Treść opublikowana przez Patryś
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
Fura mega, felga mega i ja odpadam
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
No to ja nie mam pytań.
-
[B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS
Laki furka prezentuje się zacnie. Mam nadzieję że niedługo oglądnę na żywo
-
[B5 ADR] Spot Opole I okolice
http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?230082-MARZEC-Naj%B3adniejsze-zdj%EAcie-A4-na-forum Panowie
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
I co tam ciekawego jest Norka? Ps pomożecie http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?230082-MARZEC-Naj%B3adniejsze-zdj%EAcie-A4-na-forum
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
No Wach w 6 pokazał ładnie mocno bił ale Łaszczyk zbyt szybko to chciał skończyć i mu nie szło.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Szybka akcja ale walczył ostrożniej niż zawsze już nie miał luźnie opuszczonych rąk. Podobało mi się ale krótko hehe
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
Ja niestety nie dam rady teraz, Najszybciej w połowie kwietnia początkiem maja
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
Zobaczymy jak to będzie. Koleszka zrobił mi mały VT i jest moc http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2fd665150c06f986.html
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
Bo teraz czkają mnie 2 kursy do PL 2 weekendy pod rzad i małe wydatki i nie wyrobie się z kasą a potem zaś jechać do PL mi się nie widzi. No i w maju zaś jadę na VAG Nysa więc trochę jest kursów a z tego co widze po tej stronce to da rady wyrwać komplet za w miarę dobrą cenę.
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
Przeglądam tą stronkę ten marktplaats no i idzie coś znaleźć faktycznie no ale to za jakiś miesiąc dopiero będą wskakiwać letnie
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
Norka trafiłeś w punkt. Szukam właśnie takich od S5 albo nowych RS6 http://moto.allegro.pl/18-audi-s5-5x112-a3-a4-a6-tt-germany-i2165215375.html http://moto.allegro.pl/18-audi-rs6-grafit-5x112-a3-a4-a6-tt-germany-i2159304224.html
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
W pl a tu gdzieś coś dostanę do takiej kwoty? Czyli 1000-1100 e
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
Fela 18" najlepiej model S5 lub nowy RS6 Opony też będą do tego nowe. Nie muszą być jakiejś renomowanej firmy byle dobrze spałniały swoje właściwości. A co do kasy hmmm myślę że 4000-4500 zł ale to naprawdę max Da rady coś wyrwać w tej cenie?
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
Panowie powiecie mi czy gdzieś i w mniej więcej jakich cenach dostałbym w NL felgi i opony. Oczywiście mówimy o normalnych cenach nie z kosmosu hehe
-
[B5 ADR] Spot Opole I okolice
Chłopaki to był spot forumowy na rozpoczęcie sezonu forum opolskiego vaga. 15 kwietnia jest V międzyforumowy spot vaga i tam napewno będzie więcej aut no niestety głównie VW bo tego dużo jeździ ale Audi też jest trochę na opolskim vagu i innych forach więc napewno będzie na co popatrzeć. Ja niestety nie dam rady bo jestem w NL A co do fotek o można zobaczyć na forum www.opolskivag.pl w dziale Zdjęcia ze spotów i zlotów
-
[B5 ADR] Spot Opole I okolice
Jak będzie jeździć więcej A4 na spoty to będzie więcej furek. To był forumowy ale jedźcie 15 na międzyforumowy napewno się nie zawiedziecie
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.
mikaszi dzięki wielkie
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.
A ktoś mi powie jaki ja mam sterownik bo nie orientuje się w tych sprawach. Silnik 1.9 awx 2002 rok
-
[B5 ADR] Spot Opole I okolice
To ciśnij bo spot już od 15
-
[B5 ADR] Spot Opole I okolice
Dzisiaj macie forumowy spot vaga pod Karolinką więc uderzać
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
Ja niestety nie dam rady bo cały czas czekam na info kiedy mam jechać do PL prawdopodobnie w następny weekend albo za 2 tyg a na święta napewno jadę znowu więc km w A4 lecą hehe
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
Bardzo ładna A4, bardzo pozytywnie
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
Ford Escord Kombi FSO Polonez Caro Opel Vectra A Sedan Audi A3 8L Audi A4 B6 Avant aktualnie
-
[B5 ADR] Spot Opole I okolice
A ja was zapraszam na cośrodowe spoty opolskiegoVAG'a w CH Solaris poziom +4 godz 19. A niedługo kolejny między forumowy spot VAG'a 15 kwietnia