Treść opublikowana przez Patryś
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
No ja odpadam dziś jak pisałem wcześniej a w czwartek jadę już na 3 tyg urlopu bo mi przesunęli i przedłużyli w pracy. Jakoś to opornie idzie
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
Moja narzeczona ma urodziny będzie imprezka odpadam. sorki
-
Przyciemnianie szyb dolnośląskie i opolskie
Witam kolegę z BZG. Wiem że w Strzelinie dobrze robią szybki ale adresu nie znam i w Nysie na Grodkowskiej jest zakład też ogarniają szyby, oklejanie i przyciemnianie. Jak będziesz potrzebował info konkretnie napisz a się dowiem więcej.
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
Ja cały czas jestem w okolicy Amsterdamu. Jutro niestety odpada mi dzień więc lipa
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
Powiem szczerze że nie jest łatwo naciągnąć ten mieszek z A3 na ramkę A4. troszkę się trzeba nawkur....ać. Ale jak już się uda i założy do auta to efekt wynagradza wszystko
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
No to tania impreza to to nie jest. Ale kto bogatemu zabroni.
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
Dokładnie jutro. Wszystko z dnia na dzień się okazuje
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
No na X5 to chyba już tak nie siądzie co
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
Ja pisałem już wcześniej że ta niedziela odpada chyba że sobotę będę miał wolną w pracy to przestawię plany z niedzieli na sobotę i będę wolny
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
Mi niedziele pasują. Nie każde, np ta nie bo też są czasem plany ale jak będzie coś działane dalej to można coś poprzestawiać, pozmieniać, odłożyć.
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Fantowski dobrze wiesz że już niedługo ---------- Post dopisany 05-05-2013 at 16:05 ---------- Poprzedni post napisany 30-04-2013 at 13:24 ---------- 5.05.13 r. - nowa gałka zmiany biegów razem z mieszkiem od A3 8L0 863 278 BN RMD Troszkę było ciężko naciągnąć mieszek z A3 na ramkę z A4 ale udało się i ostatecznie jestem zadowolony z efektu. O wiele lepiej wygląda od starej gałki i o wiele lepiej się trzyma w dłoni. No i kapsla z biegami nie zmieniałem bo stary był już zmęczony życiem a to że jest wsteczny narysowany do przodu a nie do tyłu jakoś mi nie przeszkadza
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
Czyli i tak źle i tak nie dobrze
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
Mi pasują tylko niedziele niestety. Ja na urlop jadę 30.05 na 2 tyg.
-
felgi RS6 18'
piotrsob1 co ty masz z tymi kołami. Gdzie zaglądam to w każdym temacie piszesz jakie to 18 są złe, jak nie dobrze się jeździ i nie kupować bo to zagrożenie dla ruchu. Gdzie sam piszesz że dla ciebie jazda 160km/h to normalka. Daj sobie spokój już. Ja mam na 18 et 35 i z przodu jest elegancko równo prawie ale z tyłu to przydałby się dystansik.
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Kurde ja tu ledwo gwint kupiłem a ten odrazu daje po jajach z grubej rury no. I to później ode mnie kupiłeś A4. Muszę się ogarnąć hehe
-
[B6 AWX] A4 B6 Avant 1.9 TDI Psssssssssst
Nie mogę wejść do galerii bo antywirus mi odrzuca. Wykrył zagrożenie.
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
Norka można coś skręcić. Nie muszą być cykliczne spotkania przecież.
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Krzysiu działaj i wrzucaj foty a na Nysie się widzimy i badamy fure na żywo
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
Ładny czarnuch. Leży nieźle. Foty z Tomaszem super. Pełen pozytyw. Działaj dalej z planami
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
:slina::slina::slina::slina::slina::slina: też chce takie fotele
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
No zawias ori to co się dziwić ale po NL się przydaje bo co kawałek chopki więc za nisko też nie można zejść
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Jędrek Już nie długo mam nadzieję i nie będzie tak wysoko
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Parę fotek ze spotkania z kolegą Zakwa w NL.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI Denim Blue Pearl/AVFplus/19"/H&R/Grill S4
No kolorek najodpowiedniejszy hehe Zapodaj jakieś fotki auta z profilu bo chciałbym te szyby lepiej obczaić.
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
marzenie