Treść opublikowana przez Patryś
-
B6 DIVISION
Zawsze tak mam. Czwartek 23-24 spac, rano w piątek 7 do pracy cały dzień, potem szybko prysznic amciu i o 18 wyjazd całą noc w drodze kilka h snu i całą sobotę na nogach a jak mi się droga przeciąga to już nie ide spać bo mi się np o 6 rano nie opłaca spać he. Dzisiaj już odpadam powoli zaraz odkładam lapka i mam nadzieję że mnie rano nikt nie obudzi hehe Ale ja go rozebrałem na części pierwsze i jest za mały i nie będzie pasował niestety. Musze szukać tego z tt. Stary ma 4 cm średnicy to kółeczko z uchwytem a ten z Q5 ma 3,5
-
B6 DIVISION
Oczywiście świateł. Zapomniałem dodać. 3 godz snu to za mało dla mnie jednak hehe Wczoraj w pracy cały dzień, całą noc w drodze z NL, tylko chwila snu i człowiek nie wie co pisze. Miał być szybki mod na pierwszy dzień przyjazdu a tu lipa.
-
B6 DIVISION
No i d*pa. Kupiłem przełącznik z A4/A5/Q5 myślałem że będzie pasować ten środek ale jest za mały. pół centa różnicy w średnicy jest Nie chce ktoś kupić stan idealny
-
B6 DIVISION
Po pracy w końcu uff. wracałem teraz i 36 stopni. Toż to nienormalne o tej porze roku w NL na dodatek. Zjeść trzeba i dalej walczyć z przeprowadzką he
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
No nie powiem ciekawie to wygląda ale z ciemnym lakierem komponują się lepiej moim zdaniem ale z chęcią bym przymierzył i na żywo zobaczył.
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Czyżbyś próbował mi wcisnąć swoje fele Zapodaj jakiś VT
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Pablo jeszcze tylko wymienię EGR, założę większe heble no i soft i już będę działał z wyglądem auta. Narazie chcę doprowadzić auto w mechanicznym stanie tak jak chcę i będziemy coś myśleć. ---------- Post dopisany 29-07-2013 at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany 21-07-2013 at 10:16 ---------- Ostatnio udało się wytargać przełącznik chromowany z Q5 do modzenia za grosze, dzisiaj osłonę na zbiorniczki w komorze silnika. Zobaczymy co uzbieram jeszcze do połowy września nim zjadę na urlop ---------- Post dopisany 04-09-2013 at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany 29-07-2013 at 20:54 ---------- Z nowości to narazie nic specjalnego graty składają się w domu a tymczasem wczoraj wracając z pracy pykło 250000 km
-
B6 DIVISION
Jak za free to dajcie mi hehe
-
B6 DIVISION
No i dziś zacząłem przeprowadzkę ufff nie dość że 27 stopni to jeszcze latanie z torbami
-
B6 DIVISION
Albo i więcej bo czesto wchodziłem sprawdzałem i nic aż wczoraj lukłem i działało
-
B6 DIVISION
Nie wiem jak długo będzie gajos działał, ale docelowy adres sklepu będzie taki: sklep.benepol.pl/sklep/ A ja wchodzę cały czas na ten adres i też działa sklep.gajos.com.pl
-
B6 DIVISION
Czekałem też na nią hehe prawie codziennie sprawdzałem czy działa aż tu dzisiaj wchodzę i jest
-
B6 DIVISION
W końcu Gajos nareperował stronkę można sprawdzać ceny
-
B6 DIVISION
No nie wątpie bo dzisiaj już się tak wkurwiałem jak jechałem że sobie powiedziałem że następny priorytet do auta to światła a potem heble i fotele hehe:kox:
-
B6 DIVISION
Hmm teraz przechodzę na prywatne mieszkanie z firmówki i jadę na urlop pod koniec września do pl to nie za bardzo bede miał $$$ na to ale jak wrócę to z pierwszej wypłaty odrazu kupuje lampy hehe Bedę musiał zagaić do "Q" ile u niego takie zabawki się cenią.
-
B6 DIVISION
Ja mam u siebie ori lampy wiec nie ma co rezac tylko zakupic gotowe bixy jakie koszta mniej wiecej?
-
B6 DIVISION
No zdało by się bo dopiero niedawno wróciłem z terenu a 6.30 pobudka ale na koniec zawsze trzeba zaglądnąć na forum ---------- Post dopisany at 00:30 ---------- Poprzedni post napisany at 00:13 ---------- po dzisiejszej jeździe stwierdziłem że najpierw kupuje lampiony do wozu a potem zmienie sobie heble na większe. tylko co brac bixenon? uderzać odrazu do qwerty?
-
B6 DIVISION
320 ma chyba 3.0 tdi s4 ma 345 chyba
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Chciałbym ale ciągle inne ważne sprawy wyskakuja. nie w aucie. :-(
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Osz ty ciuliku.
-
B6 DIVISION
Już hamerek łyknął hehe
-
[B6 AWX] Wywalić EGR czy kupić nowy?
Hehe dokładnie nie ma co się rozgadywać bo opinii 1500 100 900 Ja odpowiedź na swoje pytanie uzyskałem co najważniejsze dzięki panowie Aha kris jak kupiłem auto rozbierałem i czyściłem EGR i kolektor więc wiem jak to wygląda w środku hehe
-
[B6 AWX] Wywalić EGR czy kupić nowy?
Hehe spoko to teraz jeszcze bardziej mi się sprawa rozjaśnia. Nie można było tak odrazu. Zaczynam poszukiwania
-
[B6 AWX] Wywalić EGR czy kupić nowy?
Dziś dodzwoniłem się do ASO i pan mi wszystko wytłumaczył. Audi wsadzało EGR do B6 ori Audi, a potem zastąpiono je Wahler'em stąd niektórzy tak mają. A jeśli chodzi o rodzaje to AA był produkowany szybciej, zastąpiono go AL'em i jeżeli gdzieś uda mi się dostać AA to dawać AA bo w serwisach są po 600 a jeżeli nie to AL gdzie one chodzą po 1000 chyba że w serwisie Seata 800 są. Więc cena AL'a zabija w serwisie a te AL dawali już na pierwszy montaż i klepał to Wahler to śmiało można brać Wahlera. Ja jednak poszukam tego AA jak się nie uda to dopiero Wahlera kupię. Info od pana z ASO
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Mnie też czeka wycieczka do ECU może we wrześniu jak się uda Napisz na pw ile teraz taka przyjemność.