Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patryś

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patryś

  1. Na tej stronce jeszcze nie patrzyłem. Turzol jasne daj jakieś info zawsze może się przydać.
  2. Mam nadzieję że coś znajdę albo ktoś podrzuci jakiś sprawdzony adres gdzie można spędzić wakacje bo tyle tego jest że ciężko się zdecydować.
  3. Myślałem żeby jechać w ciemno ale baby mi trują bo z dzieckiem bo to bo tamto. A pierwszy raz jadę i wiesz jak to jest. Wolę mieć święty spokój hehe
  4. Chodzi i o siłownik do moda z A6 C6 a nie jaki jest ori w naszych B6. Jaki szukać ori a nie zamiennik z krosna. Bo są z końcówkami A,B,C i D. Który ma ile N i jaki dać.
  5. Panowie to ori nr siłownika jaki trzeba szukać to 4F9 827 552 C? Czy B lub A bo jest tego.
  6. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dziecko w czerwcu będzie miało 1,5 roku więc dla niej to za dużo atrakcji nie potrzeba hehe ale dzieki
  7. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Łooo Andrzeju to teraz pojechałeś ładnie hehe
  8. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja mam 2 konta oba w PL. Jedno ING w Euro, bo w PKO nie dają kart do walutowych kont, a drugie w PKO w PLNach, pierwsze moje konto i tak już zostało ale musze je w końcu zamknąć i otworzyć w ING oba.
  9. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja mam wszędzie płatności kartą za free więc gotówki w portfelu u mnie nie znajdziesz hehe jedynie wypłaty z bankomatu biorą prowizje. Ja tak mam w ING.
  10. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To mi to pasuje he. Praktycznie zero straty bo zarabiam w E to nie będę musiał wymieniać
  11. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja 1100 do PL i dalej dajmy do Tucepi 1200. Troszkę km w czerwcu naklepie hehe
  12. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki panowie To już się coś powili obraz rysuje w głowie he
  13. Ja biore cały czerwiec wolny. Tydz w PL potem 2 tyg na urlop do CRO i znowu tydz w PL. Teraz 9 stycznia jade na 3 tyg do Polski i chcemy juz coś zarezerwować żeby mieć pewne a nie jechać w ciemno.
  14. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Eee to nie jest źle ---------- Post dopisany at 15:40 ---------- Poprzedni post napisany at 15:38 ---------- Może w czerwcu jeszcze tak aż nie będzie tłumów. Choć nie wiem pierwszy raz tam się wybieram.
  15. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    U mnie mniej wychodzi ok 1200 he
  16. Ja 2 i 3 tydz czerwca
  17. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jest już taki temat: http://a4-klub.pl/sport-hobby-rozrywka-relaks-138/chorwacja-wakacjach-70474/
  18. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    My planujemy lecieć w 4 z mały dzieckiem i chcemy spokojnie bez szaleństw odpocząć. Termin już mamy tylko miejsca nie hehe. 6-7 czerwca wylatujemy ktoś już chętny
  19. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Armi to poleć gdzie można spędzić spokojne wakacje w CRO z małym dzieckiem.
  20. Odrazu morda lepiej wygląda.
  21. Ładnie spasowane. Teraz tylko ją na dół i cacy
  22. Jak będę rezal elektryczne szyby z tyłu i zmieniał przełączniki to się szarpnę hehe a będę musiał bo boczki z roletami i elektryką leżą już w domu tylko trzeba skompletować wiązki itp
  23. Bardzo fajna A4. Guziczki chrom super. Zazdroszczę.
  24. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    poszlo pw
  25. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jest tego tylko trzeba dobre szukać i czatować na okazję he. Ja się już też rozglądam za Chorwacją na czerwiec

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.