Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patryś

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patryś

  1. Kolega Lukaszxxx pisał mi że jak robił jeden zestaw do A4 to ori siłownik nie mógł być bo za mało miejsca było na zamontowanie sprężyny i alternatywą dla niego jest ten z A6. No harry ma 650n to dużo wiec trzeba szukać tego słabszego siłownika raczej tak czy siak żeby i dobrze otwierało i się sprężyna zmieściła.
  2. No ładnie, ładnie. Pomyśl o tych heblach.
  3. He to nie oszczędzasz klapy. Jak ktoś wymyśli jak zamontować takie odboje jak w tym golfie to by było chyba lepsze rozwiązanie ale czarno to widzę niestety.
  4. A u nas są chyba inne odboje takie prostokątne. Nie pamiętam.
  5. No ale ile się tego używa też. Ja klapę otwieram 2 razy w tygodniu. Jak ładuję zakupy i wyciągam hehe A te sprężyny wyczytałem na skodzie niby fabryka podaje wytrzymują do 100 tys cykli
  6. To może zrobimy na wiosnę interes. Ja mam zwykłe heble to sobie je zostawisz na kiedyś.
  7. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja swoje 1.9 TDI odcinałem żyłką a potem usuwałem klej i lekko przepolerowałem miejsca gdzie były. To reszta znaczków też jest napewno przyklejona.
  8. Z forum skody: Może słabe sprężyny założył. To ja wezmę odrazu 6 sztuk na zapas jak tanio hehe
  9. Też chciałem ori ale cena mnie zniechęciła choć staram się kupować oryginalne części. W A3 miałem Petexy i też nie mogę złego słowa powiedzieć. Nakładki muszę też zapodać. Ale jak jakiś łowca okazji zapoda z dobrą ceną.
  10. Do sedana kolega Lukaszxxx ma http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/zawiasy-klapy-automatycznie-podnoszonej-b6-b7-sedan-dostepne-256830/
  11. U mnie czekają z zimówkami gumy z petexu. Jeden sezon już się sprawdziły. PS. nakładeczki super sprawa
  12. Zacna A6. Siedzisz w Harderwijk'u? Musielibyśmy się skumać w NL. Ja mam niecałą stówkę do HW.
  13. Turzol, ans i jak tam? Działaliście coś w temacie?
  14. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    UNIDEN 520 bardzo godny polecenia.
  15. Pierwsza to chyba tego metalowego bolca a druga to całego z obudowa teleskopu. 4b9 827 552 taki to nr będzie chyba co? ---------- Post dopisany at 23:30 ---------- Poprzedni post napisany at 23:27 ---------- Takie coś jeszcze znalazłem
  16. Pany siłownik o takich parametrach potrzebny? Długość [mm]: 500 Średnica zewnętrzna [mm]: 8 Średnica zewnętrzna [mm]: 19 Siła wyrzutu [N]: 635 Strona pasowania: z obu stron Suw [mm]: 205
  17. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ho ho ja mam takie haczyki w swojej rolecie. Trzeba siate dorwać he.
  18. Już szukam. siłowników. W styczniu będę w PL to zakładam to. Już dawno chciałem ale jakoś nie było tematu w 100% potwierdzającego to działanie. Teraz można działać.
  19. Aha to trzeba szukać tych z C5.
  20. Ooo pytaj pytaj to bym wziął też W skodzince gość nie zmieniał siłowników. W naszych A4 są za słabe że trzeba dać o większej mocy?
  21. Byłem w aucie sprawdzić specjalnie i działa. Modzimy hehe A tu jeszcze temat: Automatycznie podnoszona klapa w KOMBI-to działa!! Gość pisał: Tu powinno się coś znaleźć: METALimpex - części znormalizowane do budowy form wtryskowych i tłoczników http://www.metalimpex.pl/upl/df/38/Metalimpex-Sprezyny.pdf
  22. Guzik mam, sprawdzić sprawdzę ale dla potomnych dobrze by był było żeby było wiadomo jak zakodować hehe
  23. Mam vaga tylko napisz coś więcej o kodowaniu. Ja jutro sprawdzę czy się otwiera u mnie.
  24. Noooo. Konkretny temat. Już zaczynam szukać gratów. Fakt faktem mogło by to tak aż mocno nie cisnąć na samej górze ale może słabsze sprężynki by dały rade podnieść klapę i nie biły by aż tak. A jeśli komuś się nie otwiera to masz info w sprawie kodowania? Gdzie co wpisać?
  25. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na TVN Turbo dzisiaj oglądałem o procederze cofania liczników. Dają po jajach. ---------- Post dopisany at 18:09 ---------- Poprzedni post napisany at 17:14 ---------- Manewr wyprzedzania

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.