Treść opublikowana przez Patryś
-
B6 DIVISION
Spoko ja mam tylko lekko ponad 1300 km i 16 h jazdy zaraz będę hehe http://goo.gl/maps/swZ7C
-
B6 DIVISION
koniec picia. Słabe zaopatrzenie zrobiłem
-
B6 DIVISION
To lubię. Poczucie humoru na B6D
-
B6 DIVISION
Hehe jeden uj czy próg będzie na wjeździe w dół czy w górę Lepiej na parterze ---------- Post dopisany at 00:08 ---------- Poprzedni post napisany at 00:08 ----------
-
B6 DIVISION
Szlachta się odzywa
-
B6 DIVISION
Ehh ja w NL umyję auto ładnie powycieram ręczniczkiem wysuszę a za 2 godz deszcz a do garażu tez szkoda wjeżdżać bo trę dołem
-
B6 DIVISION
---------- Post dopisany at 23:56 ---------- Poprzedni post napisany at 23:56 ---------- Bo masz wąskie kapcie i nie leci ci syf na szybe
-
B6 DIVISION
W a3 miałem zaślepkę ale w a4 doceniam wycieraczkę. Wolę przetrzeć szybę i patrzeć w tył jak mieć cyf na szybie i nic nie widzieć .
- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Ema. Label 5 się kończy ---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 23:20 ---------- Ja bym pakował S4
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
To już wiem co to zaraz wysle ci pw na FB
-
[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
Nr 1 nawet kolega z forum sprzedaje. http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/kola-19-bmw-x5-oponami-19-a-305121/
-
B6 DIVISION
kuwa zabralby, ale mam juz zakaz hehe za duzo kupilem
-
B6 DIVISION
Siema. Dzisiaj tylko do 14.30 w pracy hehe. I tak chyba do końca tygodnia. Jak fajnie.
-
B6 DIVISION
Dobra trzeba iść spać żeby rano wstać. Narka pany za kilkanaście godzin wracam
-
B6 DIVISION
Ja w A3 3 lata na hidach w każdych światłach i szło. A w A4 miałem 3 krechy na lusterku kierowcy bo pękło i się czepiali ale zawsze są inne stacje kontroli więc myk na inna i pan powiedział że przecież nie zniekształca obrazu więc jest ok
-
B6 DIVISION
Tu nie ma się co śmiać
-
Zmieniliście już opony ?
Ja w sobotę zmieniam na zimowy setup. 15"
-
B6 DIVISION
marcin wrzucił przełącznik o 20.33 a o 20.30 był już sprzedany tak to bym sam łapnął.
-
B6 DIVISION
Masakra. Wjechać wjadę ale trę troche tymi śrubami i chciałem podnieść ale przodu nie dałem rady już i jest jak jest. Kumpel A6 na ori zawiasie na cm wjeżdżał. same małe pyrtki praktycznie stoją w tym garażu i nasze 2 auto z domu land rover he
-
B6 DIVISION
tylko do góry opcja. narazie auto stoi na podwórku bo szkoda mi tam trabanić się ale zima idzie.
-
B6 DIVISION
Poczekajcie az się załaduje link. ten wjazd w dół to do mojego garażu. http://goo.gl/maps/iqTk9
-
B6 DIVISION
Ale ja mam podziemny garaż i trę środkiem śrubami tylko.
-
B6 DIVISION
Dokładnie tak wandej. Kluczem do gwintu w jedną a imbusem w drugą i leci raz dwa. ---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ---------- Tak tylko do garażu ujowo mi się wjeżdża i trę. Myślałem że to jakieś śruby od podpory wydechu ale t są chyba od podpory skrzyni. Ma ktoś zdjęcie podłogi w tym miejscu?