Treść opublikowana przez Patryś
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Ja chwyciłem główkę kombinerkami a na rurkę dałem stary pasek klinowy żeby się nie ślizgało i ścisłem drugimi i odkręciło się U mnie teraz jak ciepło to klapa fajnie idzie do góry nie szarpie nie uderza u góry. Jest ok.
-
B6 DIVISION
Pany gdzie wrzucacie teraz foty bo is woła ode mnie hajs a nie będę płacił.
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Dzięki wielkie. Poszukam kogoś najpierw kto ogarnia robienie logów albo poczytam o tym jak zrobić i będę działał dalej Dzięki
-
B6 DIVISION
Z tego co mi pablo pisal to nie. Tylko awx. do avf podejdzie.
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Mam ale nie pamiętam jaki tam był serwis i olej. Musiałbym sprawdzić ale to jutro ewentualnie. W zasadzie przebieg jak na diesla dobry wiec zobaczymy co to będzie. Raz jak mi pękł IC chłopaki z ECU Project podpinali mi auto pod kompa robili jakąś diagnostykę jeździliśmy i mówili że wszystko ok żebym wymienił icka i wbijał na program ale to było 1,5 roku temu hehe więc trochę czasu minęło.
-
Wymiana linki w mechanizmie podnoszenia przedniej szyby w A4 B6
Kierwa mi się znowu linka wplątała. Półtorej roku był spokój i zaś. Mróz nie złapał szyby bo nie było w NL hehe ani nic a zaczęła z czasem zgrzytać i zgrzytać aż nie chciało podnosić i jak nie mogłem zamknąć szyby to już dałem sobie spokój nawet z lekkim opuszczaniem szyby. Jakoś udało mi się zamknąć i tak jeżdżę. Musze szukać mechanizmu. Zamienników w dobrej jakości lipa a używkę wsadzać i ma pochodzić też chwilę to nie wiadomo co robić.
-
Spoty Holandia i okolice
Będę śledził temat może się dołączę zobaczymy jak będzie z czasem i w ogóle. Wrzućcie jakieś info potem z datą konkretną godz i miejscem. Ja mieszkam w Kudelstaart to jest 28 km od centrum Amsterdamu. 40 od Zaandam'u i 45 od Hagi
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
262 tys.
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Takiej kontroli jeszcze nie robiłem. Rozrząd był niedawno nówka z aso zakładany, egr też nówka, kolektor wypalony wyczyszczony jak nówka. Sprzęgło też nówka założone niedawno. To w czerwcu jak będę w PL zlecę mojemu mechaniorowi to sprawdzić. Dzięki wielkie za rady
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Ok w przyszłym tyg powinienem je mieć To się okaże.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
He zapamiętam. ---------- Post dopisany at 18:31 ---------- Poprzedni post napisany at 18:27 ---------- Puść mi jeszcze na PW ile kosztuje i zajmuje u ciebie renowacja kompletu hebli z S4 bo nie wiem w jakim będą stanie może będzie trzeba będzie je odmalować.
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Siemka. Planuje w tym roku zebrać się w końcu i zrobić soft'a w moim 1.9. Podpowiedzcie czy jakoś przygotować auto żeby nie mieć rozczarowania? Tzn. powymieniać coś żeby było lepiej dla silnika nie wiem filtry, olej czy coś innego zmieniać specjalnie przed pojechaniem do firmy tuningowej czy po prostu jechać i zobaczyć co da rady wyciągnąć z silnika? Sorki ale pierwszy raz będę robił program w aucie.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Aha ok dzięki jeszcze raz. Pomyślimy
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Aha to 100 mniej. Hmm zobaczymy co z tego wyniknie ale dzięki wielke za odp dobrze wiedzieć ---------- Post dopisany at 18:13 ---------- Poprzedni post napisany at 18:11 ---------- [TABLE] 4F0615269 SPREZYNA MOCUSPREZYNA MOCU [TD=align: right]58.95[/TD] [TD=align: right]72.51[/TD] [TD=align: center]0[/TD] [TD=align: center]33 [/TD] 4F0615269A SPREZYNA MOCUJACA [TD=align: right]175.18[/TD] [TD=align: right]215.47[/TD] [TD=align: center]0[/TD] [TD=align: center]1 [/TD] [/TABLE] To nie to z końcówką A?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Bez różnicy. Taka sama cena i to to samo.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Ponawiam. Nie wie ktoś coś albo nie ma dużych zniżek w ASO hehe
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dev nie masz może blaszek z nr 4F0615269A do hebli z S4? Albo nie wiesz gdzie można dostać w dobrej cenie bo w ASO komplet 2 szt. to wydatek 430 zł.
-
B6 DIVISION
To je amelinum hehe Widzieli czy nie? http://www.youtube.com/watch?v=pniM5Uamy9U
-
B6 DIVISION
Przed chwilą byłem na Schipholu i stał niezły mieto
-
B6 DIVISION
Co nowego Andrzeju się szykuje?
-
B6 DIVISION
No to napewno mocny taki drin hehe Ja tam ostatnio Pana Tadziusia popijam i smakuje.
-
B6 DIVISION
He no to na bogato chłopaki
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Kupić ori czarny Ja swojego brudasa nie mogłem doczyścić po trasie do NL i tygodniowym postoju i też znalazłem kilka nowych odprysków na zderzaku
-
B6 DIVISION
Józek od Wladiego wracasz?
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Foteliki luksus. Lakierek się świeci jak psu..... Ale hebel za mały hehe i co się stało z dolną ramką grilla?