Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patryś

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patryś

  1. No różnica w świeceniu jest mega. Miały być jeszcze z blendą US w środku ale tak jakoś wyszło niestety i nie ma. Foto jakieś lipne co robiłem na szybko. Dekielki maja naklejki bo jak kupiłem fele to były zajechane już więc musiałem coś wymyślić hehe, Ale mi się podobają czarne bardziej jakoś
  2. 9.10.13 r. - Bixenony (Soczewki A6 C7, żarniki Philips, przetwornice Koito, przeróbka Gwerty )
  3. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No troszkę podniosłem auto i teraz tylko jakimiś dwoma śrubami pod podłogą trę jak wjeżdżam do garażu. Muszę jeszcze dobrze wyczaić co one trzymają hehe żeby ich nie zjechać. Ale to chyba od podpory na tłumik coś mi się zdaje.
  4. No pojechałeś z autem z grubej rury odrazu i wyszło mega co potwierdzają odwiedzone zloty gdzie dostałeś się na zaproszenie, czego ci zazdroszczę. Działaj z Audi i czekam na kolejne mody.
  5. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ładny prezencik
  6. Tak. Możesz wlać nawet na 1/2 baku. Bixy już na aucie Potem będą jakieś foty jadę na diagnostykę je ustawić i odesłać Grześkowi jego lampy
  7. Pisze że do baku ale można do filtra paliwa też, albo przewody do puchy i pojeździć na tym chwile żeby wypaliło wszystko. Jest dużo o tym w necie. Na puszce pisze że na 70L do baku ale ja raz to wlałem do filtra żeby przeczyściło dobrze hehe a teraz do 3/4 baku.
  8. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Już wiem do kogo będę się przymilał jak zacznę planować zmianę wizerunku a4
  9. Może i tak być ale narazie się tym nie będę przejmował hehe Jak stary starczył na 250 tys to nowy na 150 może też da rade Czekam na jutrzejszą paczkę od Gwertego i po tym gwint w górę i tak się zakończy mój urlop.
  10. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zboczki na wieczór się włączają ---------- Post dopisany at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ---------- Wandej fajny nr posta 33333
  11. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A to już go dzisiaj widziałem
  12. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie Krysia Tuchałowa
  13. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Łowca okazji buszuje po A he
  14. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Z chęcią. Za 3 mies hehe jak będę znowu na urlopie w PL
  15. A jak serwis pełną parą hehe Teraz jak lałem to ci nie powiem bo go chyba wczoraj zalałem hehe ale lałem go już kiedyś tam wcześniej też i moim zdaniem różnica była, silnik pracuje lepiej troszkę i spalanie się zmniejsza bynajmniej takie miałem spostrzeżenia. Ale kumpel dawał go na krótko tzn nie do baku tylko przewody do puchy i heja do avensis 2.0 bo mu już tak klekotała przez lanie syfu i mówił że niebo a ziemia była z pracą silnika. Więc jednak coś tam daje. Ale to znając życie temat rzeka więc nie zaczynajmy tego w temacie tu hehe
  16. Hehe ale żeś mi teraz pochlebił. Ja i rezacz hehe A lampki w aso kupowałem 59.34 szt Mody dopiero się zaczną narazie są zwykłe sprawy wymieniane i lekkie pierdółki ---------- Post dopisany 30-09-2013 at 17:04 ---------- Poprzedni post napisany 26-09-2013 at 22:41 ---------- 30.09.13 r. - kolejna paczuszka tym razem z pierdołami aczkolwiek bardzo ważnymi - olej Motul 505.01 5w40 - filtr oleju MANN HU 726/2x - filtr powietrza MANN C 27 192/1 - filtr kabinowy KNECHT LAK 97 - filtr paliwa KNECHT KL 147 D - środek do czyszczenia wtrysków LIQUI MOLY PRO-LINE - wycieraczki BOSCH 909 i 772 No i czekamy na kolejne paczki. Jeszcze 2 tyg w PL to trzeba działać ---------- Post dopisany 08-10-2013 at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany 30-09-2013 at 17:04 ---------- 8.10.13 r. - wymiana EGR i oponki na zimę. - EGR Wahler 7372 D - uszczelka kolektora ori 028 129 717 D Porównanie małe hehe - komplet nowych opon Nokian WR D3 195/65/15 Fele rano były ładnie czyszczone, pucowane, na koniec wrzucone nowe oponki, napompowane, wyważone i czekają na zimę. Jutro kolejna i ostatnia paczka będzie. No i na tym będzie koniec aktualizacji w temacie na jakiś dobry czas.
  17. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    .
  18. Można pojeździć ładnie hehe
  19. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chłopaki uj***ł mi się wąż od egra. W ETCE ten wąż ma nr 8E0 133 394 A, pod spodem pisze wąż w zwoju o dł. 5m 'jedn. zam. 5' 5x3 skrócić do 950 mm. Czyli co długość węża ma być 95 cm, a wymiary węża? 5x3 co to?
  20. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Podziekowal
  21. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chłopaki jak to szło z kasowaniem inspekcji serwisowej oleju bo już mi się serwis świeci a wlasnie dzisiaj zmienilem olej a nie chce naciskać sto razy guzików. Zapomnialem w jakiej kolejności to szło.
  22. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A ja z kuzynem właśnie skończyliśmy 0,7 i kubełek XL

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.