Treść opublikowana przez Patryś
-
B6 DIVISION
Bo za takie B6 w benzynie trzeba zapłacić ok 180 e podatku na 3 mies a za diesla ok 360 e. W NL tylko lekkie benzynki się opłaca mieć.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Oj fakt musiał palec źle powędrować jak pisałem. Oczywiście A6 C5.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dodam że rok A6 to 2003 a A4 2004
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Aha czyli musi kolega sprawdzić jakie ma w swojej A6 C6 3.0 i może uda mu się przełożyć je do nowej A4 B6 1.8 T Dzięki DEV
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Panowie tarcze z A6 C5 3.0 będą pasować do A4 B6 1.8T?
-
B6 DIVISION
A na zacisk z S4 jakaś dojazdówka ori wchodzi? KOŁO DOJAZDOWE AUDI A6/outroad 17" (4186390934) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. KOŁO DOJAZDOWE 17 CALI AUDI A6 C5 C6 ALLROAD 01-11 (4218579486) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Propozycja spotu w NYSIE
Ja dopiero w połowie czerwca będę w PL to bym się pisał na spocika.
-
Spoty Holandia i okolice
He u mnie przez urlop do zrobienia heble z S4, konsola 2 din z BNSem narazie i sofcik mam taka nadzieje ale to pokaże czas a raczej gotówka z tym ostatnim
-
Spoty Holandia i okolice
Ja jeszcze 5 tyg i 5 tyg wolnego Ale zbytnio nie ma co rezać
-
Spoty Holandia i okolice
Kierwa jak kupilem auto wymieniałem i teraz zaś poszło. ale tylko od kierowcy idzie. Za dużo chyba szyba chodzi w górę i w dół hehe
-
Spoty Holandia i okolice
Chcę wymienić mechanizm od podnoszenia szyby bo sie linka wkęciła i jak opuszczę szybę to już nie podniosę. Podlecę w tyg do praxisa moze bedzie zobaczymy. Dzięki. A Wojciech już zakupił sprzęt na sobotę hehe
-
Spoty Holandia i okolice
W sobotę od rana będziemy walczyć. Oby była pogoda. Pomierzymy troszkę bucików do nowej audi Zakwy może któreś podpasują ładnie Btw Krzysiak nie wiesz gdzie kupię wieksze torxy w NL bo narazie co znajdywałem to jedynie 40 największe.
-
B6 DIVISION
Mówiłem ci że będzie lać. A do kiedy jesteś? My wczoraj z kumplem zrobili dobry zakup
-
Moja A4 b5 2.5TDI afb 1998r.Pro Line Sport
Ciekawe jak by i mnie wyglądały Przecież ty w tym robisz i szukasz opon?
-
Moja A4 b5 2.5TDI afb 1998r.Pro Line Sport
Dawaj to na auto i pokazuj
-
Spoty Holandia i okolice
Hehe nim sie nada moja albo Wojtka to trochę minie zanim dogonimy rezaczy z B6D
-
Spoty Holandia i okolice
Jest dobra A4. Daje rade będziemy w sobotę rezać
-
Spoty Holandia i okolice
Tak s-line wewnętrzny. Czemu dziwna. Może foto takie. Na żywo wszystko ok. Ponad 2 h lataliśmy oglądali sprawdzali hehe
-
Spoty Holandia i okolice
Nie nie ma Q. W A6 jest.. Do sprzedania Wojciech teraz ma A6 ktoś chętny? 3.0 benzyna z gazem
-
Spoty Holandia i okolice
Środeczek klasa. Ogólnie super sztuka.
-
Spoty Holandia i okolice
- B6 DIVISION
Tą jedziemy oglądać: Audi, A4, Avant 1.8 Turbo Pro Line / S-LINE auto te koop - AutoScout24 Myślał nad tą ale jednak avant bardziej potrzebny. Audi, A4, 1.8T/QUAT/GNAVI/XENON/LEE auto te koop - AutoScout24- B6 DIVISION
W A'damie też był ale ja byłem dopiero wieczorem na manewrach bo do południa niestety pracowałem wtedy. Ale w końcu mam weekend 2 dni wolne hehe. A jutro jade ze znajomym oglądać A4 bo chce kupić. Może jakieś rady ktoś ma hehe- B6 DIVISION
He ja raz to z AH, a raz z GG. Zależy gdzie jest korting- B6 DIVISION
Mi tam smakuje nie narzekam. - B6 DIVISION