Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patryś

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patryś

  1. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bo za takie B6 w benzynie trzeba zapłacić ok 180 e podatku na 3 mies a za diesla ok 360 e. W NL tylko lekkie benzynki się opłaca mieć.
  2. Oj fakt musiał palec źle powędrować jak pisałem. Oczywiście A6 C5.
  3. Dodam że rok A6 to 2003 a A4 2004
  4. Aha czyli musi kolega sprawdzić jakie ma w swojej A6 C6 3.0 i może uda mu się przełożyć je do nowej A4 B6 1.8 T Dzięki DEV
  5. Panowie tarcze z A6 C5 3.0 będą pasować do A4 B6 1.8T?
  6. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A na zacisk z S4 jakaś dojazdówka ori wchodzi? KOŁO DOJAZDOWE AUDI A6/outroad 17" (4186390934) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. KOŁO DOJAZDOWE 17 CALI AUDI A6 C5 C6 ALLROAD 01-11 (4218579486) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  7. Ja dopiero w połowie czerwca będę w PL to bym się pisał na spocika.
  8. He u mnie przez urlop do zrobienia heble z S4, konsola 2 din z BNSem narazie i sofcik mam taka nadzieje ale to pokaże czas a raczej gotówka z tym ostatnim
  9. Ja jeszcze 5 tyg i 5 tyg wolnego Ale zbytnio nie ma co rezać
  10. Kierwa jak kupilem auto wymieniałem i teraz zaś poszło. ale tylko od kierowcy idzie. Za dużo chyba szyba chodzi w górę i w dół hehe
  11. Chcę wymienić mechanizm od podnoszenia szyby bo sie linka wkęciła i jak opuszczę szybę to już nie podniosę. Podlecę w tyg do praxisa moze bedzie zobaczymy. Dzięki. A Wojciech już zakupił sprzęt na sobotę hehe
  12. W sobotę od rana będziemy walczyć. Oby była pogoda. Pomierzymy troszkę bucików do nowej audi Zakwy może któreś podpasują ładnie Btw Krzysiak nie wiesz gdzie kupię wieksze torxy w NL bo narazie co znajdywałem to jedynie 40 największe.
  13. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mówiłem ci że będzie lać. A do kiedy jesteś? My wczoraj z kumplem zrobili dobry zakup
  14. Ciekawe jak by i mnie wyglądały Przecież ty w tym robisz i szukasz opon?
  15. Dawaj to na auto i pokazuj
  16. Hehe nim sie nada moja albo Wojtka to trochę minie zanim dogonimy rezaczy z B6D
  17. Jest dobra A4. Daje rade będziemy w sobotę rezać
  18. Tak s-line wewnętrzny. Czemu dziwna. Może foto takie. Na żywo wszystko ok. Ponad 2 h lataliśmy oglądali sprawdzali hehe
  19. Nie nie ma Q. W A6 jest.. Do sprzedania Wojciech teraz ma A6 ktoś chętny? 3.0 benzyna z gazem
  20. Środeczek klasa. Ogólnie super sztuka.
  21. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tą jedziemy oglądać: Audi, A4, Avant 1.8 Turbo Pro Line / S-LINE auto te koop - AutoScout24 Myślał nad tą ale jednak avant bardziej potrzebny. Audi, A4, 1.8T/QUAT/GNAVI/XENON/LEE auto te koop - AutoScout24
  22. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W A'damie też był ale ja byłem dopiero wieczorem na manewrach bo do południa niestety pracowałem wtedy. Ale w końcu mam weekend 2 dni wolne hehe. A jutro jade ze znajomym oglądać A4 bo chce kupić. Może jakieś rady ktoś ma hehe
  23. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    He ja raz to z AH, a raz z GG. Zależy gdzie jest korting
  24. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mi tam smakuje nie narzekam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.