Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patryś

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patryś

  1. Fura mega, felga mega i ja odpadam
  2. No to ja nie mam pytań.
  3. Laki furka prezentuje się zacnie. Mam nadzieję że niedługo oglądnę na żywo
  4. http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?230082-MARZEC-Naj%B3adniejsze-zdj%EAcie-A4-na-forum Panowie
  5. I co tam ciekawego jest Norka? Ps pomożecie http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?230082-MARZEC-Naj%B3adniejsze-zdj%EAcie-A4-na-forum
  6. No Wach w 6 pokazał ładnie mocno bił ale Łaszczyk zbyt szybko to chciał skończyć i mu nie szło.
  7. Szybka akcja ale walczył ostrożniej niż zawsze już nie miał luźnie opuszczonych rąk. Podobało mi się ale krótko hehe
  8. Ja niestety nie dam rady teraz, Najszybciej w połowie kwietnia początkiem maja
  9. Zobaczymy jak to będzie. Koleszka zrobił mi mały VT i jest moc http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2fd665150c06f986.html
  10. Bo teraz czkają mnie 2 kursy do PL 2 weekendy pod rzad i małe wydatki i nie wyrobie się z kasą a potem zaś jechać do PL mi się nie widzi. No i w maju zaś jadę na VAG Nysa więc trochę jest kursów a z tego co widze po tej stronce to da rady wyrwać komplet za w miarę dobrą cenę.
  11. Przeglądam tą stronkę ten marktplaats no i idzie coś znaleźć faktycznie no ale to za jakiś miesiąc dopiero będą wskakiwać letnie
  12. Norka trafiłeś w punkt. Szukam właśnie takich od S5 albo nowych RS6 http://moto.allegro.pl/18-audi-s5-5x112-a3-a4-a6-tt-germany-i2165215375.html http://moto.allegro.pl/18-audi-rs6-grafit-5x112-a3-a4-a6-tt-germany-i2159304224.html
  13. W pl a tu gdzieś coś dostanę do takiej kwoty? Czyli 1000-1100 e
  14. Fela 18" najlepiej model S5 lub nowy RS6 Opony też będą do tego nowe. Nie muszą być jakiejś renomowanej firmy byle dobrze spałniały swoje właściwości. A co do kasy hmmm myślę że 4000-4500 zł ale to naprawdę max Da rady coś wyrwać w tej cenie?
  15. Panowie powiecie mi czy gdzieś i w mniej więcej jakich cenach dostałbym w NL felgi i opony. Oczywiście mówimy o normalnych cenach nie z kosmosu hehe
  16. Chłopaki to był spot forumowy na rozpoczęcie sezonu forum opolskiego vaga. 15 kwietnia jest V międzyforumowy spot vaga i tam napewno będzie więcej aut no niestety głównie VW bo tego dużo jeździ ale Audi też jest trochę na opolskim vagu i innych forach więc napewno będzie na co popatrzeć. Ja niestety nie dam rady bo jestem w NL A co do fotek o można zobaczyć na forum www.opolskivag.pl w dziale Zdjęcia ze spotów i zlotów
  17. Jak będzie jeździć więcej A4 na spoty to będzie więcej furek. To był forumowy ale jedźcie 15 na międzyforumowy napewno się nie zawiedziecie
  18. A ktoś mi powie jaki ja mam sterownik bo nie orientuje się w tych sprawach. Silnik 1.9 awx 2002 rok
  19. To ciśnij bo spot już od 15
  20. Dzisiaj macie forumowy spot vaga pod Karolinką więc uderzać
  21. Ja niestety nie dam rady bo cały czas czekam na info kiedy mam jechać do PL prawdopodobnie w następny weekend albo za 2 tyg a na święta napewno jadę znowu więc km w A4 lecą hehe
  22. Bardzo ładna A4, bardzo pozytywnie
  23. Ford Escord Kombi FSO Polonez Caro Opel Vectra A Sedan Audi A3 8L Audi A4 B6 Avant aktualnie
  24. A ja was zapraszam na cośrodowe spoty opolskiegoVAG'a w CH Solaris poziom +4 godz 19. A niedługo kolejny między forumowy spot VAG'a 15 kwietnia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.