Treść opublikowana przez Wiczel
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Panowie co jest qźwa, jak zaczęło mrozić zapala mi sie bremsen czerwony, 3 razy śpiewa a potem świeci się pomarańczowa na fisie takie coś (O) Dodam, że ręcznego prawie wcale nie używam więc i nie stąd pewnie Jakby ktoś mógł zabrać na Spota Lapka żeby to sprawdzić ... będę bardzo wdzięczny
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Kiedy next spot?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dobra to może ktoś wreszcie powiedzieć, czy był spot jeśli tak to gdzie?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
O ja Was mam w nosie. Nie odświeżyłem sobie strony, pojechałem na podpromie, poczekałem do16:15 i do domu ale nic, jade na rynek na WOŚP
-
[B6 AWX] Podczas wciskania hamulca słychać delikatne stuknięcie pod maską
Najlepszym diagnostą będzie osoba trzecia. Ciskaj hampla a żona/dziewczyna/kolega niechaj słucha
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Aśnaebaem tym Dorato Można kiedyś zrobić spota na rowerach i się napić spokojnie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
W sumie to ciężko będzie w niedziele 18go bo mam zaplanowaną już spróbujmy w tygodniu może? albo ten tydzień między świętami w tygodniu po południu? ale nie piątek bo choinkę trzeba kupić i ubrać
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No pewnie zaglądnę bo ładna pogoda Trzeba obgadać sposoby na złodziei
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
O widzisz, a taki GPS to wiela kosztuje?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Nie ochronisz się, jak padnie na Ciebie to Ci nic nie pomoże. Żaden alarm, żaden immobilaizer, Najlepiej zrobić wyłącznik w miejscu znanym tylko dla Ciebie. Zakleić wtyk komputerowy albo zamknąć na kłódkę Teraz złodzieje są skomputeryzowani a pewnie kłódki na okrągły klucz by nie otworzyli, hehehe
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
@Tomi_G możesz w końcu napisać, które osiedle? Daj jakieś znaki szczególne tego auta może jeszcze nie jest na Ukrainie albo w częściach, może ktoś coś zauważy. Nie poddawaj się Daj opis, kolor auta, zdjęcie, nr rejestracyjne, teraz to już żadna tajemnica no przykra sprawa Kuźwa ide po AC od kradzieży jak najszybciej. Nosiłem się z zamiarem ale to przeważyło szale 400stówki w PZU minicasco to jeszcze nie majątek jakiś a spać można przynajmniej spokojnie Trzymaj się chłopie bo pewnie każdy by tak zareagował jak Ty
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Hej to co w końcu jest coś dzisiaj czy ja nie umiem czytać? Pizza? o 19? czy nie a może o 17? dajcie znać
-
[ALL B6] Koszt wymiany przedniej szyby
No jak podają dobre stare google :gwizdanie: AUDI A4 - OD 345 ZŁ wzwyż a propos googli wpisz sobie jakiś znany sklep w okolicy z szybami i znajdziesz
-
[B8 CAG] Schowek oświetlenie
Dajcie spokój, ja w skodzie favorit 1987 roku dawno temu miałem oświetlenie schowka proponuję sprawdź jednak dokładnie czy nie ma lampki bo to nieprawdopodobne jest
-
[ALL B5] Plandeka - jaki rozmiar?
Ale tego sie nie przytrzaskuje drzwiami zaraz zazdrosny sąsiad odhaczy i zapierniczy nawet z zazdrości Chyba że nie mieszkasz w bloku jak ja i masz ogrodzone to śmiało szyb w każdym razie nie trzeba będzie skrobać. Jednak ja jak większość z posiadaczy takich badziewi mam plandekę tylko na przednią szybę a w sumie za 3 dychy to niech kradną
-
[B5 AHU] drżenie wydechu na 5 biegu
Słuchaj jak masz wydech zamocowany dobrze to nawet trzęcące się Dizle 1980 roku nie powodowałyby drgań. Jak miałem passata to rozleciały mi się w ostatnim tłumiku wnętrzności i jak był mocno obciążony (wysoki bieg-niskie obroty) robił takie nieciekawe odgłosy. Przyczyny szukaj w mocowaniu tłumika lub w nieszczelności/wkładce tłumika
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
nie widziałem Cię więc ja się nie wypowiem To my w ogóle mamy jakąś Tygrysiczkę "przyszłą laskę" w grupie? Nie wiedziałem Zapraszamy 11 grudnia w końcu
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja tam dam radę w tygodniu, byleby po godzinie 16, najlepiej 17 :>
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Bo ona sobie szuka króla a takiego nie ma w Polsce! A robienie lodów po 3 dziennie to nie widzę w tym nic złego Nawet lubię A to co ona ma to przecież nie od lodów tylko botox w dużych ilościach
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No ja chce 2 ramki (przód-tył). Na 100% Na spocie zapłacę ile one wogóle kosztują?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Wiesz co, jak kupowałem swojego 2 miechy temu to dałem 27,500 Ale silnik 131Km, skrzynia 6 Grzane krzesła kubełkowe (sportowe) Kierownica trójramienna czujniki cofania Muzyka BOSE+concert CD no i pakiet chrom co prawda też mnie zwyzywaliście od golasów ale toto szare już całkiem nie wiem czy tak warto aha i na numerach kupiłem RZ czyli rejestracja mnie kosztowała podatek+dowód rejestracyjny Nie napalaj się tylko szukaj
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No jak tam po spocie, zmarzliście chociaż?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No ja piątek-sobota tak powojowałem, że nie wsiądę za kółko do zobaczyska w grudniu
-
[B5 ADR] Fotochrom uszkodzony
No najprawdopodobniej będzie uszkodzone mechanicznie i raczej go już nie skleisz Koszt używanego 120zł http://193.23.48.133/audi-a4-8e0-lusterko-fotochromatyczne-i1940085525.html Warto by jeszcze przelecieć VAGiem, może pokaże o co mu chodzi
-
[B5 AHU] Metaliczny dzwięk, jakby tarcie metalu o metal w tylnym prawym kole
Częstą przyczyną jest podgjęcie osłony tarczy hamulcowej. Wygląda to mniej więcej tak http://auto-truck3.pl/img/p/281-473-thickbox.jpg Przy zmianie koła musiał Ci ktoś docisnąć, odkształciła się i ociera teraz o coś sprawdź to