Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patryś

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patryś

  1. Qwa kto jeździ w zimę w śniegu ponad 160 na godzinę Aż mi się słabo robi.
  2. Nie zastanawiaj się tylko w niedzielę rano się zwijaj i dawaj na NL
  3. Mała lista: 1. Patryś + 1 2. Zakwa + 1 3. Tomasz Dryk + 1 4. 5. Dalej dalej O której się spotykamy w Katwijk ul. Wassenaarsweg 61 i lecimy razem na lotnisko? 11? 12?
  4. No to fajnie może się coś uzbiera osób. ---------- Post dopisany 28-07-2013 at 18:14 ---------- Poprzedni post napisany 18-07-2013 at 19:48 ---------- Ekipa bramy zlotu otwarte będą od 9.00 do 17.00.Jaką proponujecie godzinę spotkania? Kto wogóle jest chętny żebyśmy z kolegą zakwa nie czekali na daremno. Mała lista: 1. Patryś + 1 2. Zakwa + 1 3. 4. 5.
  5. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Serfin ja do Noordwijku jeżdżę właśnie nad może się popluskać choć przez drogę mam jezioro. Jak będziesz dawaj znać może jakiegoś spota skręcimy. Do N-wijku mam 30 km.
  6. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    U nie po sobocie lajcik kulturka jedno piwo i lulu hehe A niedziela taka sobie wietrzna w NL. Wczoraj do południa i w nocy tak lało ze szok.
  7. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzień dobry w niedzielę
  8. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam wszystkich
  9. www.opolskiVAG.pl • Zaloguj
  10. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No niestety tu masz rację. W NL jest to samo chodzi 10 osób polaków którzy są ok a trafi się jeden pawian i już jesteś też zły automatycznie. A ja zaryzykowałem i chapłem przełącznik od Q5 na modzenie
  11. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kaju to po prostu przechodzi wszystko. I co potem sobie myślą o polakach za granicą
  12. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Masakra http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ETV8ixbivO8
  13. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wiem. To wrzuciłem pierwsze lepsze tylko chodzi mi o to czy będzie pasować na 100% ta gałka.
  14. szczuraz nie pojawia bo ja go tu czasem mijam w NL ale nie mogę tak dorwać żeby zagadać. Myślałem że może jest na forum i ktoś zna nick.
  15. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chłopaki taki przełącznik z Q5 nadaje się na podmianę pokrętła czy nie da rady? przełącznik świateł AUDI A4 A5 Q5 8K0941531T (3355691052) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  16. Z chęcią bym ci pomógł mu doj*b..ć
  17. Kur..a zajeba..bym chłopa za to. Odrazu z pałą bym mu rozpier..olił jego złoma a potem wjeb..ł tak że by przez miesiąc nie wyszedł z domu serio.
  18. No wierzę ci ja jakby moją a4 ktoś ruszył to odrazu bym leciał i zajeb...ł gościa bo człowiek dba lepiej jak o kobietę a jakiś uj ci przyjdzie i rozpier...oli:facepalm: ---------- Post dopisany at 00:29 ---------- Poprzedni post napisany at 00:27 ---------- I nie łam się pablo nie sprzedawaj kup jakiś dupowóz byle był jakiś parch a4 oddaj do kogoś na przechowanie narazie i działaj z bydłem niech mu pójdzie pała po kręgosłupie bo inaczej się nie nauczy dziad.
  19. Weź hu...a złap wieczorem wpier..ol mu albo wywieź daleko wpier...ol i zostaw niech wraca z buta i przemyśli swoje zachowanie ku**s.
  20. To do bagażnika dziada i do lasu na wycieczkę z bejsbolem przewieź. Skuw....syny jeb...ne no kogoś boli że ktoś może mieć lepiej jak on.
  21. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chłopaki czy taki przełącznik nadaje się na podmiankę pokrętła? AHC AUDI A4 A5 Q5 PRZEŁĄCZNIK ŚWIATEŁ 8K0941531F (3366036384) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  22. Hejka. Kojarzycie może nick kierownika czerwonej A4 B6 w sedanie na czarnej feldze z rantem z wlepką ECU Project na blachach DST? Jest na forum może nie kojarzy ktoś?
  23. vagowiska w tym roku nie ma. było info na fb i na opolskivag.pl
  24. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Też taką chce
  25. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kaju o tej samej porze koło Amsterdamu u mnie było +33

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.