Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patryś

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patryś

  1. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kuwa na trasie do pl nie bede gasił auta chyba hehe. Dobrze że dojeżdżam na jednym baku
  2. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    f*ck dzisiaj chyba z 10 razy przekręcałem kluczyk nim zaskoczył rozrusznik. Nie dobrze. Trzeba coś działać. Byle do piątku wytrzymało.
  3. Panowie czy któraś dojazdówka Audi 17" wchodzi na zacisk S4 B6 345mm? Czy trzeba się zaopatrzyć w pełnowymiarowe koło. W tej chwili mam zestaw naprawczy ale wiadomo różnie bywa z awarią ogumienia.
  4. Benzynę ekstrakcyjną mam więc tym zadziałam. Klocki grube z tego kompletu więc zostawię a płyn będzie nowy ATE Typ 200. Czyli odtłuścić, wytrzeć i wrzucać na auto. Dzięki za radę
  5. Panowie takie pytanie bo robie swapa hebli z S4 i tarcze wraz z klockami są używane, jako że troszkę leży to wszystko to zdążyło zalecieć lekko rdzawym nalotem. Jak przygotować to przed założeniem? Czym oczyścić? W jaki sposób?
  6. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale qwaaaaaa jeszcze 3 dni i urlop 5 tyg A już tydz siedze na L4. Jutro pójdę do roboty zobaczę jak mi się będzie pracować i albo zostanę albo na ostatnie 3 dni LQuattro
  7. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    I się nie trzeba martwić wejdzie nie wejdzie hehe
  8. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Myśmy z Zakwą ostatnio mierzyli ile wejdzie do niego. Sznureczek, na końcu ciężka nakrętka, do błotnika i miarka w dłoń. I mierzyliśmy ile jest od felgi do sznureczka. Najlepsze wyliczenia hehe
  9. Super się prezentuje no i moc też ładna.
  10. Patryś odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    A vagiem trzeba coś jeszcze robić czy wystarczy odpowietrzenie na krzyż? I powinno być ok?
  11. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wladi
  12. No to zima będzie ładnie wyglądać
  13. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oo to taki serwis by mi się też przydał. Napisz wiecej
  14. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mnie też nie śmiga. Oszukista coś nabroił napewno
  15. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hehe ja w tamtym roku poczułem co to klima jak mi nabili Aż prawie zamarzłem bo wcześniej to porażka była. Ja na LO a tam dalej gorąco hehe.
  16. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A nie to tak nie mam żeby kręcić tyle. Czasem go łapie troszkę. Może faktycznie elektromagnez tak jak pisał H4mm3R.
  17. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tzn co długo kreci przy probi9e zapalenia auta? Mam czasami podobnie. Tak jakby na ułamek sekundy sie przycinał. Najcześciej jak jest ciepły. Rzadko ale wkurzające to jest. Zmieniłem rozrusznik na regenerowany z nowym środkiem i nic sie nie zmieniło. U mnie nie ma zasady ciepły czy zimny. Czasem ma tak że łapnie tak jak piszesz na sekundę i albo idzie dalej albo ja szybciej puszczam kluczyk i kręce ponownie i łapie odrazu. Muszę coś zrobić bo auto ma śmigać. Tym bardziej że jak jestem w NL to ceny są takie jak w PL tylko razy 4.
  18. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Aha dzięki Tomaszu obczaje za tydz w PL jak będę co z tym się dzieje bo dzisiaj aż się przestraszyłem jak tylko pyknął i nie obkręcił ale za drugim razem złapał.
  19. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany coś mi jakby rozrusznik łapie. Tak jakby blokuje czasem przy zapalaniu. Co to może być? Jakieś łożysko czy coś?
  20. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  21. Ale efekt i satysfakcja napewno bardzo duża.
  22. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No właśnie i cały czas mam nadzieję że to tylko wina foto. za tydz zobaczę jak to wygląda w realu i jak będzie syf to odrazu lakiernika za jaja i niech poprawia.
  23. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Myślałem o takim jak miał dzienciol na A3
  24. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nawet nie mów. Brat mówił ze na żywo jest ok ale jakoś mu nie wierzę. Tak to jest jak nie ma człowieka na miejscu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.