Treść opublikowana przez Patryś
-
B6 DIVISION
O ku..wa hehehe aż się poplułem. Dowaliłeś teraz
-
B6 DIVISION
Chyba też kupię drugą b6 taką samą i panna moja będzie jeździła nią hahaha
-
B6 DIVISION
Pany klima za dopłatą 70 milionów. Ale kto bogatemu zabroni. Hehe https://www.youtube.com/watch?v=EjM8ZAeWzfo
-
System operacyjny Android
Siemka. Nigdzie nie mogę znaleźć info ani nic dotyczącego mojego problemu, a mianowicie w LG G2 mini po każdym wyjęciu karty sim resetują mi się wszystkie ustawienia ekranu zostaje tylko tapeta. Wszystkie skróty, apki i widżety znikają i muszę ustawiać na nowo a w ustawieniach nic nie mogę znaleźć o tym żeby była jakaś opcja która to resetuje. Pomoże ktoś?
-
B6 DIVISION
Widzieli patent hehehe http://www.ebay.pl/itm/AUDI-S-LINE-A1-A2-A3-A4-A5-A6-A7-A8-Q3-Q5-Q7-S3-S4-S5-S6-S8-TT-RS4-/221639675785?pt=DE_Autoteile&hash=item339ac10f89
-
B6 DIVISION
A no tak. W tamtym roku nie było mnie w PL na wielkanoc. Jak ten czas zpierdziela. Masakra. Ucieka życie nie wiadomo kiedy.
-
B6 DIVISION
Hehe w tantym roku w kwietniu na wielkanoc jak byłem w PL to był śnieg więc trudno wyczuć z tą wymianą. Ja bym już też zmienił bo w NL zero śniegu tylko lekkie przymrozki rano ale muszę letnie fele wypucować haha
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Hehe dokładnie. Jak zaczyna krzyczeć: "Ku..wa zwolnij! Słyszysz! " Działa. Po kilku razach dopiero ale działa hehe . Silnik póki co seria. Jeszcze bo na softa już drugi rok się zbieram i jakoś ciągle to się odwleka. Możliwości jeszcze nie sprawdzałem bo jakoś nie było po co i też szkoda tak pałować auta mi. A pisk opon to auto może raz w moich rękach tylko słyszało. hehe Chyba że na śniegu też się liczy :grin:
-
B6 DIVISION
Chopin dbam jak mogę żeby wszystko było ok bo na trasie jak by mi auto stanęło troszkę bym poczekał zanim assistance przyjedzie hehe a na to nie mam czasu. A teraz popatrzcie jak holendrzy świrują na zakończenie karnawału.
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Dzięki Panowie. Krzysiek dalej nie sprawdzałem bo w jednej ręce miałem tel i robiłem fotę, w drugiej kierownicę a na fotelu pasażera krzyczącą kobietę że mam natychmiast zwolnić i odłożyć ten telefon hahaha ale jak będę kiedyś sam jechał to sprawdzę. Tomek trzeba było mówić szybciej hehe Grzesiek to też się zrobi i kolorowy licznik. Miał już być ale musiałem odpuścić.
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Styczeń 2015 No i początek roku za nami i troszkę rzeczy przy aucie znowu trzeba było zrobić. - Przegląd + opłaty - Standardowo olej, filtry. Do tego ramiona i nowe pióra aero Bosch. Dzięki Wandej. - Nowy przełącznik świateł z chromem od VW Polo 6R (zamiennik na test czy pasuje) - Popiołka 2din (po rzeźbie w końcu podpasowała) - Nowa kierownica A4 B8 S-line - Do tego łącznik, moduł i taśma Dzięki Biggman i Siemian - Śrubki pod osłonę silnika (prosto z ASO za jedyne 175 zł po zniżce 8% ) W zasadzie nic ciekawego jedynie kiera. Jestem mega zadowolony z niej. Przez dwa ostatnie miechy zrobiłem 10 tys km i audi bez zająknięcia. 2 paczki jeszcze wyciąga więc jest ok
-
B6 DIVISION
Daniel szkoda mi. Napewno tak szybko jej nie sprzedam. Aktualnie to szukam drugiej fury.
-
B6 DIVISION
Kierwa pojechałem na miasto zamknąłem auto, otworzyłem pojechałem do następnego marketu, zamknąłem auto, wracam i d*pa, drzwi kierowcy się nie otwierają. Ręce mi opadły. Wpadam do domu, vaguje i nic. Zero błędów a drzwi dalej się nie otwierają. Miałem dość bo dopiero co jakiś pół roku temu zmieniałem zamek w drzwiach. W..urwiłem się, auto do garażu, wyszedłem drzwiami pasażera, zacząłem napierdzielać po drzwiach w okolicach zamka, łapie za klamkę i jeb. Drzwi się otwierają normalnie. Brak słów.
-
B6 DIVISION
Dokładnie. Ja kupiłem ori, mam prawie 1,5 roku i świecą jak nowe.
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Oj przydała by się, przydała. Ja u siebie już się przez chwilę tak przyzwyczaiłem że u brata w 80'tce chciałem podgłośnić radio na kierze która nawet poduchy nie ma hahaha.. Muszę aktual u siebie w temacie zrobić.
-
Spoty Holandia i okolice
Ja już byłem 3 razy i w tym roku jadę ponownie. Też mam blisko. Ok 35 km
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
Ja mam troszkę wyżej ale w NL też nie ułatwiają jazdy na glebie i też już się nauczyłem poruszać po wszelkiego typu wysepkach, progach, itp
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Pany znacie kogoś kto sprawdzi vin opla? Te wycieraki co mi odesłałeś zbierają u mnie aż miło A te co mi przysłałeś też ściągają aż miło Nie narzekam.
-
B6 DIVISION
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/302314-zamienie-kiere-3-ramienna-multi-s-line-na-cos-ciekawego-z-b6/ Nie chce ktoś czasem? Akurat do piątku niespodziewanie jestem w PL i mógłbym posłać.
-
B6 DIVISION
Kupiłem ją z forum. Długo stała i to pewnie przez to. :-\ I zonk teraz. Ona wogóle jakaś nie halo jest jak ją mierzyłem. Jutro ją przymierze jeszcze raz to foto strzele. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/296322-popielniczka-2-din-rybia-luska-nowa-cena/
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Mam ją w ręce i to jest 2 din ale te otwory nie pasują coś a w mojej starej 1 din sa właśnie otwory tak jak na tej z foto.
-
B6 DIVISION
To nr niby popiolki 2 din tylko nie pasuje mi ona Tak jak na zdj poniżej otwory na śruby są na równi z otworami do mieszka tak w tej mojej te otwory są przy samej klapce popiołki i ni uja to nie pasuje mi w aucie. Były jakieś różne rodzaje? czy tylko 2 din, 1 din?
-
B6 DIVISION
Panowie kto sprawdzi mi nr? 8E0 857 951 E 6PS