Treść opublikowana przez Patryś
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Kierwa kto wymyśla ten podział? Chyba pośmigam jeszcze na starych mapkach.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Do kogo to było? hehe
-
Spoty Holandia i okolice
W mojej okolicy Amsterdamu i Aalsmeer Flora Holland bardzo duzo polaków i co jakiś czas robią naloty. Dużo historii się słyszy i przypadków ale jakoś leci. Byle dostać zjazdówkę bo jak dowalą karę to ból jak uj.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Panowie po zmianie hebli na 345 kodować ABS pod heble większe czy może być jak było?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Jak wygląda ich podział. Co z czym?
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Niedługo będę zakładał multifunkcje z b8. Moje pytania wobec tego, 1. Mam zakodować kiere - o 2 = kierownica wielofunkcyjna ze sterowaniem radia czy - o 5 = kierownica wielofunkcyjna ze sterowaniem radia/głosem Bo telefonu nie mam. 2.Login w ABS ori jest 09555. Po zmianie modułu powinienem zakodować 04255 czy 04555 bo mam hamulce 345mm z S4.
-
B6 DIVISION
Turzol dzieki za link z poduchą.
-
B6 DIVISION
Karol podaj ceny na PW
-
B6 DIVISION
Aha bo u mnie jest midline w b6 i myślałem że będzie śmigać. A jeśli poducha nie ma okablowania to stare bedzie pasować czy też muszę kupić z b7? O nie doczytałem. Czyli moduł i okablowanie. i bedzie lala?
-
B6 DIVISION
Panowie. Będę zmieniał kiere 4 ramienna zwykłą na 3 ramienną multi. Mam kiere, poduchę i taśmę. Co jeszcze potrzebuje?
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
A mnie się podobają czarne listwy. Zostawiłbym tak na twoim miejscu.
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Na ori zawiasie było miękko ale za bardzo bujało na wybojach, tzn jak na łóżku wodnym hehe a tu na wybojach auto się gibnie troszkę raz i leci się dalej. W zakrętach się lepiej trzyma i pewniej jedzie. Bałem się gwintu bo wcześniej miałem w A3 glebe i beton na którym się jeździło strasznie a tutaj zawias ładnie wszystko wybiera i nie czuje się jak na taczce. Teraz bez jakichkolwiek wątpliwości mogę polecić gwint tylko dobrej marki a nie jakieś dziady najtańsze.
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Dzięki. Mi tam żółty pasuje do niebieskiego. O szybach myślałem ale nie mam zamiaru przyciemniać wszystkich i jak już nie na jakiś beton tylko najdelikatniejszą folią. Odczucia co do jazdy na gwincie bardzo pozytywne. Lepiej jak na serii bo w serii było miękko bardzo a tu jest i miękko i zarazem sztywno.
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Tak jak wyżej pisałem że do 1000 szukam więc jak dajesz za 1000 plnów to biorę odrazu. Dawno nic nie pisałem jakoś nie było czasu. Ostatnie 3 mies latałem na RH NAJ 8585 ale dzisiaj już wpadła zima na s-line'ch. Niedługo będzie aktual jakiś bo święta w Polsce będą to fanty jakieś się już zbierają.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI Denim Blue Pearl/AVFplus/19"/H&R/Grill S4
Szkoda że teraz dopiero bo kolega szukał B6 ale już kupił :/
-
B6 DIVISION
I manetki są jako ozdoba albo mozna odkrecic. Czy je można jakoś wykorzystać hehe
-
B6 DIVISION
Panowie takie pytanie. Czy po zamontowaniu kiery multi z manetkami do zmiany biegów wszystko będzie ok czy będzie jakiś błąd wywalać. I jak to kodować bo o ile dobrze widziałem że jest kodowanie pod manetki i bez.
-
B6 DIVISION
Panowie podrzućcie temat o zmianie języka na fisie bo nie moge znaleźc.
-
B6 DIVISION
Bedzie. Ja miałem zmieniarke pod chorusem i teraz z rns-e tez dziala.
-
B6 DIVISION
Pany patrzcie co zostało z A8 Masakra http://www.24opole.pl/15945,Pijany_kierowca_sprawca_wypadku_w_Dylakach._Zginal_17-latek.,wiadomosc.html
-
B6 DIVISION
Ja to miałem awarie mega ostatnio. Zarówka od kierunku mi się spaliła hehehehehe Ale dzisiaj szybki serwis i działa nówka Philipsa
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Chłopaki fela 8,5" et 40 dawać dystans 13 czy 15 mm?
-
B6 DIVISION
Panowie kto ogarnia VT? Na szybko potrzebuje coś obczaić pilnie. Na PW bym prosił.
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
No to sezon 2k15 widzę grubo józkowóz