Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patryś

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patryś

  1. Eee ten Vossen nie bedzie tu. Szukaj czegoś lepszego. Fota dobra ale brakuje tam hamulca i gleby
  2. 146 m2 jak pisałem wyżej na działce 7.65 ar. Parter: salon, kuchnia, jadalnia, łazienka, kotłownia, garaż Poddasze: 3 sypialnie, łazienka Media: prąd, woda, kanalizacja Rok budowy: 2013 Patrząc po necie to w sumie ceny oscylują w granicach 200k.
  3. O to i o to w zasadzie. Opona to Nokian 225/40/18
  4. Panowie do B6 przy feldze 18" 8,5J 40 ET potrzeba jakiś dystans czy będzie ok?
  5. Lokalizacja ok. W miejscowości szkola, przedszkole, lekarz, sklepy, gmina, wszystko co trzeba, blisko wiekszego miasta.
  6. Może tutaj zadam pytanie. Czy według was cena 215 tyś za dom w stanie surowym otwartym, pokryty dachówką o powierzchni 148 m2 na działce 7,65a to dobra cena czy dużo?
  7. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany ET40 na 8,5J 18" będzie ok czy potrzeba dystans jakiś?
  8. Jest piękna. Muszę zawitać do was na Groble w końcu zrobić softa i obadać na żywo czerwonego szatana.
  9. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Artur lepiej zalej go benzyna ze 2 3 razy i wypal potem karcherem i błyszczy się jak nówka. Ja tak robiłem i nic się nie stało a czyściutki był że hoho
  10. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wynalazlem kolejne dwie aukcje i znowu pytanie Które? Pierwsze czy drugie by lepiej pasowały ? http://allegro.pl/audi-a4-a6-a3-vw-skoda-seat-5x112-bbs-rs-i4612782002.html http://allegro.pl/felgi-18-vw-passat-cc-touran-golf-mercedes-i4593145880.html
  11. Jakby to były 18" to bym sie zastanowił nad odkupem
  12. I jak są te fele na aucie czy nie?
  13. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W końcu ożył mój lapek po miesięcznym odpoczynku. Nowa matryca i wlepa musi być.
  14. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Do mnie też te AEZy bardziej przemawiają ale boje się że już były pogięte albo coś że były odnawiane a te pierwsze to jednak ori.
  15. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://allegro.pl/audi-felgi-felga-alu-18-cali-oryginal-komplet-4szt-i4577098963.html http://allegro.pl/felgi-aez-5x112-vw-audi-mercedes-et35-odnowione-i4560896785.html Które lepsiejsze? Te drugie są po malowaniu ale te pierwsze też w ładnym stanie.
  16. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam 200 pln na koncie przelewać? Dobry deal. Pany jakie jest najlepsze ET żeby dobrze pasowało?
  17. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Te zaciski to miazga. Kolorek mega indywidualny.
  18. Kierwa ryjesz banie człowiekowi. Kolorek bardzo na tak i się błyszczy jak psu jajca.
  19. Hehe lustro fajny bajer ale są inne sprawy. Jeśli chodzi o fele to wszystko zależy od tego co kupię. Jak kupię fajniejsze to s-liny pójdą na zimę. Ale najpierw trzeba coś znaleźć bo rsy poszły i szukam dalej A fura nim będzie kox to jeszcze dłuuuuuuuga droga. Narazie nic praktycznie nie ma specjalnego. Heble bixy gwint i rns. I to wszystko.
  20. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Co jeden to inne podaje mi tu bedzie trzeba wyliczankę zrobić chyba hehe
  21. Zakładaj nie zastanawiaj się. Czasem sie przydają ojjj tak. I dają radę w uj.
  22. Nie wiem mam nadzieję że tak. Na 345 minimum 17" wchodzi i to nie każde chyba a 18 to raczej każde ale nie znam się Przed chwilą zamówiłem na zimkę Nokiany WR A3 225/40 R18 Hebelki się w miarę prezentują i hamują. Dzięki Marcin. Teraz trzeba znaleźć jakieś felasie na zimkę
  23. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Coś sie zakupi bo się syfią fele przy tych 345
  24. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki zakupimy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.