze. Nie wiem po co to niby miało być demontowane jak to nie przeszkadza w wycięciu i wstawieniu szyby. Dziwnie pokazuje.