Treść opublikowana przez Patryś
-
B6 DIVISION
My mieliśmy na sylwka jechać do Paryża. Przez polskie biuro podróży w NL ale jakoś nam zeszło namyślanie i zrezygnowaliśmy. Kiedy indziej wyskoczymy. PARYŻ powitanie NOWEGO ROKU, 30 grudnia 2013 - 01 stycznia 2014, cena od
-
B6 DIVISION
No porażka. Wszędzie sajgon. A ja jeszcze troszkę i 3 tyg urlopu 9 stycznia startuję a 10 urodziny moje i 30-tka kuzyna
-
B6 DIVISION
W wigilie w NL też pizgało w uj aż mi talerz z dachu zerwało. teraz lepiej nie jest też. Piździ leje lipa fest.
-
B6 DIVISION
Coś wam zalewa tą waszą wyspę pokazywali w TV teraz. Jak wasze
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Ja dopiero pierwsze święta za granicą ale i tak ich nie czuje. Jutro do 16 w pracy, nic specjalnego się nie będzie działo przez te 2 dni. Dobrze że są przyjaciele 100 km od nas to pojedziemy poświętujemy.- B6 DIVISION
Ja niestety też święta w NL ale za rok nie ma bata jade do PL.- [ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Pokaż kobiecie- [ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Lustereczko powiedz przecie hehe. Fajne może sobie kiedyś takie sprawię. A banie to ja ostatnio miałem taką że aż mnie trzęsło na drugi dzień hehe- B6 DIVISION
Spierdzieliłem już, kaziraki holendry siedzą. Oni na darmowe to się aż trzęsą.- B6 DIVISION
osrana wigilia firmowa. porażka. Niech to sie już skończy.- B6 DIVISION
Qwa ostatnio taka tesla stala na moim miejscu parkingowym pod chata. Ale nim wrocilem nim co to juz sie zwinela. Fura mega.- B6 DIVISION
Siema. W końcu żyję. Po sobotniej libacji nie mogłem dojść do siebie.- B6 DIVISION
Kota u turasa zamówiłem, piwko otwieram, trzeba tylko coś w tv znaleźć ciekawego jeszcze- B6 DIVISION
Siemka pany. No to weekend w końcu.- B6 DIVISION
Józek fajny podpis.- B6 DIVISION
Hehe hejt musi być Co to jest w tych głowach.- B6 DIVISION
Ja mam takie jakieś gdzieś tam ustrzelone dwa.- B6 DIVISION
AUDI A4 S4 B6 S-LINE 2004R (3780306095) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Józek to z moich okolic.- B6 DIVISION
Dobra wybiła magiczna godz trzeba iść spać. Narka pany- B6 DIVISION
No popatrz Tomasz bardziej oblatany hehe- B6 DIVISION
No to lipnie. U mnie w domu to śrubek śrubeczek wkrętów podkładek w ciul ale jak coś trzeba to nie idzie znaleźć he- B6 DIVISION
Ja wkręciłem inne lepsze co znalazłem w domu bo stare to musiałem wywalić bo łebki się zajechały. Zaraz odpalę etkę poszukam czy jest jakiś nr. ---------- Post dopisany at 18:46 ---------- Poprzedni post napisany at 18:40 ---------- Chyba śrubka sama nie występuję. Wkręć jakąś podobną. Napewno coś ci się wala po domu A tak wogóle to ja też miałem bez śrubek bo tak chyba sprzedają.- B6 DIVISION
Mikasz nie wiem czy dobrze znalazłem ale proszę. ---------- Post dopisany at 18:37 ---------- Poprzedni post napisany at 18:28 ---------- Odkąd weszła cenzura wogóle mało co tu się dzieje hehehe- B6 DIVISION
- B6 DIVISION