Treść opublikowana przez Patryś
-
B6 DIVISION
Pany po zmianie kierki przed zakodowaniem moge kawalek sie przejechac czy lepiej zakodowac bo moze wystrzelic czy cos?
-
B6 DIVISION
Pany poducha z b7 bedzie pasowac do kiery b8?
-
B6 DIVISION
To będzie trzeba wygnębić jakiś rabat w aso hehe
-
B6 DIVISION
U mnie też na jałowym troszkę trzepie silnikiem a jak dodam gazu to czuć jak nim buja. I czasem przy redukcji jest taki stuk. Ile kosztuja ori poduchy?
-
B6 DIVISION
Dokładnie takie wymiary są. Ja zaryzykuje z tym z polo bo wygląda tak jak nasz z b6 i dam znać co i jak tylko fajnie by było jakby jeszcze temat się znalazł to bym tam napisał.
-
B6 DIVISION
Ni uja nie mogę znaleźć. U ciebie w temacie widziałem ale to za mało. Nic ryzykuję po raz drugi i kupuję ten z polo tylko za 40 plnów hehe
-
B6 DIVISION
No kiedyś widziałem ale nie mogę znaleźć go teraz.
-
B6 DIVISION
A jak zrobiłeś to? Przełożyłeś pokrętło czy jakoś drastyczniej?
-
B6 DIVISION
L ci urwało. Ale ten z B8 nie pasuje bo kiedyś kupiłem i jest lipa. Mam do sprzedania stan ideał jakaby ktoś chciał.
-
B6 DIVISION
Za 41 zł nawet widziałem tylko nie byłem pewny czy pasuje bo nigdzie nic nie mogłem znaleźć konkretnego jedynie że z TT pasuje a nie dam tyle za przełącznik. A 40 zł to pikuś. Nic dzięki zakupuję
-
B6 DIVISION
TyBucu to napewno hehe ale czy wymienie to w godz czy w jeden dzień hehe Pany jak myślicie nada się na swapa pokrętła. Niby wygląda tak samo jak nasz. http://allegro.pl/wlacznik-swiatel-vw-polo-6r0941531g-halogen-chrom-i4874994269.html
-
B6 DIVISION
Włąśnie tego się boje. Dużo zachodu jest z wymianą linki nie wiesz? Akurat za tydz jadę do PL to bym sobie wymienił. A i pany zakupiłem te ramiona aero. Jakie pióra polecacie? Oszukista?
-
B6 DIVISION
Pany maska coraz ciężej mi sie otwiera. tzn ciągnę rączkę od otwierania z takim uczuciem jakby miała zaraz pęknąć albo linka i na samym końcu dopiero puszcza. Coraz cieżej się otwiera. Boje się że następnym razem wogóle nie otworze już maski
-
B6 DIVISION
ucho dzięki za link. Już łapie. Też oglądam o rs'ie kiedyś już było ale nie miałem okazji obczaić.
-
B6 DIVISION
Kto te aero zgarnął. Kierwa musze wycieraczki zmienić to bym odrazu aero założył.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Właśnie. Możesz powiedzieć gdzie to, jak to się nazywa?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Hmm właśnie mi kiedyś tak pokazywało a teraz nic takiego nie mam. Może jak grzebałem w ustawieniach też to gdzieś wyłączyłem.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Jest rozpiska na forum co i jak. Zobaczymy czy cos zdziałam.
-
B6 DIVISION
A to się już ogłaszali tacy. Auto-Unia hehehe
-
B6 DIVISION
Spoko to jutro ci podeślę listę prezentów jakie chcę pod choinkę do audi
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Hmm ok sprawdzę to. Zobaczymy co wyniknie. Dzięki
-
B6 DIVISION
Te oszukista. Masz tam gdzieś w swoich pw moze wiadomość ode mnie jak zamawiałem graty kiedyś? Filtry nie filtry itp?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Aha czyli jakaś różnica będzie. Tylko czy na lepsze?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Luftmysza wszystko na nie dziś heehe. Dzięki za info bo już bym przekodował..
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Józek w ręce marznie i nie zmienia. hehe