Treść opublikowana przez aras124
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Pompy diesel w Koszalinie jeden chyba z najpopularniejszych, gościu zna się na swojej robocie.
-
Stuki z kompresora klimatyzacji przy wciśniętym ECON
Pada sprzęgiełko, objawy identyczne jak w mojej. Sprzęgiełko+ wymiana w zakładzie zajmującym się klimą 350zł. Jesienią też bawiłem się w wymianę jakiejś obudowy i tych gumek no i niestety długo to nie pociągło.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Miałem też od tego gościa 3 zestawy Hidow, żaden nie pasował do mojej b6. Wywalało błędy na komputerze, a do tego straszne zakłócenia dawały na cb i radio. Wywaliłem to i wróciłem do standardowych.
-
Nie trzyma 90 stopni na trasie poniżej 25 stopni na zewnątrz - logi
Dokładnie jak wszyscy piszą, u mnie też był problem z temp. Wymiana termostatu na ori z ASO 99zł + 6zł oring i problem z głowy. W końcu wskazówkastoi jak należy. Roboty na pół godzinki ze zlaniem i ponownym zalaniem płynu.
-
Dziwne dzwięki ze sprężarki klimy
Witam Mam identyczny problem, po rozebraniu sprzęgiełka okazało się że jest pęknięta taka oto obudowa: SPRZĘGŁO OSŁONA DENSO 6SEU12C 7SEU16C 19mm AUDI (2631571080) - motoAllegro tzn pęknięcie jest w miejscu gdzie wchodzi śruba, jest tam niby taka tulejka i sobie lata. Nowa już zamówiona i po niedzieli okaże się czy to było winowajcą.
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
Dziś widziana a4 b5 z ramką klubową na fajnych felgach wKoszalinie pod szpitalem na wylocie na Sianów. Parkowałem bardzo blisko. Pozdrodla kierownika:hi:
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Spróbuj podjechać do nich: http://caraudiomedia.com/index.php?strona=kontakt powinni mieć
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Może i mi by się udało pojawić pierwszy raz w nowym gronie w weekend
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Jutro o 16 jak się wyrobię, to może też podjadę
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
I jak tam, coś konkretnie wiadomo, bo może też by mi się udało podjechać na pierwsze spotkanko
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Witam Koszalin i okolice od niedawna jestem w posiadaniu A4 B6. Jak będzie jakiś spocik, postaram się pojawić. Pozdro
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich serdecznie