Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patryś

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patryś

  1. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To 16 by było spoko bo na wiosnę planuję zmianę hebli i ciaglę nie mogę sie zdecydować nad tymi co ty masz a S4 B6 i Cayenne ---------- Post dopisany at 01:26 ---------- Poprzedni post napisany at 01:06 ---------- Jeśli ktoś lubi Grubsona to na TVP2 leci koncert
  2. Hart ja bym tego za darmo nie chciał. Wolałbym kupić używki jak to huwno. W poprzednich autach popełniłem wielki błąd i kupiłem parę części tej firmy i nigdy w życiu więcej.
  3. Kiera jaka planuję zazdroszczę.
  4. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W EU im dalej na zachód tym łatwiejsze życie a im dalej na wschód tym biedniej. Takie moje zdanie, ale wszędzie jakoś ludzie dają jakoś radę i żyją bo muszą. ---------- Post dopisany at 00:51 ---------- Poprzedni post napisany at 00:48 ---------- Michał jaki tam najmniejsze koło wchodzi na twoje heble?
  5. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie no tak oczywiście. Mój drugi kuzyn ma 3 dzieci najstarsze w przedszkolu najmłodsze 3 latka i też daje radę i chyta się każdej pracy nie wybrzydza ale nie da rady tak żyć łatwo i dorabia na boku a wiadomo jak
  6. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mój kuzyn poszedł teraz niedawno do armii i z miejsca dostał o prawie 1k więcej niż w pracy gdzie miał robotę na czas nieokreślony i prawie 6 letni staż. Ale jego żona i tak teraz musi wracać do pracy po macierzyńskim żeby mogli myśleć coś o własnym domku. Ale dobra koniec smutów. Pijemy dalej
  7. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No to jest masakra usłyszeć coś takiego z ust własnego dziecka. Dlatego wielki szacun dla ludzi którzy żyją w pl mają np 5 dzieci i dają radę tak jak mój jeden kumpel. Nie wiem jak on to robi ale szanuję go i podziwiam że za 2k na mies daje rady utrzymać 7 os rodzinę gdzie wszystkie jego dzieciaki chodzą do szkoły a jego kobieta dorywczo pracuje po kilka h dziennie tylko.
  8. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie no praca w PL to jest porażka. Prywaciarki tylko szukają żeby wykorzystać na maxa i się nachapać. Masakra. Ja też jak zacząłem po szkolę pracę w NL myślałem o duższym pobycie tu ale mnie ciągło do PL. Odłożyłem kasy wróciłem znalazłem pracę i co? Zapierdol jak dzika świnia a wydatków w uj a kasy zero. I to zarabiałem ja i moja kobita i było od 10 do 10 porażka wiec zdecydowaliśmy się wrócić.Teraz wynajmujemy mieszkanie, mamy dobrą pracę w której nas doceniają i jest ok. W PL mamy działkę, kiedyś może stanie tam dom ale na najbliższe lata planujemy zostać w NL bo w Polsce nie ma perspektyw jak narazie dla nas. A co przyjeżdżamy do Pl na urlop to ceny coraz to wyższe porażka.
  9. co za brednie. Fura na wypasie a ktoś tu pisze głupoty.
  10. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No to grubo. Ja wcześniej tylko na wakacje do NL potem rok w jednej firmie, tej samej co na wakacje jeździłem, prawie rok przerwy w tym pół roku pracy w PL za 1800 a 220h w mies i teraz rok znowu w NL ale pnę się w górę i to mi się podoba. Z początku miotła i ogień a teraz komputer telefon i pasuje
  11. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A ja powoli kończę Andrzejki najpierw wóda a teraz szkocka. Znowu pół niedzieli przespane ---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ---------- Marcin to ile to poza granicami?
  12. No tak. Kolor może być taki sam ale będzie miała inne wymiary sprężyna trzeba dobierać odpowiednio. Nie ma tak rym cym cym.
  13. miikii dokładnie. Kolor zależy od obciążeń.
  14. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  15. Właśnie nie dobre. Na następną zimę wpadają 17 minimum żeby to wyglądało jakoś. ---------- Post dopisany 30-11-2013 at 18:21 ---------- Poprzedni post napisany 29-11-2013 at 16:48 ---------- No to w końcu zawitala wlepa.
  16. Mariusz bo w skodzie pewno jest dobrze dobrany oring żeby spręzyna nie zjechała niżej.
  17. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  18. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ekipa
  19. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    .
  20. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chyba taki :
  21. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Masz szyber starczy ci
  22. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Eee slabe
  23. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hehe to w mojej okolicy brak
  24. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No to trzeba szukać elektryki na tył
  25. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wqwiacie mnie ---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ---------- Pany bo teraz nie naszło. Ostatnio łapłem boczki z roletami i pytanie. Da rady przełożyć jakoś te góry z boczków same z roletami czy to jest jednolite z boczkiem?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.