Treść opublikowana przez Patryś
-
B6 DIVISION
Chłopaki co jaki czas, ile km powinno się zmieniać filtry? Oleju to wiadomo co wymiana a reszta?
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Dzięki. W przyszłym tygodniu wymieniam jeszcze parę rzeczy a pod koniec tygodnia mam nadzieje że już będzie u mnie kolejna paczka z kolejnymi gratami
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Kurcze nie wsadzałem tam ręki pod spód nie wiem jak z miejscem ale 50 zł to nie majątek a potem jakby co napewno sprzedaż bez problemu.
-
B6 by Armi - sesja s.25
No ładnie porezana A4 ale gdzie jakieś koło porządne?
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
kupczak90 Kupowałem na Allegroszu hehe a cena 40 albo 50 zł nie pamiętam dokładnie bo kupowałem też tą na filtr i nie pamiętam która była w jakiej cenie hehe ale coś koło tego. Tu masz na forum za 50 pln http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/oslona-pompe-abs-287071/ armistead No udało się ale łatwo nie było. Rozwierciłem jakoś te śruby a potem się trochę namęczyłem z tymi końcami co zostały ale dałem rade. Następnie lewa nie świeciła musiałem obrócić płytkę biegunami i zaświeciło. Nowe śrubeczki dałem i teraz będzie klasa.
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Normalnie hehe. Tam gdzie jest to mocowanie akurat nie jest mi ono potrzebne bo osłona się dobrze trzyma. A tam gdzie jest mocowanie przy zbiorniczku od spryskiwaczy to wkręciłem dłuższą śrubę z tulejką na którą wszedł uchwyt osłony no i ostatnie mocowanie przy pasie przednim to nic innego jak niezastąpiona tytyrytka I wszystko się trzyma ładnie nic nie trzeba zmieniać. Przynajmniej u mnie tak jest.
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Nie dlaczego?
-
B6 DIVISION
Ja właśnie przed chwilą założyłem nowe podświetlenie tablicy LED 4H0 943 021 i 022 Nic nie musiałem robić oprócz jednej rzeczy. Niby lewa prawa i miało być ok ale lewa mi nie świeciła. Rozebrałem, płytkę odwróciłem żeby były bieguny odwrotnie, złożyłem i śmiga.
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Dzięki. Korekta będzie na wiosnę bo jest trochę niedociągnięć w lakierze i myślę że się będzie lepiej prezentować ---------- Post dopisany 23-09-2013 at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany 05-09-2013 at 21:18 ---------- 22.09.13 r. - montaż plastików pod machą: na zbiorniczki 8E0 103 927 C i na filtr 8E0 103 928 C na dniach kolejne aktuale będą się pojawiać ---------- Post dopisany 26-09-2013 at 17:12 ---------- Poprzedni post napisany 23-09-2013 at 20:03 ---------- 26.09.13 r. - Nowe podświetlenie tablicy LED 4H0 943 021 i 022
-
B6 DIVISION
Co tu już śpią? Ja dopiero do domu dotarł. Flaszeczka z kuzynem obalona a w sobotę jego weselicho hoho
-
B6 DIVISION
- Polecane opony zimowe
przelatałem na nich w zasadzie 1,5 sezonu bo na takich kupiłęm. Ultra Grip 7 Nie były złe ale jakoś rewelacji na mnie nie zrobiły może przez to że już miały swoje za sobą.- Polecane opony zimowe
A ja szukam jednak na ten sezon jeszcze 15. muszę 2 napewno kupić. Tylko czy opłaca się kupować nówki na jeden sezon raczej nie bo strace na tym potem przy sprzedaży. Co byście z używek polecili?- B6 DIVISION
Qwa i po modzie. Chciałem odkręcić te osrane lampki rejki a tam nie dość że ujowe dojście to jeszcze śrubki wyjechane. I co teraz? Rozwiercać?- B6 DIVISION
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/montaz-ori-ledowego-podswietlenia-tablicy-p-and-p-243245/index10.html#post2987991- B6 DIVISION
Aha. Dobra nic zbieram sie do ASO A wy szukajcie niebieskiej b6 na lampionach czarnych z obrysami- B6 DIVISION
Kurde nie moge znaleźć zadnej fotki jak by to mogło wyglądać ---------- Post dopisany at 14:18 ---------- Poprzedni post napisany at 14:16 ---------- Aha Łukasz te lampki wkładasz P&P i nie ma żadnych błedów nic, normalnie świeci?- B6 DIVISION
Też myślę nad tym czarnym ale jeszcze ta obrysówka mnie korci hehe- B6 DIVISION
Aj nie wyszło mi A co myślisz o lampionach do mnie?- B6 DIVISION
Oj tam oj tam. Też wypucuje dam innego korka i bedzie cacy Ale nie masz zaślepki na aku ---------- Post dopisany at 13:56 ---------- Poprzedni post napisany at 13:55 ---------- Pany chce kupić lampiony do mojej b6. Jak myślicie jakie brać? Zwykłe czy czarne bixy? Z obrysówką us czy bez. Jak by się to komponowało z niebieskim nadwoziem? macie jakieś foto?- B6 DIVISION
Od wczoraj pod machą odrazu lepiej :-D- B6 DIVISION
Chłopaki gdzieś na forum widziałem jak ktoś kupował takie jakby nakładki gumowe czy plastikowe nie pamiętam dokładnie do zaczepów rolety w avancie. Wiecie może coś w temacie?- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Łukasz jak się sprawują ledy do tablicy bo jade jutro do aso i sie zastanawiam czy nie kupić- B6 DIVISION
Plastiki pod maska zamontowane. :-D Tylko 3 tyg urlopu trzeba działać. Jutro jade do aso na zakupy :-P - Polecane opony zimowe