Treść opublikowana przez Patryś
-
B6 DIVISION
Kuwa na trasie do pl nie bede gasił auta chyba hehe. Dobrze że dojeżdżam na jednym baku
-
B6 DIVISION
f*ck dzisiaj chyba z 10 razy przekręcałem kluczyk nim zaskoczył rozrusznik. Nie dobrze. Trzeba coś działać. Byle do piątku wytrzymało.
-
Wyposażenie bagażnika - koło zapasowe, dojazdowe, zestaw naprawczy
Panowie czy któraś dojazdówka Audi 17" wchodzi na zacisk S4 B6 345mm? Czy trzeba się zaopatrzyć w pełnowymiarowe koło. W tej chwili mam zestaw naprawczy ale wiadomo różnie bywa z awarią ogumienia.
-
Zasady wymiany i docierania tarcz hamulcowych, kierunkowość klocków hamulcowych
Benzynę ekstrakcyjną mam więc tym zadziałam. Klocki grube z tego kompletu więc zostawię a płyn będzie nowy ATE Typ 200. Czyli odtłuścić, wytrzeć i wrzucać na auto. Dzięki za radę
-
Zasady wymiany i docierania tarcz hamulcowych, kierunkowość klocków hamulcowych
Panowie takie pytanie bo robie swapa hebli z S4 i tarcze wraz z klockami są używane, jako że troszkę leży to wszystko to zdążyło zalecieć lekko rdzawym nalotem. Jak przygotować to przed założeniem? Czym oczyścić? W jaki sposób?
-
B6 DIVISION
Ale qwaaaaaa jeszcze 3 dni i urlop 5 tyg A już tydz siedze na L4. Jutro pójdę do roboty zobaczę jak mi się będzie pracować i albo zostanę albo na ostatnie 3 dni LQuattro
-
B6 DIVISION
I się nie trzeba martwić wejdzie nie wejdzie hehe
-
B6 DIVISION
Myśmy z Zakwą ostatnio mierzyli ile wejdzie do niego. Sznureczek, na końcu ciężka nakrętka, do błotnika i miarka w dłoń. I mierzyliśmy ile jest od felgi do sznureczka. Najlepsze wyliczenia hehe
-
[ALL B8] A4 B8 3,0tdi by Patrox
Super się prezentuje no i moc też ładna.
-
Jaki płyn hamulcowy do Audi?
A vagiem trzeba coś jeszcze robić czy wystarczy odpowietrzenie na krzyż? I powinno być ok?
- B6 DIVISION
-
[B6 BFB] Blue Fenix Barrowca
No to zima będzie ładnie wyglądać
-
B6 DIVISION
Oo to taki serwis by mi się też przydał. Napisz wiecej
-
B6 DIVISION
Mnie też nie śmiga. Oszukista coś nabroił napewno
-
B6 DIVISION
Hehe ja w tamtym roku poczułem co to klima jak mi nabili Aż prawie zamarzłem bo wcześniej to porażka była. Ja na LO a tam dalej gorąco hehe.
-
B6 DIVISION
A nie to tak nie mam żeby kręcić tyle. Czasem go łapie troszkę. Może faktycznie elektromagnez tak jak pisał H4mm3R.
-
B6 DIVISION
tzn co długo kreci przy probi9e zapalenia auta? Mam czasami podobnie. Tak jakby na ułamek sekundy sie przycinał. Najcześciej jak jest ciepły. Rzadko ale wkurzające to jest. Zmieniłem rozrusznik na regenerowany z nowym środkiem i nic sie nie zmieniło. U mnie nie ma zasady ciepły czy zimny. Czasem ma tak że łapnie tak jak piszesz na sekundę i albo idzie dalej albo ja szybciej puszczam kluczyk i kręce ponownie i łapie odrazu. Muszę coś zrobić bo auto ma śmigać. Tym bardziej że jak jestem w NL to ceny są takie jak w PL tylko razy 4.
-
B6 DIVISION
Aha dzięki Tomaszu obczaje za tydz w PL jak będę co z tym się dzieje bo dzisiaj aż się przestraszyłem jak tylko pyknął i nie obkręcił ale za drugim razem złapał.
-
B6 DIVISION
Pany coś mi jakby rozrusznik łapie. Tak jakby blokuje czasem przy zapalaniu. Co to może być? Jakieś łożysko czy coś?
-
B6 DIVISION
- [B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
Ale efekt i satysfakcja napewno bardzo duża.- [B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
No klasa super wyszło.- B6 DIVISION
No właśnie i cały czas mam nadzieję że to tylko wina foto. za tydz zobaczę jak to wygląda w realu i jak będzie syf to odrazu lakiernika za jaja i niech poprawia.- B6 DIVISION
Myślałem o takim jak miał dzienciol na A3- B6 DIVISION
Nawet nie mów. Brat mówił ze na żywo jest ok ale jakoś mu nie wierzę. Tak to jest jak nie ma człowieka na miejscu. - [B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!