Treść opublikowana przez Patryś
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Obadałem na Raceism'ie i robi mega wrażenie na żywo. Zrobiłem sobie nawet przy niej fotkę
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Widać je ale odrazu przeskakuje dalej piosenka jak chcę je odtworzyć. Czyli co poskracać nazwy?
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Będzie jechać
-
B6 DIVISION
Panowie rns nie odtwarza mi wszystkich plików muzycznych co to może być?
-
B6 DIVISION
A ja się załapałem i jak narazie zostaje w tyle. A tak wogóle to siemka po powrocie z Zakopanego.
-
B6 DIVISION
Fotke mam tylko radia nie miałem czasu późno wróciłem i muszę się jeszcze spakować na poranny wyjazd. Najgorsze jest to że nie zakodowałem jeszcze vagiem radia bo kabel nie doszedł ale działa ok wszystko.
-
B6 DIVISION
RNSik założony, heble zmienione, oliwa też więc spoko dzień.
-
B6 DIVISION
Przód już prawie skończony. Potem tył i do domu zalożyć antene GPS i jutro do Zakopca.
-
B6 DIVISION
RNS-E zalożony, a hebelki z S4 się montują
-
B6 DIVISION
Właśnie jak to wygląda? muzyczka normalnie gra i na wyświetlaczu można oglądać navi czy nie? ---------- Post dopisany at 10:38 ---------- Poprzedni post napisany at 10:32 ---------- Dobra spadam na małą wycieczkę połazić. 889 mnpm Rozgrzewka przed Zakopanym
-
B6 DIVISION
Mam nadzieję. ---------- Post dopisany at 10:29 ---------- Poprzedni post napisany at 10:26 ---------- No ja dużo jeżdżę więc przyda się dobre radyjko żeby muzyczki dużo wrzucić. Bo na trasie PL-NL to płyty ze zmieniarki przesłuc**ję po kilka razy he
-
B6 DIVISION
Z wielką chęcią ale i tak już budżet będzie nagięty
-
B6 DIVISION
Kobita przekabacona szukamy RNS-E ---------- Post dopisany at 00:42 ---------- Poprzedni post napisany at 00:07 ---------- Jak ktoś miałby namiar na taniego rnsa to dawać cynk bo jak nie kupie do piątku to d*pa będzie
-
B6 DIVISION
Sprawdzałem Polskim vagiem vag comem 311,2 , 208,1 i wszedzie to samo.
-
B6 DIVISION
Sprawdziłem na wszystkich, wszystkie ustawienia, wszystko jest ok a nie działa. Kabel do kosza pewno. Trzeba nowy
-
B6 DIVISION
He leżał sobie tyle czasu i działał a dzisiaj podłączam i lipa. A potrzeba
-
B6 DIVISION
Pany ktoś coś pomoże?
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Hehe śmiało wziąłem drugi bilet dla mojej pani ale ona nie chcę więc jadę sam chyba że ktoś się przybłąka
-
B6 DIVISION
Listonosz przyniósł dzisiaj taki liścik Ktoś się wybiera?
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
16.06.2014 No to urlop się zaczął i zaczęło się bawienie z autem. Do auta poszło: - rozrusznik (ori używka) - wycieraczki Bosch - filtr powietrza i kabinowy Mann - podnośnik szyby kierowcy - nówka tunel 2din z B7 - kosz, klimatronik 2din - BNS 5.0 Na montaż czekają heble z S4 wraz z oplotem i nowa oliwa Motul. Za graty dzięki dla Wandej, Marcin_o23, Norka, Siemian, Domin79, Stichy i Dev Co ja bym bez tego forum zrobił.
-
B6 DIVISION
Uj z tym. Zostało mi podłączenie tego przekaźnika i anteny GPS żeby była gotowa jak przyjdzie RNS-E. No i co najważniejsze zmiana oliwy i założenie hebli z S4. Jutro trzeba się umówić u mechaniora.
-
B6 DIVISION
Te duże właśnie to pikuś te małe masakra. Dałem sobie spokój z tym. Podjadę do kogoś kto to ogarnie. Od sprzedającego dostałem juz info co i jak.
-
B6 DIVISION
Kierwa dałem sobie spokój z tym przekaźnikiem ale za to porobiłem kilka innych rzeczy. Podłokietnik podnośnik szyby, filtry wycieraczki.