Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patryś

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patryś

  1. Kierwa kto wymyśla ten podział? Chyba pośmigam jeszcze na starych mapkach.
  2. Do kogo to było? hehe
  3. W mojej okolicy Amsterdamu i Aalsmeer Flora Holland bardzo duzo polaków i co jakiś czas robią naloty. Dużo historii się słyszy i przypadków ale jakoś leci. Byle dostać zjazdówkę bo jak dowalą karę to ból jak uj.
  4. Panowie po zmianie hebli na 345 kodować ABS pod heble większe czy może być jak było?
  5. Niedługo będę zakładał multifunkcje z b8. Moje pytania wobec tego, 1. Mam zakodować kiere - o 2 = kierownica wielofunkcyjna ze sterowaniem radia czy - o 5 = kierownica wielofunkcyjna ze sterowaniem radia/głosem Bo telefonu nie mam. 2.Login w ABS ori jest 09555. Po zmianie modułu powinienem zakodować 04255 czy 04555 bo mam hamulce 345mm z S4.
  6. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Turzol dzieki za link z poduchą.
  7. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Karol podaj ceny na PW
  8. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Aha bo u mnie jest midline w b6 i myślałem że będzie śmigać. A jeśli poducha nie ma okablowania to stare bedzie pasować czy też muszę kupić z b7? O nie doczytałem. Czyli moduł i okablowanie. i bedzie lala?
  9. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie. Będę zmieniał kiere 4 ramienna zwykłą na 3 ramienną multi. Mam kiere, poduchę i taśmę. Co jeszcze potrzebuje?
  10. A mnie się podobają czarne listwy. Zostawiłbym tak na twoim miejscu.
  11. Na ori zawiasie było miękko ale za bardzo bujało na wybojach, tzn jak na łóżku wodnym hehe a tu na wybojach auto się gibnie troszkę raz i leci się dalej. W zakrętach się lepiej trzyma i pewniej jedzie. Bałem się gwintu bo wcześniej miałem w A3 glebe i beton na którym się jeździło strasznie a tutaj zawias ładnie wszystko wybiera i nie czuje się jak na taczce. Teraz bez jakichkolwiek wątpliwości mogę polecić gwint tylko dobrej marki a nie jakieś dziady najtańsze.
  12. Dzięki. Mi tam żółty pasuje do niebieskiego. O szybach myślałem ale nie mam zamiaru przyciemniać wszystkich i jak już nie na jakiś beton tylko najdelikatniejszą folią. Odczucia co do jazdy na gwincie bardzo pozytywne. Lepiej jak na serii bo w serii było miękko bardzo a tu jest i miękko i zarazem sztywno.
  13. Tak jak wyżej pisałem że do 1000 szukam więc jak dajesz za 1000 plnów to biorę odrazu. Dawno nic nie pisałem jakoś nie było czasu. Ostatnie 3 mies latałem na RH NAJ 8585 ale dzisiaj już wpadła zima na s-line'ch. Niedługo będzie aktual jakiś bo święta w Polsce będą to fanty jakieś się już zbierają.
  14. Szkoda że teraz dopiero bo kolega szukał B6 ale już kupił :/
  15. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    I manetki są jako ozdoba albo mozna odkrecic. Czy je można jakoś wykorzystać hehe
  16. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie takie pytanie. Czy po zamontowaniu kiery multi z manetkami do zmiany biegów wszystko będzie ok czy będzie jakiś błąd wywalać. I jak to kodować bo o ile dobrze widziałem że jest kodowanie pod manetki i bez.
  17. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie podrzućcie temat o zmianie języka na fisie bo nie moge znaleźc.
  18. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bedzie. Ja miałem zmieniarke pod chorusem i teraz z rns-e tez dziala.
  19. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany patrzcie co zostało z A8 Masakra http://www.24opole.pl/15945,Pijany_kierowca_sprawca_wypadku_w_Dylakach._Zginal_17-latek.,wiadomosc.html
  20. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja to miałem awarie mega ostatnio. Zarówka od kierunku mi się spaliła hehehehehe Ale dzisiaj szybki serwis i działa nówka Philipsa
  21. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Podziękował
  22. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chłopaki fela 8,5" et 40 dawać dystans 13 czy 15 mm?
  23. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie kto ogarnia VT? Na szybko potrzebuje coś obczaić pilnie. Na PW bym prosił.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.