Treść opublikowana przez Patryś
-
A4 B6 seryjny zderzak przód + dokladka z cupry
Ciekawe jakby się komponowała u mnie z niebieską ori dokładką. Hmmm :eusathink:Mogłoby to nawet fajnie wyglądać. Trzeba się zastanowić
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Jakiś tam aktual Ostatnio wymieniłem IC bo pękł i wyczyściłem EGR i autko śmiga dalej ---------- Post dopisany 06-01-2013 at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany 04-09-2012 at 22:54 ---------- Jako że laki83 mnie opierdzielił postanowiłem zaktualizować 1 post i wszystko jest opisane od początku o końca Zapraszam
-
B6 DIVISION
domin79 dzięki wielkie. Teraz będę coś myślał.
-
B6 DIVISION
Kurcze panowie nie mogę znaleźć nigdzie na forum tematu, pewno źle szukam. Czy da rady do ori Chorusa ze zmieniarką podłączyć wzmacniacz ze skrzynią basową? Da rady gdzieś do wpiąć tzn RCA kable?
-
[B7 BKE] [ALL B7] Zwyczajne Audi
Bardzo ładna B7. Gdzie cię można w Nysie spotkać?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Endriuu a co powiesz o Motul 8100 X-clean+ 5W-30 na zimę? Bo nie widzi mi się dawać 200 zł za olej w grudniu gdzie w piz*u wydatków
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Też tak pomyślałem że nie skumałeś o co mi chodzi hehe Ale już wszystko jasne.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Jihaad nie chce rozwiązywać długiego grzania olejem tylko chcę żeby olej miał lepsze właściwości smarne w niższych temperaturach. A to że się auto w zimie dłużej grzeje to chyba normalne a nie problem. Pomyśl. Dzięki endriuu za rady. Rozjaśniłeś mi sprawę.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Tylko Specific 506.01 0W-30 jak na moją kieszeń i rozsądek to przesada. Tym bardziej że robię kilometrów dużo to jakbym miał co chwila lać taki drogi olej za 300 zł 5L to mam 10L 505.01 Czyli co wg ciebie nie opłaca się zmieniać?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
w pierwszym poście pisze wyraźnie jakie należy stosować oleje: - MOTUL SPECIFIC VW 505.01 bdb wlasnosci smarne (szczególnie w temperaturze roboczej) i ochronne silnika, niska cena, - MOTUL 8100 x-Clean C3 5W40 lepsze parametry w niskich temperaturach niz SPECIFIC 505.01 Tym się kierowałem.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Ekipa mam pytanie. Szykuje mi się na dniach zmiana oleju. Odkąd kupiłem auto lałem MOTUL SPECIFIC VW 505.01 ale że idzie zima i auto długo się grzeje wiadomo to pomyślałem żeby zalać MOTUL 8100 x-Clean C3 5W40 co wy na to? Dobry pomysł?
-
paliwo BP DIESLA ULTIMATE
U mnie w okolicy różnica między ON a ON Verva to parę groszy więc leję vervę ale tak: jak lałem zwykłą ropę na fisie pokazywało mi 990 - 1050 km zasięgu na pełnym baku a na vervie 1070-1190 więc jakaś różnica chyba w tych paliwach jest a jak pisałem wyżej różnica jest 2-3 gr na litrze to wolę lać vervę.
-
[B5 ADR] Spot Opole I okolice
Dokładnie jestem z Kobieli. 26 km od Nysy ale w Nysie jestem bardzo często a w weekendy to już prawie codziennie Głównie na zakupy i wieczorami na piwko pizze itp
-
[B5 ADR] Spot Opole I okolice
Z chęcią ale do 17 pracuje i nim sie ogarnę nim co to już troszkę późnawo.
-
[B5 ADR] Spot Opole I okolice
Ja chciałem wpaść ale padł mi aku. Wsiadam do auta przekręcam kluczyk a tu kicha. Drzwi od pasażera miałem niedomknięte i wybiło. Już nawet ładowanie nic nie pomogło jedynie na kable odpalił. Co się okazało aku ori był jeszcze Że tyle wytrzymał to i tak masakra. Muszę jutro coś kupić tylko co Może by skręcić jakiegoś spocika też w Nysie Często bywam.
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Nie no porażka. Jak to mówi Paździoch: "Za jądra i na latarnie" z takimi ujami no. Współczuje Paweł.
-
[B5 ADR] Spot Opole I okolice
Vagovwisko obowiązkowe tym bardziej że plakat u mnie na szybie w aucie już wisi koło miesiąca hehe
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Nie tylko tobie hehe. Mi już 2 raz ale teraz odrazu nowe śrubki z aso zakładałem bo stare tak trzymały że porozwalałem je hehe. Ciepło idzie i za dużo się bawi szybą Też od kierowcy robiłem prowadnice. Ja kupiłem linkę z prowadnicami na alledrogo za 115 zł u gabmos użytkownika i jest jak ori. Wszystko pierwsza klasa. PODNOŚNIK SZYBY AUDI A4 OD 2002 NOWY ELEK.LEWY PRZ (2391520602) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Dwumasik też mnie czeka ale trzeba dutki ciułać hehe
-
[B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS
To ty jeszcze tempomatu nie miałeś Takie trasy robisz przecież Ja bez niego już bym się w trase do NL nie wybierał hehe
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Nie wracam. Załapałem tutaj pracę. W ten weekend tylko będę w NL bo mam sprawę do załatwienia.
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
No tak bo tam np pisze że pomalowałem ramie wycieraczki czy coś innego czyli nic takiego wielkiego, pierdółka a tu wole wrzucać coś co zmienia bardziej wygląd auta. Ochłapy to raczej mało ważne rzeczy tak
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Rpalka teraz piszesz Ja w aso prawie 100 zapłaciłem
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Eeee tu wrzucam najlepsze a nie ochłapy
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
11.05.12 r. - wypadły emblematy 1.9TDI oraz ramki rejestracji (przód i tył), odnowione troszkę dekielki z czarnym środkiem, a wpadło parę naklejek Bardziej szczegółowo co robię przy aucie opisuję na www.opolskivag.pl tam jest praktycznie wszystko hehe Zapraszam do logowania się Aha i w ciągu 3,5 mies zrobione 11 tys km Pasuje.
-
[B5 ADR] Spot Opole I okolice
Gdybym wiedział szybciej. Ajjj do 20.30 byłem w Opolu