Treść opublikowana przez Patryś
-
B6 DIVISION
Dzięki wielkie. W końcu odpaliłem lapka. Po wczorajszym chlańsku ciężko było się garnąć hehe
-
B6 DIVISION
Podziękował. O kierwa tak każdy dzisiaj stówka, stówka a wpłat na koncie nie widzę. Chyba muszę jeszcze raz podać nr konta hehe
-
B6 DIVISION
Zamawiał ktoś kiedyś kuriera na szybkapaka.pl?
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Cierpło? Qwa myślałem że mi po 15 min ręce odpadną. Niby słońce świeci ale zimno. Ale fakt pewnie w zimniejsze dni może wydajność spaść.
-
B6 DIVISION
Dzięki wielkie. Ja już od dzisiaj w PL jestem. Przed 4 rano już byłem w domu, przespałem się i staram się coś tam grzebać z autem. Dzięki. Nie, nie skóra. Kolor SWING. ---------- Post dopisany at 13:32 ---------- Poprzedni post napisany at 13:28 ---------- Haha pany paczta: [TABLE] Numer kat Nazwa Cena netto Cena brutto Stanmagazynowy Dostępnośćprzy zamówieniu Kupuję 8E9861333MDF ROLETA [TD=align: right]951.98[/TD] [TD=align: right]1170.94[/TD] [TD=align: center]0[/TD] [TD=align: center]0 [/TD] [/TABLE] Pocieniało im tam. Wpisałem nr roletki bo nie wiem czy to do avanta czy sedana a tu takie cóś hehe
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Siłowniki z Audi A6 C6 660 N (4F9 827 552 C) + zielone sprężyny SZ 8010.20 x 032
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Też to u siebie zauważyłem. Z początku dałem oring, podkładka, sprężyna podkładka, oring. Ale było jednak za dużo o wyjąłem jedną podkładkę i oring i jest ok myślę. 3 tyg mam na testy więc zobaczymy co to będzie.
-
B6 DIVISION
Podziękował. Narazie trochę pozapierdzielam w NL hehe Dzięki napewno by się przydała Dzieki. Ja zaczynam od dziś urlop i dopiero 4 lutego powrót do pracy Dzięki wielkie. Ja zaraz idę rezać klape hehe. 3 h się przespałem starczy. Paczki z gratami już pootwierane, sprawdzone. Nie chce ktoś boczków z roletami pod elektryczne szyby, bez pakietu światło?
-
B6 DIVISION
No to pakujemy A4 i ogień do Polski na urlop
-
Nowe przeglądy od 02.01.2014
- Nowe przeglądy od 02.01.2014
U mnie w okolicy jeszcze czegoś takiego nie widziałem a też były afery, czepanie stacji mieli itp.- Nowe przeglądy od 02.01.2014
A po kiego grzyba im zdjęcia samochodu?- B6 DIVISION
No to faktycznie łączę się z tobą w bólu Załatwcie mi taką robotę. Mogę siedzieć nawet rok w domu na takich zasadach hehehe- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Łoo to ładnie. Ja siedziałem ponad rok temu 3 mies bez roboty to też jak urlop i spoko było tylko mało dudków hehe- B6 DIVISION
Ja jeszcze trzy dni i 3 tyg urlopu- B6 DIVISION
Śmieje się oczywiście ale jak to taka taniocha wychodzi a banan na twarzy w zimkę jak się ma gdzie poszaleć to tylko montować czemu by nie. A spalanie. Uj z nim- B6 DIVISION
Patrz. Powiedzieć o montażu Quattro to już wszyscy będą montować.- B6 DIVISION
Nic nie trzeba z tyłu podłogi ciąć bo w a3 chyba coś tam sie grzebało. ale jak tak to kierwa poważna sprawa do przemyślenia- B6 DIVISION
A jak to wygląda w praktyce tzn montaż?- B6 DIVISION
kiedyś coś mi się obiło o uszy że 3,5 tyś- B6 DIVISION
Ooooooo kierwa. :slina: chyba muszę zbierać kasę na Q:grin:- Wakacje w Chorwacji
Jakbyś mógł podrzucić jakieś dane gdzie się zatrzymać byłbym wdzięczny.- [B6 AVF] Audi A4 1.9 TDI S-line Quattro 174,7 KM 393 Nm
No to ładnie poszło po kieszeni. Ale za to będzie radość z bezawaryjności.- B6 DIVISION
Nie to mi się nie widzi he Qwa pustka w głowie normalnie. Dobrze że dużo czasu jest na zastanawianie się. - Nowe przeglądy od 02.01.2014