Treść opublikowana przez michail55
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!!!!!! ---------- Post dopisany at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany at 19:12 ---------- Widze ze wszyscy ida w moje slady z myslami nad quattro!!!!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ładna???
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
why Quattro? - that's why : - YouTube
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
audi a4 tuning....wmv - YouTube
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kupil bym taka s4 ---------- Post dopisany at 20:17 ---------- Poprzedni post napisany at 20:13 ---------- kogo to? Oferta - Audi S4 - Do samochodu posiadam dwa kluczyki ksiazke serwisowa wszystkie faktury napraw jakie zostaly przeprowadzone w serwisie... Moje inwest
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak tam bylo na spociku??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
milego dnia :hi:pablo nie mialem czasu rozkminiac tematu jeszcze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
miłego dnia pany
-
[ALL] MOBIL-TECH - serwis, diagnstyka, mechanika, chiptuning i tuning mechaniczy
tam? https://maps.google.pl/maps?q=Magdaleny+Samozwaniec+16&sugexp=chrome,mod%3D6&um=1&ie=UTF-8&hl=pl&sa=N&tab=wl
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Proszę bardzo Liczę na dalszą i poważniejszą współpracę w weekend rozkminie sprawe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo dzieki!!!
-
Legenda PRLu - Kant czyli mój FIAT 125 P - po pełnej odbudowie
czym zrobiles podwozie??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jezdzi po naszych drogach od 2 lat
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powiedzcie mi czy pod wzgledem czesci audi z usa sie duzo roznia od naszych czy nie bedzie problemu z kupnem czesci??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
milego dnia Pany
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
U mnie nie ma co modzić z silnikiem no ale mowie ze jakbys mial 1.8t u siebie i tyle czasu samochod to tak bys modzil jak gosc!- Napój MonaVie
piramida finansowa znam temat znajomi w itali lataja z tym- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
niesamowite, wszystko klute. pomodzil bys no nie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
szkoda ze ja pracuje w kazdy czwartek bo bym wpadl na spocika ---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ---------- Pablo tak bys mial zmodzona swoja jak bys mial ten silnik Oferta - Audi A4 - Sprzedaje swoje auto ktore posiadam od 4 lat. Auto strojone u jednego z najlepszych tunerow w PL czyli GTO - w w w.digitun.pl Opier- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
podobna do twojej tylko nowsza troszku- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:naughty: e tam e tam jest jeszcze 3.0tdi ---------- Post dopisany at 00:34 ---------- Poprzedni post napisany at 00:29 ---------- widzieliscie cos takiego kiedys?? Stolik kawowy z silnika AUDI V6 2.6 l. OKAZJA!!! (2821650431) - motoAllegro czego to ludzie nie wymysla- [B6 AVF] Po wymianie termostatu nie dogrzewa do 90 stopni .
mnie dwa ori w ciagu pol roku padly az kupilem zamiennik i smigal- [B6 AVF] Pompowtryskiwacze BQ VS AL
na ori koncowkach??- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja bym go niebral bo ma ten niewydarzony silnik vagowski - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!