Treść opublikowana przez michail55
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale fakt faktem b7 idzie w dol cena przynajmniej te przedlifty a b6 trzyma sie twardo w cenie wciaz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale sluchaj ludzie o tym nie wiedza tak jak ty i mysle ze kupuja wypasa ja tez bymn nie dal mniej jak 40tys za b7 i napewno by to nie byl 2.0 tylko jakas benzyna uturbiona albo 2,7 badz 3.0 tdi po lifcie najmlodsze jakie bym kupil to 2007-2008
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ogladnij na allegro wozy kerczi b6 1.9tdi miedzy 30 a 34tys a b7 miedzy 35 a 40tys
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sa duzo drozsze audi bo 1.9tdi to przez wielu uwazany silnik za najlepszy jaki istnieje i nie leci to z ceny a bety leca no chyba ze to 330d coupe wtedy jest droga zauwaz ze b6 jest w podobnej cenie jak b7 dziwne no nie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pokaz ja
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
aaa rozumiem ---------- Post dopisany at 09:57 ---------- Poprzedni post napisany at 09:54 ---------- ładna? Oferta - Audi A4 - Audi A4 b7 3.0 TDI QUATTRO !!! OKAZJA !! Auto w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym,lakier bez rys czy wgnieceń. Bezwypa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak widac gosc go tylko trzyma w garazu i watpilwe ze nim lata co najzwyzej to laweta i na spot audizine usa co do reszty sie zgodze utrzymanie m5 e39 kosztuje jakies 1zl za 1km przejchania jesli chodzi o spalanie a co jesli przyjdzie cos naprawic hehe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ten rs jak widac nawet w garazu pod plachta kurde marzenie jedynm slowem ehhh kosztuje tyle co prawie nowe a4b8:facepalm: ten gosc na motorze szerzej znany jako ghost rider slyszalem ze to jakis miliarder ktoremu sie nudzi i wydaje filmy na dvd na ktorych pokazuje swoja jazde
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
JA PIERDZIUUU ---------- Post dopisany at 00:59 ---------- Poprzedni post napisany at 00:53 ---------- pablo patrz :slina: taka to bym chcial o jaaaaaaaaa niezla torpeda jakie ceny http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=217554765&cd=634774499270000000 ================================================================== a ten to wymiata
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
zkim tak ochoczo biegasz malutka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ci ludzie sa trzasnieci!!!! Może się rozmyślili Jechać np 200 km po to żeby obejrzeć auto i często się okazuje że jest lipa nie zawsze jest sens. Sam jak szukałem auta dla siebie umówiłem się z gościami koło Tarnowa i nie dotarłem bo mi coś wypadło akurat. Fakt faktem, zadzwoniłem że nie dotrę. Michał masz u siebie lusterko wewnętrzne fotochrom? nie mam a czemu pytasz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dokladnie nie ma co patrzec ale z drugiej strony to swietny interes
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
po to zeby wplacic na konto przed sprzedaza aby zniknac i zarobic wszystkie tego typu aukcje nie maja telefonu podanego i koncza sie zawwsze tak samo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
boseron przeciez to sciema kupe jesttakich na otomoto wystraczy spojrzec na brak telefonu podanego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
poczekaj jak przyjada ogladac ja juz mialem kilku takich bezczelnych ktorzy mowia ze aa rozrzad nie zrobiony albo cos tam ze nie ma zimowek przeciez ja to mam w d*pie niech ida i kupia sciaganiete z niewiadomo jakimi wadami do oplat itd zaplaca wiecej duzo a i tak sraja geba do mnie wkurza mnie to
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ci ludzie sa trzasnieci!!!!
-
Siłownia
jak robisz ten ser zapodaj przepis
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie bylo mial dzwonic moze sie rozmyslil mial jechac z nad morza to moze jeszcze nie dojechal he trafi sie inny musze wkleic na forum do sprzedam
-
Siłownia
caly dzien caly tydzien caly miesiac caly rok ja tylko miecho!!!!! czasem tylko co innego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale przywalilo deszczem
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
:shock3::shock3: o rany
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:shock3:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
da sie bo to jak tel ma oprogramowanie tylko jak ten starszy
-
Siłownia
:thumbup1::thumbup1: nie rozumiem tych co cwicza i nagle staja sie wegami masakra pacany!!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
audi pieknie wypacykowane jutro klient