Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patryś

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patryś

  1. Ja chwyciłem główkę kombinerkami a na rurkę dałem stary pasek klinowy żeby się nie ślizgało i ścisłem drugimi i odkręciło się U mnie teraz jak ciepło to klapa fajnie idzie do góry nie szarpie nie uderza u góry. Jest ok.
  2. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany gdzie wrzucacie teraz foty bo is woła ode mnie hajs a nie będę płacił.
  3. Dzięki wielkie. Poszukam kogoś najpierw kto ogarnia robienie logów albo poczytam o tym jak zrobić i będę działał dalej Dzięki
  4. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Z tego co mi pablo pisal to nie. Tylko awx. do avf podejdzie.
  5. Mam ale nie pamiętam jaki tam był serwis i olej. Musiałbym sprawdzić ale to jutro ewentualnie. W zasadzie przebieg jak na diesla dobry wiec zobaczymy co to będzie. Raz jak mi pękł IC chłopaki z ECU Project podpinali mi auto pod kompa robili jakąś diagnostykę jeździliśmy i mówili że wszystko ok żebym wymienił icka i wbijał na program ale to było 1,5 roku temu hehe więc trochę czasu minęło.
  6. Kierwa mi się znowu linka wplątała. Półtorej roku był spokój i zaś. Mróz nie złapał szyby bo nie było w NL hehe ani nic a zaczęła z czasem zgrzytać i zgrzytać aż nie chciało podnosić i jak nie mogłem zamknąć szyby to już dałem sobie spokój nawet z lekkim opuszczaniem szyby. Jakoś udało mi się zamknąć i tak jeżdżę. Musze szukać mechanizmu. Zamienników w dobrej jakości lipa a używkę wsadzać i ma pochodzić też chwilę to nie wiadomo co robić.
  7. Będę śledził temat może się dołączę zobaczymy jak będzie z czasem i w ogóle. Wrzućcie jakieś info potem z datą konkretną godz i miejscem. Ja mieszkam w Kudelstaart to jest 28 km od centrum Amsterdamu. 40 od Zaandam'u i 45 od Hagi
  8. Takiej kontroli jeszcze nie robiłem. Rozrząd był niedawno nówka z aso zakładany, egr też nówka, kolektor wypalony wyczyszczony jak nówka. Sprzęgło też nówka założone niedawno. To w czerwcu jak będę w PL zlecę mojemu mechaniorowi to sprawdzić. Dzięki wielkie za rady
  9. Ok w przyszłym tyg powinienem je mieć To się okaże.
  10. He zapamiętam. ---------- Post dopisany at 18:31 ---------- Poprzedni post napisany at 18:27 ---------- Puść mi jeszcze na PW ile kosztuje i zajmuje u ciebie renowacja kompletu hebli z S4 bo nie wiem w jakim będą stanie może będzie trzeba będzie je odmalować.
  11. Siemka. Planuje w tym roku zebrać się w końcu i zrobić soft'a w moim 1.9. Podpowiedzcie czy jakoś przygotować auto żeby nie mieć rozczarowania? Tzn. powymieniać coś żeby było lepiej dla silnika nie wiem filtry, olej czy coś innego zmieniać specjalnie przed pojechaniem do firmy tuningowej czy po prostu jechać i zobaczyć co da rady wyciągnąć z silnika? Sorki ale pierwszy raz będę robił program w aucie.
  12. Aha ok dzięki jeszcze raz. Pomyślimy
  13. Aha to 100 mniej. Hmm zobaczymy co z tego wyniknie ale dzięki wielke za odp dobrze wiedzieć ---------- Post dopisany at 18:13 ---------- Poprzedni post napisany at 18:11 ---------- [TABLE] 4F0615269 SPREZYNA MOCUSPREZYNA MOCU [TD=align: right]58.95[/TD] [TD=align: right]72.51[/TD] [TD=align: center]0[/TD] [TD=align: center]33 [/TD] 4F0615269A SPREZYNA MOCUJACA [TD=align: right]175.18[/TD] [TD=align: right]215.47[/TD] [TD=align: center]0[/TD] [TD=align: center]1 [/TD] [/TABLE] To nie to z końcówką A?
  14. Bez różnicy. Taka sama cena i to to samo.
  15. Ponawiam. Nie wie ktoś coś albo nie ma dużych zniżek w ASO hehe
  16. Dev nie masz może blaszek z nr 4F0615269A do hebli z S4? Albo nie wiesz gdzie można dostać w dobrej cenie bo w ASO komplet 2 szt. to wydatek 430 zł.
  17. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To je amelinum hehe Widzieli czy nie? http://www.youtube.com/watch?v=pniM5Uamy9U
  18. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przed chwilą byłem na Schipholu i stał niezły mieto
  19. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Co nowego Andrzeju się szykuje?
  20. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No to napewno mocny taki drin hehe Ja tam ostatnio Pana Tadziusia popijam i smakuje.
  21. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    He no to na bogato chłopaki
  22. Kupić ori czarny Ja swojego brudasa nie mogłem doczyścić po trasie do NL i tygodniowym postoju i też znalazłem kilka nowych odprysków na zderzaku
  23. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Józek od Wladiego wracasz?
  24. Foteliki luksus. Lakierek się świeci jak psu..... Ale hebel za mały hehe i co się stało z dolną ramką grilla?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.