Treść opublikowana przez Patryś
-
B6 DIVISION
Hehehe a dopiero co niedawno 18 to było coś Jeszcze o tych myślałem. Szukam czegoś oem wiec też to trochę utrudnia wybór.
-
B6 DIVISION
Nie tylko 18 wchodzi w gre bo mam opony kupione nowki wiec nie bede kupował zaś. a takie?
-
B6 DIVISION
kiedyś mi robili vt i tak nie wiem właśnie ---------- Post dopisany at 19:27 ---------- Poprzedni post napisany at 19:24 ---------- I jeszcze takie vt
-
B6 DIVISION
Co myślicie o takiej feldze do B6?
-
B6 DIVISION
Hoho nie pykło mu za bardzo.
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Hehe tylko zależy w jakim stanie są te używki też bo kupiłem za grosze je w sumie ale raczej będą pomykać klapę do góry ewentualnie dołożę podkładki tak jak to co niektórzy pisali że pomaga i bardziej odbija w górę.
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Aha bo w niektórych aukcjach piszą że można zrobić do CD99 więc ciekawe. Ma ktoś taki gadżet w swoim aucie co by sprawdził? Ja się zastanawiam nad tym żeby założyć albo radio z mp3 w schowek zamiast zmieniarki ale czekam na odpowiedź jednego forumowicza jak onn to u siebie ogarnął.
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Widać jak dochodzi do pewnego momentu i zwalnia. Ciekawe jestem juz jak to u mnie wyjdzie na używkach ori. Kurde jeszcze tydz muszę poczekać he
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Ori mam zmieniarke w schowku także tego. He Czyli mozna zrobic tylko 6 katalogow czy wiecej?
-
B6 DIVISION
O to jak to podłaczyć bo radyjko mam stare z A3 zostało hehe ---------- Post dopisany at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany at 23:33 ---------- Takie o ---------- Post dopisany 02-01-2014 at 00:05 ---------- Poprzedni post napisany 01-01-2014 at 23:46 ---------- Marcino87 najlepszego
-
B6 DIVISION
To potem jest taki plan ale nie chce mi się już nagrywać setki płyt.
-
B6 DIVISION
nie mam iPoda. znalazłem coś takiego: ZMIENIARKA MP3 USB SD AUDI SEAT SKODA VW xCarLink (3834393995) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Panowie takie cudo z moim chorusem II będzie śmigać? ZMIENIARKA MP3 USB SD AUDI SEAT SKODA VW xCarLink (3834393995) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. I jeszcze pytanie. W opisach aukcji jest żeby zrobić katalogi CD01, CD02, .... To będzie wyświetlać na radiu i na fisie a ile można zrobić katalogów i ile wrzucać utworów do takiego katalogu? Można zrobić tylko 6 czy do 99 jak piszą i jak z piosnkami też do 99 na katalog? I czy piosenki mogą mieć normalne nazwy czy trzeba je też mieniać jakoś?
-
B6 DIVISION
Hej pany podajcie jakiś link z czyś żeby zamiast zmieniarki podłączyć i odtwarzać mp3.
-
B6 DIVISION
Panowie zna ktoś kogoś albo jakąś stronę gdzie wykonają miniaturę pojazdu. Wiem że ludzie robią to bardziej dla siebie ale może ktoś się tym zajmuje. Bo po allegro to są seryjne miniatury tylko.
-
B6 DIVISION
Hehe tylko materiał zmarnowała.
-
B6 DIVISION
ja się obudziłem o 13,40 a moja o 14
-
B6 DIVISION
Nowy rok zacząłem od wyczyszczenia felg bo były czarne aż hehe a teraz aż się świecą. Trzeba dzień święty święcić
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
No to dawaj hehe ja kupiłem ori używki więc zobaczymy. Nie kosztowały majątku więc dużej straty nie będzie jakby co
-
B6 DIVISION
Hehe jak tu spokojnie dzisiaj
-
Sylwester 2013/2014
W NL dopiero zaczynają ustawać fajerwerki. I zdj mojego autorstwa. Pierwsze foto fajerwerków za ostre nie jest ale człowiek się uczy
-
B6 DIVISION
Witam wszystkich w 2014
-
B6 DIVISION
No to ostatnie minuty i oby nowy rok był lepszy od tego. Najlepszego i zdrowia.
-
B6 DIVISION
Auto z alu felgami. Portfel cały wypchany plnami, eurusami i funtami hehehe
- B6 DIVISION