Treść opublikowana przez Patryś
-
B6 DIVISION
Zdrowie ja Grant'sa sączę
-
B6 DIVISION
tylko z prosia sa pod 350mm to nie wiem czy 17" wejdzie chyba 18" jedynie
-
B6 DIVISION
Ok dzięki bo z porsche jest 145 mm i nie wiem czy to pasi czy nie
-
B6 DIVISION
Chłopaki wie ktoś jaki jest rozstaw śrub mocujących na zacisku hamulcowym przednim?
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Lusterka malowane a obrys to folia naklejona o ile dobrze pamiętam.
-
B6 DIVISION
Chłopaki fotele z A6 C6 pasują do B6?
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Dawaj Krzysiu dawaj, pokazuj co zmajstrowałeś.
-
[B6 AVF] Norkowóz full S-line, AVUS 18'', FMIC, KONI
Norka jakiś aktual by się przydał
-
B6 DIVISION
No i już wszystko jasne. Daje sobie z tym siana narazie hehehe poczekam na slina.
-
B6 DIVISION
No właśnie widziałem kiedyś temat na audizine bodajże i nie mogę teraz znaleźć bardzo fajnie było wszystko opisane ---------- Post dopisany at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany at 23:44 ---------- Ale jak to faktycznie od S4 to nie widzi mi się zbytnio dawać 300-400 za jeden grill który nie zrobi sam roboty. Chyba lepiej poczekam i cały zdeś Sline wpadnie w przyszłym roku
-
B6 DIVISION
Właśnie nie wiem kurde nie pamiętam co to było. Wycinali to zaznaczone na czerwono i wchodził grill w całą przestrzeń tą na żółto. ---------- Post dopisany at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany at 23:39 ---------- To by musiał iść za ciosem i odrazu górny zmienić na S
-
B6 DIVISION
Kurcze ale to jest w dokładce sline a mi chodzi o zwykłą. Że wycina się tą poprzeczkę i wsadza się większy grill. To też bedzie pasował od C5?
-
B6 DIVISION
Marcino na PL numerze nie odbiorę odrazu ale potem na necie sobie to odczytam. Już ślę na PW
-
B6 DIVISION
O widzisz. Kurcze nie zapisałem sobie wtedy tego wątku ajj szkoda. Chyba na audizine to było.
-
B6 DIVISION
Chłopaki podpowiedzcie mi z jakiego wozu rezają dolny grill w ori dokładkę? Gdzieś kiedyś widziałem jak rezać to i dokładny opis ale nie mogę znaleźć. Wycinało się tą małą poprzeczkę u dołu i wkładało się większy grill wtedy z innego modelu Audi. Widział to kto gdzie?
-
B6 DIVISION
Znajdę chwilę to pojadę to przetestować ale w domu jak z tym latałem to nawet fajnie nagrywało nie powiem. Zobaczymy jak na drodze. Full HD to napewno to nie ma odrazu widać ale zobaczymy jak zrobię jakieś testy.
-
B6 DIVISION
Hahahaha ja wczoraj właśnie taką kupiłem i to też w promocji ale za 16,95 E hehe a tu promocja na alledrogo niezła auto DASHBOARD CAMERA - Action Nederland B.V.
-
B6 DIVISION
Ja też taką założyłem. Możesz sam kapsel zmienić potem i też będzie ok. Ja u siebie miałem zjechany kapsel więc nie zmieniałem a R do przodu mi nie przeszkadza jakoś hehe ale znam gościa co też tak miał pożyczył auto ojcu i dzwonił do niego bo nie umiał wyjechać z pod marketu bo wsteczny był do tyłu a na kapslu było narysowane do przodu i nie domyślił się żeby to sprawdzić hehehe ---------- Post dopisany at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ---------- http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-wymiana-galki-zmiany-biegow-wersje-s-line-50334/index6.html#post583856
-
B6 DIVISION
W aso kosztuje ponad 100pln. Sam jej szukam w dobrym stanie U gajosa to wygłuszenie kosztuje 282,85 brutto nr 038 103 954 C Też szukam ale rzecz praktycznie nie do zdobycia w dobrym stanie. Albo jeździć bez tak jak ja albo się szarpnąć za kieszeń jak już ktoś bardzo chce. Najlepiej dorwać kogoś kto ma dużo zniżki w ASO ---------- Post dopisany at 19:42 ---------- Poprzedni post napisany at 19:38 ----------
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
No jasne jeszcze się pytasz. W zależności co się chce. Pisz do Gwerty.
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
- [B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Kurcze nie pamiętam. coś koło tyg to trwało z wysyłkami ale mi Grzesiak najpierw wysłał lampy zastępcze i na nich jeździłem a on sobie wtedy moje rezał. ---------- Post dopisany 26-10-2013 at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany 20-10-2013 at 11:15 ---------- Takie tam jakieś fotki robione przy okazji- B6 DIVISION
Już wiem. Zapomniałem że mam nr do niego hehe ale napisałem smsa i już jasne wszystko.- B6 DIVISION
Potrzebuje wiedziec pilnie jaki poczatek rejki albo z jakich okolic jest fantowski bo przejezdzalem przed chwila kolo b6 takiej jak jego albo bardzo podobnej na SMY blachach.- B6 DIVISION
http://www.sadistic.pl/audi-r8-v10-vs-suzuki-gsxr-kawasaki-ninja-r10-vt238577.htm - [B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm