Treść opublikowana przez Wiczel
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
O to może być leasing prawdopodobne skoro nikt się nie połasił na taką okazję
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Bierz .... OKAZJA :gwizdanie: Z tego co pamietam to wisi od wiosny A możecie mi powiedzieć jak laikowi dlaczego wisi od wiosny i nikt go nie kupuje? za 27k to przecież ja za B6 dałem więcej! o co kaman, tam jest jakaś homologacja na ciężarowe to pewnie cena netto?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No jak jak już raz zacząłem to i jutro powinienem być chyba że żona coś mi "zaplanuje"
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
no i 13 i 16 bo 13-go o godzinie 16-stej
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ale ja to ciągle powtarzałem o MH Jak chcecie ustawić kilka audiów koło siebie to w tygodniu do godziny 16 może będzie kilka miejsc. A pewnie większość jak ja w takim czasie odpada Nie ma rady, jak nie sprawdzimy to nie będziemy wiedzieć Spotykamy się na spocie jak zawsze, przejazd obwodnicą :> do MH i pokrążyć po podziemiu i sie dowiemy
-
[B6 AWX] Zakładanie pokrowców otworzenie tylnej kanapy
Znalazłem coś takiego na konkurencyjnym forum "kanapa jest zamocowana od przodu ( po dwa po brzegach i dwa na środku ) na zatrzaskach uważaj żeby ich niepourywać bo u mnie trzyma się juz tylko na jednym po ostatnim wyjmowaniu, a oparcie to niewiem jak u dołu bo jeszcze nie było potrzeby demontażu" A tak na chłopski rozum to próbuj szarpnąć w różnych miejscach, jak zrobisz to z wyczuciem to nic się nie stanie. I jak w powyższym cytacie może zacznij od siedziska?
-
Wymiana tylnego podłokietnika
A coś się stało z poprzednim czy pewnie chcesz wymienić na taki z podtrzymką na Mc Donaldy? A wracając to skoro jest tam zawias to się pewnie da, bo raczej Niemcy nie przyspawały tego. Poszukaj śrubek i wszystko
-
[B5 ADR] Skrzypi i trzeszczy - zbieżność?!
a robiłeś za te 1300zł coś z zawieszenia? bo z tego raczej będzie efekt, sprawdź sobie luzy na zawieszeniu, podnieś go na podnośniku i poruszaj kołami. A piszczy Ci na zakrętach? bo to są pierwsze objawy rozregulowanej zbieżności
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Wiecie co, sory, że tak piszę post pod postem ale ja jestem za galerią NOVA koło Tesco. Tam jest ciszej, spokojniej... Uważam, że w millenium nawet na tygodniu ciężko będzie znaleźć nawet 2 miejsca obok siebie a co dopiero te 5-8. A w Novej nawet w weekend jest w miarę pusto, cicho, spokojnie i co najważniejsze sucho
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No kolega od Seata chce przy 35tys km wymieniać rozrząd, a skąd on się tam w ogóle wziął? może ma zapasową A4ke tylko oszczędza i stoi w garażu Poza tym, kto bogatemu zabroni, chce to niech wymienia ten rozrząd "na zaś"[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 09:15_________________________________________________ Grzesiek, ja jak byłem ostatnio i chciałem wyjeżdżać z podziemi zapędziłem się i stanąłem w połowie górki e korku to powiem, że szał jest, tam jest ze 40 stopni pochyłu, ciężko ruszyć
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No cieplej niż 2 tyg temu hehe, Dzięki za przegląd, jakby się znalazło rozwiązanie na ten mój problem z połączeniem z silnikiem to dajcie znać, będę wdzięczny
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Bede A chłopaki weźcie tego laktoka proszę
-
[ALL B7] Tylne siatki na fotele
Wiesz co, nie wiem jak inni ale ja tu zdjęcia nie widzę... Ja szukam siatki do bagażnika, jak się to fachowo nazywa bo nie wiem jak szukać choćby na allegro?
-
[ALL B5] Zmiana radia
No do kokpitu napewno będzie pasować, bo obydwa są na 1 DIN Kwestia tylko połączenia z wyświetlaczem między zegarami, wyświetla Ci np. Nazwy stacji? Bo II wyświetla A nagłośnienie masz Bose czy nie? A tak wogóle jak już zmieniasz to zafunduj sobie orginał Navi na 2 DIN i luz
-
Czy te felgi są oryginalne?
Boję się jednego, jeszcze chwila otworzymy lodówkę a tam co?? Chińskie światło będzie! Normalnie dobrze że się jeszcze dzieci Chińskie nie rodzą...
-
[ALL] Kiedy zmieniacie opony na zimowe ?
O i ja mam to samiuteńko, 17 z letnimi w piwnice a alu 15 AŁDI z zimówkami na pake. Do końca października trzeba będzie tego dokonać niezależnie od pogody
-
[ALL B5] Trzeszczaca ramka z tablica od basu subwoofera
A jakbyś sobie podkleił ramkę uszczelką do okien. Są w sprzedaży takie z gąbki i gumopodobne. Przyklej sobie dookoło ramki pod spodem tak, żeby przylegała i już. Ewentualnie taśma dwustronna tapicerska (są też takie z gąbki o grubości ok 2mm) I powinien być spokój a i nie będzie tego widać bo pod ramką się schowa
-
[B6 AVF] Bagażnik typu BOX
No skoro plotę to plotę Tak mi przekazał poprzedni właściciel samochodu :gwizdanie: a ja mu uwierzyłem, czyli na pewno nie ma? To sam się zastanowię nad zakupem bazy bo i narty i trialówkę czasem trzeba podwieźć...
-
[B6 AVF] Bagażnik typu BOX
A wiesz, że w Avancie są jakieś czujniki w relingach. Jak zapniesz coś na nie to auto "czuje" że jest coś na dachu i bierze poprawkę na ESP. Pasowało by też poczytać na ten temat żeby nie kupić czegoś co się z autkiem nie zgra. Poprawcie mnie jak plotę głupoty
-
[ALL B6] Piszczenie w tylnym kole
Słuchaj a przypomniała mi się sytuacja ale z Meganki. Na progach zwalniających, w różnych zagłębieniach i przy podjazdach na krawężniki. Miałem takie coś jak dźwięk skręcanej sprężyny (skrzypiącej) połączony z cichym piskiem. Przyczyną było wyrobione gniazdo (taki zestaw gum) gdzie łączy się amortyzator z karoserią. Może tam trzeba posłuchać? Części dość tanie ale rozbierania dużo...
-
[ALL B6] Piszczenie w tylnym kole
Słuchaj a jesteś pewien że to zawieszenie? Posadź kogoś z tyłu jak będziesz jechał i niech posłucha. Wiem na swoim przykładzie, że może to piszczeć nawet roleta bagażnika ( w sumie to nie bo masz sedana) czy niedomknięte fotele z tyłu lub też nawet głupi plastik
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 12:00_________________________________________________http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=%2F20111017%2FRZESZOW%2F373762676 poprawiam link bo powyższy jest o Tatrach http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20111018/RZESZOW/626543962
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
@Plugibugi No ford był i zapłacił ja jeszcze wracając do domu stanąłem koło niego na światłach, dwóch młodych w środku miało taki humor jakby sie czegoś najarali Włąśnie, jakby ktoś miał to też odkupię chętnie. I dzięki za dobre rady, pierwszy spot uważam za udany za 2 tygodnie też będę
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ooo masakra , wybaczcie ja ciągle myślałem, że 16sty był wczoraj :gwizdanie: Będę na 100% ed. a to jest na dole koło mostu na dużym parkingu tak?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A wiesz bo zły jestem, chodzi o moje wyczucie czasu, że spóźniłem się na pierwszy spot na którym chciałem być i zarzucić Was pytaniami nt. auta, którego jak na razie nie znam bo posiadam go pół tygodnia