Treść opublikowana przez Patryś
-
B6 DIVISION
Takie z tyłu mocowane a nie u góry motylki tak?
-
B6 DIVISION
Poka poka mnie to i po wiela takie cuda?
-
B6 DIVISION
A da rady go wcisnąć do zwykłego zdesia?
-
B6 DIVISION
Hejka chłopaki powiedzcie mi jedno. Klocki z przodu w b6 1.9 mają motylki czy blaszki do mocowania?
-
Polecane opony zimowe
No to biere
-
B6 DIVISION
turzol właśnie widzę że ciężka sprawa z tym jest. nic idę spać a ty marcino już nie pij
-
B6 DIVISION
W tym sęk że u mnie w okolicy nie ma szrotów za wiele a co dopiero z takimi autami a na allegro ni uja nie idzie znaleźć albo źle szukam. Myślę że po prostu nikt tego nie wystawia tylko idzie z dymem.
-
B6 DIVISION
Panowie wie ktoś gdzie można tanio dorwać albo jakąś używkę w dobrym stanie wytłumienie pod osłonę silnika bo w serwisie prawie 250 zł masakra NR 038 103 954 C
-
B6 DIVISION
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=lInd8GimJJc
-
Polecane opony zimowe
A ja się zastanawiam nad Nokian W+ a WR D3 co będzie lepsze bo w NL mało śniegu a więcej deszcze no i dużo trasy po autostradach robię. Za dużo po gęstych śniegach nie będę jeździł he
-
B6 DIVISION
No to ja jeszcze zapytam bo nie mam kompa przy sobie. Jaki nr ma ta gąbka dookoła silnika pod osłoną tą górną bo jak wczoraj zdjąłem to się sypie już cała.
- A4 b7 1.8t
-
B6 DIVISION
Hejka. No i halo już dzisiaj działają normalnie. Uj wie co było. Postało auto noc i wszystko działa ok hehe
-
B6 DIVISION
Ja chciałem czarną ale wyszła ta hehe.
-
B6 by Armi - sesja s.25
Czasem to co najprostsze (najtańsze) jest najlepsze ale to bardzo czasem hehe
-
B6 DIVISION
Co ty chcesz. Kolor jak kolor.
-
B6 by Armi - sesja s.25
Odrazu lepiej a nie żółtasy takie hehe
-
B6 DIVISION
He nie zrzucam ale po zmianie lamp nie działają. To i tak są zastępcze lampy ale dziwne to bo ja zazwyczaj jezdze na halo a jak chowam auto do garażu to zawsze włączam bo po co całe światła jak i tak tyłem wjeżdżam hehe Chodzi mi tylko o to co to może być. ---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ---------- Tak wyglądają całe czorne u mnie na aucie. Nie jest źle. Zobaczymy co będzie po operacji Grzegorza
-
B6 DIVISION
Cicho to ja zapytam. Co to może być? Gwerty wysłał mi lampy zastępcze na czas renowacji moich. Podłączyłem, klasa wszystkie światła działają wszystkie kontrolki od świateł też, bezpieczniki ok zero błędów a przeciwmgielne z przodu ni huhu nie działają.
-
B6 DIVISION
Nie śpimy Józiu nie hehe. Ja skończyłem piwkować z kuzynem a jutro jego brata tzn drugiego kuzyna wesele. Będę starostą a wiecie co to znaczy:naughty: Cały bagaj wódeczki
-
B6 by Armi - sesja s.25
Aha hehe spoko
-
B6 by Armi - sesja s.25
Świeci ładnie ale ta folia nie powinna być troszkę bardziej przezroczysta?
-
B6 DIVISION
Przez ten wyjazd do nl ten rok mi tak leci że nie wiem kiedy nawet masakra.
-
B6 DIVISION
Wymieniaj nie ma co hehe zaspało mi się Łukasz fota za***ista
-
B6 DIVISION
O kuwa to 3 razy do roku mam zmieniać filtry to zamawiam hehe bo zmieniane były rok temu a od tego czasu już 35 tys jakies zrobione. ---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ---------- To i tak zmieniam pierdziele hehe