Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patryś

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patryś

  1. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hehehe a dopiero co niedawno 18 to było coś Jeszcze o tych myślałem. Szukam czegoś oem wiec też to trochę utrudnia wybór.
  2. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie tylko 18 wchodzi w gre bo mam opony kupione nowki wiec nie bede kupował zaś. a takie?
  3. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kiedyś mi robili vt i tak nie wiem właśnie ---------- Post dopisany at 19:27 ---------- Poprzedni post napisany at 19:24 ---------- I jeszcze takie vt
  4. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Co myślicie o takiej feldze do B6?
  5. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hoho nie pykło mu za bardzo.
  6. Hehe tylko zależy w jakim stanie są te używki też bo kupiłem za grosze je w sumie ale raczej będą pomykać klapę do góry ewentualnie dołożę podkładki tak jak to co niektórzy pisali że pomaga i bardziej odbija w górę.
  7. Aha bo w niektórych aukcjach piszą że można zrobić do CD99 więc ciekawe. Ma ktoś taki gadżet w swoim aucie co by sprawdził? Ja się zastanawiam nad tym żeby założyć albo radio z mp3 w schowek zamiast zmieniarki ale czekam na odpowiedź jednego forumowicza jak onn to u siebie ogarnął.
  8. Widać jak dochodzi do pewnego momentu i zwalnia. Ciekawe jestem juz jak to u mnie wyjdzie na używkach ori. Kurde jeszcze tydz muszę poczekać he
  9. Ori mam zmieniarke w schowku także tego. He Czyli mozna zrobic tylko 6 katalogow czy wiecej?
  10. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    O to jak to podłaczyć bo radyjko mam stare z A3 zostało hehe ---------- Post dopisany at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany at 23:33 ---------- Takie o ---------- Post dopisany 02-01-2014 at 00:05 ---------- Poprzedni post napisany 01-01-2014 at 23:46 ---------- Marcino87 najlepszego
  11. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To potem jest taki plan ale nie chce mi się już nagrywać setki płyt.
  12. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie mam iPoda. znalazłem coś takiego: ZMIENIARKA MP3 USB SD AUDI SEAT SKODA VW xCarLink (3834393995) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  13. Panowie takie cudo z moim chorusem II będzie śmigać? ZMIENIARKA MP3 USB SD AUDI SEAT SKODA VW xCarLink (3834393995) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. I jeszcze pytanie. W opisach aukcji jest żeby zrobić katalogi CD01, CD02, .... To będzie wyświetlać na radiu i na fisie a ile można zrobić katalogów i ile wrzucać utworów do takiego katalogu? Można zrobić tylko 6 czy do 99 jak piszą i jak z piosnkami też do 99 na katalog? I czy piosenki mogą mieć normalne nazwy czy trzeba je też mieniać jakoś?
  14. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hej pany podajcie jakiś link z czyś żeby zamiast zmieniarki podłączyć i odtwarzać mp3.
  15. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie zna ktoś kogoś albo jakąś stronę gdzie wykonają miniaturę pojazdu. Wiem że ludzie robią to bardziej dla siebie ale może ktoś się tym zajmuje. Bo po allegro to są seryjne miniatury tylko.
  16. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hehe tylko materiał zmarnowała.
  17. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja się obudziłem o 13,40 a moja o 14
  18. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nowy rok zacząłem od wyczyszczenia felg bo były czarne aż hehe a teraz aż się świecą. Trzeba dzień święty święcić
  19. No to dawaj hehe ja kupiłem ori używki więc zobaczymy. Nie kosztowały majątku więc dużej straty nie będzie jakby co
  20. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hehe jak tu spokojnie dzisiaj
  21. W NL dopiero zaczynają ustawać fajerwerki. I zdj mojego autorstwa. Pierwsze foto fajerwerków za ostre nie jest ale człowiek się uczy
  22. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam wszystkich w 2014
  23. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No to ostatnie minuty i oby nowy rok był lepszy od tego. Najlepszego i zdrowia.
  24. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Auto z alu felgami. Portfel cały wypchany plnami, eurusami i funtami hehehe
  25. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    I BĘDZIE ZABAWA

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.