Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sylwestro_k

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sylwestro_k

  1. sylwestro_k odpowiedział(a) na 601s temat w 1.9TDI
    1. https://vimeo.com/82874123 2. https://vimeo.com/82874124
  2. sylwestro_k odpowiedział(a) na 601s temat w 1.9TDI
    Pewien jesteś????
  3. sylwestro_k odpowiedział(a) na 601s temat w 1.9TDI
    przed założeniem, turbo było dokładnie sprawdzone - tzn przeglądniete wirniki, luz, (było też czyszczone)... wyglądało wszystko ok. fakt że podczas instalacji wąż idący do turbo mocno był wyginany, może gdzieś pękł, muszę jeszcze raz go zrzucić i dokładnie obejrzeć, dodam że na starym turbo tego ,,odkurzacza nie było,, ---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ---------- obejrzyj ten filmik i powiedz czy u Ciebie tez to jest : ---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:44 ---------- na starej turbinie miałem dokładnie tak samo (na rozgrzanym silniku) i na tej którą założyłem też to jest tyko w niższym zakresie obrotów, no i jeszcze ten irytujący gwizd
  4. ??? ja mam awx-a i żadnej sondy nie uświadczyłem...
  5. sylwestro_k odpowiedział(a) na 601s temat w 1.9TDI
    ja obstawiam łożysko, ale nie jestem w 100% pewien ---------- Post dopisany at 13:14 ---------- Poprzedni post napisany at 13:11 ---------- mam nagrany filmik tego dzwięku, jak odszukam to Ci podeślę, porównasz czy to jest ten sam świst bo u mnie to raczej dzwięk odkurzacza
  6. sylwestro_k odpowiedział(a) na 601s temat w 1.9TDI
    witam, rozwiązałeś problem? bo mam podobny po wymianie turbiny
  7. ten filmik pierwszy: dokładnie jak bym słyszał swój silnik
  8. autko które posiadam od niedawna to A4 B6 1.9TDI 130, 2002r AWX POZDRAWIAM

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.