Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patryś

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patryś

  1. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zdrowie ja Grant'sa sączę
  2. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tylko z prosia sa pod 350mm to nie wiem czy 17" wejdzie chyba 18" jedynie
  3. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ok dzięki bo z porsche jest 145 mm i nie wiem czy to pasi czy nie
  4. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chłopaki wie ktoś jaki jest rozstaw śrub mocujących na zacisku hamulcowym przednim?
  5. Lusterka malowane a obrys to folia naklejona o ile dobrze pamiętam.
  6. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chłopaki fotele z A6 C6 pasują do B6?
  7. Dawaj Krzysiu dawaj, pokazuj co zmajstrowałeś.
  8. Norka jakiś aktual by się przydał
  9. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No i już wszystko jasne. Daje sobie z tym siana narazie hehehe poczekam na slina.
  10. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No właśnie widziałem kiedyś temat na audizine bodajże i nie mogę teraz znaleźć bardzo fajnie było wszystko opisane ---------- Post dopisany at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany at 23:44 ---------- Ale jak to faktycznie od S4 to nie widzi mi się zbytnio dawać 300-400 za jeden grill który nie zrobi sam roboty. Chyba lepiej poczekam i cały zdeś Sline wpadnie w przyszłym roku
  11. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Właśnie nie wiem kurde nie pamiętam co to było. Wycinali to zaznaczone na czerwono i wchodził grill w całą przestrzeń tą na żółto. ---------- Post dopisany at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany at 23:39 ---------- To by musiał iść za ciosem i odrazu górny zmienić na S
  12. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kurcze ale to jest w dokładce sline a mi chodzi o zwykłą. Że wycina się tą poprzeczkę i wsadza się większy grill. To też bedzie pasował od C5?
  13. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Marcino na PL numerze nie odbiorę odrazu ale potem na necie sobie to odczytam. Już ślę na PW
  14. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    O widzisz. Kurcze nie zapisałem sobie wtedy tego wątku ajj szkoda. Chyba na audizine to było.
  15. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chłopaki podpowiedzcie mi z jakiego wozu rezają dolny grill w ori dokładkę? Gdzieś kiedyś widziałem jak rezać to i dokładny opis ale nie mogę znaleźć. Wycinało się tą małą poprzeczkę u dołu i wkładało się większy grill wtedy z innego modelu Audi. Widział to kto gdzie?
  16. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Znajdę chwilę to pojadę to przetestować ale w domu jak z tym latałem to nawet fajnie nagrywało nie powiem. Zobaczymy jak na drodze. Full HD to napewno to nie ma odrazu widać ale zobaczymy jak zrobię jakieś testy.
  17. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hahahaha ja wczoraj właśnie taką kupiłem i to też w promocji ale za 16,95 E hehe a tu promocja na alledrogo niezła auto DASHBOARD CAMERA - Action Nederland B.V.
  18. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja też taką założyłem. Możesz sam kapsel zmienić potem i też będzie ok. Ja u siebie miałem zjechany kapsel więc nie zmieniałem a R do przodu mi nie przeszkadza jakoś hehe ale znam gościa co też tak miał pożyczył auto ojcu i dzwonił do niego bo nie umiał wyjechać z pod marketu bo wsteczny był do tyłu a na kapslu było narysowane do przodu i nie domyślił się żeby to sprawdzić hehehe ---------- Post dopisany at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ---------- http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-wymiana-galki-zmiany-biegow-wersje-s-line-50334/index6.html#post583856
  19. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W aso kosztuje ponad 100pln. Sam jej szukam w dobrym stanie U gajosa to wygłuszenie kosztuje 282,85 brutto nr 038 103 954 C Też szukam ale rzecz praktycznie nie do zdobycia w dobrym stanie. Albo jeździć bez tak jak ja albo się szarpnąć za kieszeń jak już ktoś bardzo chce. Najlepiej dorwać kogoś kto ma dużo zniżki w ASO ---------- Post dopisany at 19:42 ---------- Poprzedni post napisany at 19:38 ----------
  20. No jasne jeszcze się pytasz. W zależności co się chce. Pisz do Gwerty.
  21. Kurcze nie pamiętam. coś koło tyg to trwało z wysyłkami ale mi Grzesiak najpierw wysłał lampy zastępcze i na nich jeździłem a on sobie wtedy moje rezał. ---------- Post dopisany 26-10-2013 at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany 20-10-2013 at 11:15 ---------- Takie tam jakieś fotki robione przy okazji
  22. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Już wiem. Zapomniałem że mam nr do niego hehe ale napisałem smsa i już jasne wszystko.
  23. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Potrzebuje wiedziec pilnie jaki poczatek rejki albo z jakich okolic jest fantowski bo przejezdzalem przed chwila kolo b6 takiej jak jego albo bardzo podobnej na SMY blachach.
  24. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://www.sadistic.pl/audi-r8-v10-vs-suzuki-gsxr-kawasaki-ninja-r10-vt238577.htm

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.