Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

smol

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez smol

  1. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Panton jakie ty trunki pijesz whisky [br]Dopisany: 23 Październik 2011, 11:51_________________________________________________Tak 18
  2. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jak by ktoś z waz miał nowe rurki do podciśnienia to może zabrać na zlot to odkupię :)jak oczywiście macie zbedne
  3. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    witam z rana no właśnie gdzie dziś zlocik
  4. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    siemanko chlopaki :> .Dj rozrzad sprzedany :>,autko chodzi rewelka tylko to łożysko jutro kupie to sie uśmiechne
  5. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no no jak byśmy zrobili grilla było by ciepło a po za tym za słabo sie ubrałem nastepnym razem kurtka szalik czapa
  6. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kurcze ale wymarzłem masakrycznie :>
  7. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    witam klysiu to o 17 pod blokiem bedziesz ? kimi czemu jedziesz jedziesz pociągiem ?
  8. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Przekonany bede dzis
  9. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no z dokumentow wychodzi ze sto dwadzieścia tysiecy ma na tym pasku a 120tysi to przy pierwszym rozrzadzie sie robi a nie przy 2 czy 3 [br]Dopisany: 16 Październik 2011, 11:35_________________________________________________no wpadne z klysem
  10. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no wpad bym ale jak mi strzeli pasek to co ja zrobie ;(
  11. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    siema ,ja nie stety odpadam dzis poniewaz musze rozrzad zrobic nie stety ale w nastepna niedziele bede
  12. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    siema, Panton ty cos mowiles o ochronie lakieru na zime mozesz napisac co i jak ? , jeszcze jedna sprawa kto tanio zakłada rozrzad co polecacie?
  13. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No ja tez lece spać narazie wszystkim . Dzieki chlopaki za pomoc w zakupie Panton i klysek mega flaszka dla was
  14. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A co dla nwych jest fala jakaś ;(
  15. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    hahaah vectolot . Zawiecha sportowa
  16. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Chłopaki ja musze w koncu cos zjesc od rananic tylko ryta głowa zeby byla dobra a4 :>
  17. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Panton obiecuje zadnego papierosa nie za pale szkoda furki
  18. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Powiem tak jestem bardzo zadowolony z a4 1.8t bajka po prostu
  19. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    siema kłysek dam ci dam tylko nic sie nie odzywałes :>
  20. witam wszystkich klubowiczów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.