Treść opublikowana przez Patryś
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Kolega Lukaszxxx pisał mi że jak robił jeden zestaw do A4 to ori siłownik nie mógł być bo za mało miejsca było na zamontowanie sprężyny i alternatywą dla niego jest ten z A6. No harry ma 650n to dużo wiec trzeba szukać tego słabszego siłownika raczej tak czy siak żeby i dobrze otwierało i się sprężyna zmieściła.
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
No ładnie, ładnie. Pomyśl o tych heblach.
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
He to nie oszczędzasz klapy. Jak ktoś wymyśli jak zamontować takie odboje jak w tym golfie to by było chyba lepsze rozwiązanie ale czarno to widzę niestety.
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
A u nas są chyba inne odboje takie prostokątne. Nie pamiętam.
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
No ale ile się tego używa też. Ja klapę otwieram 2 razy w tygodniu. Jak ładuję zakupy i wyciągam hehe A te sprężyny wyczytałem na skodzie niby fabryka podaje wytrzymują do 100 tys cykli
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
To może zrobimy na wiosnę interes. Ja mam zwykłe heble to sobie je zostawisz na kiedyś.
-
B6 DIVISION
Ja swoje 1.9 TDI odcinałem żyłką a potem usuwałem klej i lekko przepolerowałem miejsca gdzie były. To reszta znaczków też jest napewno przyklejona.
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Z forum skody: Może słabe sprężyny założył. To ja wezmę odrazu 6 sztuk na zapas jak tanio hehe
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Też chciałem ori ale cena mnie zniechęciła choć staram się kupować oryginalne części. W A3 miałem Petexy i też nie mogę złego słowa powiedzieć. Nakładki muszę też zapodać. Ale jak jakiś łowca okazji zapoda z dobrą ceną.
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Do sedana kolega Lukaszxxx ma http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/zawiasy-klapy-automatycznie-podnoszonej-b6-b7-sedan-dostepne-256830/
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
U mnie czekają z zimówkami gumy z petexu. Jeden sezon już się sprawdziły. PS. nakładeczki super sprawa
-
---> Audi A6 C6 3.0TDI V6 quattro S-line <---
Zacna A6. Siedzisz w Harderwijk'u? Musielibyśmy się skumać w NL. Ja mam niecałą stówkę do HW.
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Turzol, ans i jak tam? Działaliście coś w temacie?
-
B6 DIVISION
UNIDEN 520 bardzo godny polecenia.
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Pierwsza to chyba tego metalowego bolca a druga to całego z obudowa teleskopu. 4b9 827 552 taki to nr będzie chyba co? ---------- Post dopisany at 23:30 ---------- Poprzedni post napisany at 23:27 ---------- Takie coś jeszcze znalazłem
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Pany siłownik o takich parametrach potrzebny? Długość [mm]: 500 Średnica zewnętrzna [mm]: 8 Średnica zewnętrzna [mm]: 19 Siła wyrzutu [N]: 635 Strona pasowania: z obu stron Suw [mm]: 205
-
B6 DIVISION
Ho ho ja mam takie haczyki w swojej rolecie. Trzeba siate dorwać he.
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Już szukam. siłowników. W styczniu będę w PL to zakładam to. Już dawno chciałem ale jakoś nie było tematu w 100% potwierdzającego to działanie. Teraz można działać.
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Aha to trzeba szukać tych z C5.
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Ooo pytaj pytaj to bym wziął też W skodzince gość nie zmieniał siłowników. W naszych A4 są za słabe że trzeba dać o większej mocy?
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Byłem w aucie sprawdzić specjalnie i działa. Modzimy hehe A tu jeszcze temat: Automatycznie podnoszona klapa w KOMBI-to działa!! Gość pisał: Tu powinno się coś znaleźć: METALimpex - części znormalizowane do budowy form wtryskowych i tłoczników http://www.metalimpex.pl/upl/df/38/Metalimpex-Sprezyny.pdf
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Guzik mam, sprawdzić sprawdzę ale dla potomnych dobrze by był było żeby było wiadomo jak zakodować hehe
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Mam vaga tylko napisz coś więcej o kodowaniu. Ja jutro sprawdzę czy się otwiera u mnie.
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Noooo. Konkretny temat. Już zaczynam szukać gratów. Fakt faktem mogło by to tak aż mocno nie cisnąć na samej górze ale może słabsze sprężynki by dały rade podnieść klapę i nie biły by aż tak. A jeśli komuś się nie otwiera to masz info w sprawie kodowania? Gdzie co wpisać?
-
B6 DIVISION
Na TVN Turbo dzisiaj oglądałem o procederze cofania liczników. Dają po jajach. ---------- Post dopisany at 18:09 ---------- Poprzedni post napisany at 17:14 ---------- Manewr wyprzedzania