Treść opublikowana przez Patryś
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
5 oooo skurwesyn ale będzie zadyma
-
B6 DIVISION
Ja bym to wrzucił do pieca bo uj wie co to jest
-
Sylwester 2013/2014
He ja ze szwagrem to zawsze przez skypa pije browary i gadamy a jak jestem na urlopie to prawie codziennie zupki chmielowe pijemy
- B6 DIVISION
-
Sylwester 2013/2014
Ja jestem z laptopem na kolanach hehe i browarkiem już nie wiem którym w ręku no i koncert leci to Gdynia to Kraków to Wrocław hehe
-
B6 DIVISION
od 10 rano strzelają tymi petardami jeszcze im się nie znudziło jakby nie mogli o północy postrzelać 10 min i spokój
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Również dołączam się do życzeń i jeszcze do tego bogactwa dużo modów w waszych OOOO No my też przy polsacie hehe
-
B6 DIVISION
He u mnie to jest tylko A4, A3 i Opolski VAG Nie ma to jak sylwek w domu hehe. Odpuściłem Amsterdam bo tam to miazga, tłok i wogóle.
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Oj sorki hehe. No 630 niby najlepsze by były ale nie pasują żadne inne jak te z A6 C6 o mocy 650. Może różnią się siłą te z C6 bo są z końcówkami A,B,C i D. Ale nikt nie daje info czym się tak naprawdę różnią.
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Ori z B6 mają 530 N i nie będą odbijać. 630 i 650 będą odbijać dobrze jak należy. Ja czekam na swoje i za jakieś 2 tyg montaż i testy
-
B6 DIVISION
Ja na inne fora też zaglądam tak o zobaczyć co tam się dzieje a A4 nawet czasem nie wyłączam przeglądarki i tylko pykam co kilka minut czy coś nowego ktoś coś napisał hehe
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
2 to roti tak? Też by się ładnie prezentowały na aucie.
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
Jak dla mnie 4. Już są takie koła na forum ale do sprzedania chyba więc...
-
B6 DIVISION
Hehe Wladi dobre foto.
-
B6 DIVISION
Ktoś chętny na sylwka w Amsterdamie? To wbijać do mnie
-
B6 DIVISION
35e hehe. To jest fajny przelicznik. Też tak czasem mam.
-
B6 DIVISION
Kurde pizga a nie chce mi się do garażu lecieć bo stichy ma komplet wiazek i silniczki pod elektryczny tył i mnie kusi.
-
B6 DIVISION
Panowie tak z głowy można powiedzieć czy będę musiał zmieniać MK pod elektryczne szyby z tyłu jak mam pakiet światło ale korby czy bez podpiecia VAGa ciężko coś powiedzieć?
-
B6 DIVISION
Ja muszę jechać teraz bo mam opłaty i przegląd wozu więc mus tak to bym dopiero w czerwcu jechał. Wczoraj kupiłem siłowniki klapy z A6 do moda otwierania z pilota. Boczki leżą na tył z roletami ale trzeba elektrykę kupić i guziki bo rączkę mam. No i już umówiłem się z Norką że wezmę od niego nówkę tunel 2 din z B7 w styczniu to już się nie wykręcę. Qwa a kasy ni uja nie ma bo jeszcze trzeba odkładać na wakacje, na wesele za 1,5 roku ajjjj Trzeba zacząć chyba zioła lecznicze z NL wozić hehe
-
B6 DIVISION
Dokładnie. Wchodzę na dział sprzedam a tu takie cóś, takie cóś, tylko brać a kasy brak ajjj Teraz jak na urlop mam jechać to pełno, wysyp pierdół które by mi się zdały a trzeba pasa ściskać.
-
B6 DIVISION
Hehe albo grubo albo wcale
-
B6 DIVISION
Ja na następną zimę chyba zostawiam swoje 18 s-liny hehe bo 15 napewno już nie będzie. NIGDY
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Tyle to ja wiem tylko ktory tyle ma i czym sie roznia ze sa az 4 rodzaje. Zamowilem ten z koncowka C zobaczymy co to bedzie.