Treść opublikowana przez michail55
-
Ułamany tunel od bagnetu
w sklepie moto czy aso ??
-
Ułamany tunel od bagnetu
narazie jest zatkany szmatka nic sie nie stanie podczas jazdy po nowa czesc??
-
Uciekające spaliny silnikiem
Ostatnio cos zaczołem czuc uciekajace spaliny silnikiem hmm plecionka jest nowa profesionalnie wspawana! i do tego spaliny czuc bardzo mocno po drugiej stronie bloku silnika sa bardzo wyczuwalne w garazu jak i na polu z tym ze mniej po nachyleniu sie. jak auto stoi w miejscu to czuc je przez klime i nawiew do kabiny podczas jazdy nic nie czuc powiedzcie mi skad moga uciekac te spaliny!
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
podejrzewam że gdzieś tu jest jakiś kruczek o którym nie mówicie bo za pięknie by było hmm??
-
Ułamany tunel od bagnetu
mam taki problem otoz zlamal mi sie tunel od bagnetu do sprawdzania poziomu oleju w silniku mniej wiecej tak w polowie podczas zakladania oslony silnika i nie wiem co robic zatkalem szmatka dziurke i co dalej co mozna z tym zrobic mozna ten tunelek kupic czy lepiej stary skleic doradzcie mi bo nie wiem
-
Pakiet ospojlerowania CARACTERE vs Rieger vs S4 B6 vs S LINE
no jak tylko spaw inaczej jak chciałeś połączyć blachę? ooooj tam moja glupota hehe ja szukam s4 do tylu ale i tak narazie kasy brak ale mysli sie pojawily juz
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
i co bez wlaczania swiatel one sie wlaczaja wystarczy kodowac?? bez fotochromu??
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
wszystko do zmiany mce, mk i wlacznik swiatel do tego lusterko fotochrom wewnetrzne i moze zewnetrzne (opcjonalnie) pozniej zmiana pinow dokladka kabli itd
-
Pompowtryski szaleją
zrob logi i wrzuc http://vaglog.rtnet.pl/index.php?o=moje
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
wszystko masz na poczatku tego watku oraz w watku o module komfortu rowniez w warsztacie
-
Pakiet ospojlerowania CARACTERE vs Rieger vs S4 B6 vs S LINE
no ale jak np polaczyc tak jak na foto blotnik?? spaw czy co?? bo pozniej juz wiadomo szpachla podklad i lakier do rownego
-
Pakiet ospojlerowania CARACTERE vs Rieger vs S4 B6 vs S LINE
a no moze bo teraz mi sie cos przypomina ze cos takiego bylo ale tez pewny nie jestem
-
Pakiet ospojlerowania CARACTERE vs Rieger vs S4 B6 vs S LINE
krok po kroku tylko czemu nie wlozyl po prostu blotnikow od b7 tylko rezal z b6 hmmm tu by sie musial NOSB wypowiedziec hmmm
-
Pakiet ospojlerowania CARACTERE vs Rieger vs S4 B6 vs S LINE
ladnie to wyglada tylko ze w sedanie a to jest hofele desing i przod od b7 ja mam tak ze przod rs4 b7 albo juz b7 s-line mi sie podoba a tyl od b6 moze jestem jedyny ale to wyglada prze pieknie. jeszcze te ori reflektory od b7 z wbudowanymi ledami miodzio http://moto.allegro.pl/przod-kompletny-audi-a4-b7-ly9b-s-line-sline-igla-i2206371332.html wszystko pasi p&p
-
Pakiet ospojlerowania CARACTERE vs Rieger vs S4 B6 vs S LINE
to powodzenia życzę w rezanku ja będę robił s4 przód cały he a widzialeś takie coś
-
Pakiet ospojlerowania CARACTERE vs Rieger vs S4 B6 vs S LINE
tu gosc ma z polski klape usa i jezdzi he http://otomoto.pl/audi-s4-C23327782.html
-
Trochę o N75 i Notlaufie
dzięki. u mnie dzisiaj auto w drodze do pracy zaczęło notlaufa łapać, zgodnie z opisem jeśli zamienię zaworki i problem zniknie to N75 do wymiany, tak? dokladnie! jezeli tak bedzie wymien lub reanimuj n75 pelny opis znajdziesz w warsztacie mojego autorstwa
-
[ALL B6] Klocki + tarcze przod 1.9 TDI
dokladnie swietne tarcze i w dobrej cenie przynajmniej tak wyglada a jezdzil ktos na nich?? dzieki temu nie trzeba robic swapa na 320mm
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
bo tak bylo 288mm ma byc czyli poprzedni wlasciciel cos kombinowal z hamulcami. wiem ze audi przynajmniej od modelu b7 320mm byly montowane w silnikach 2.0tfsi ale 220KM a wychodzily jeszcze 200 i 180 w ktorych byly seryjnie 288mm wiec chyba wczesniej bylo podobnie
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
tez mysle kupic wlasnie q7 za jakis czas! jak sie sprawuje??
-
[ALL B6] Klocki + tarcze przod 1.9 TDI
pewnie kolo 800zl wsztstko powinno kosztowac
-
[ALL B6] Klocki + tarcze przod 1.9 TDI
ja bym bral ferodo
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
dobra juz nic nie mowie ha
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
a przednich nie mozna przeniesc do tyłu??
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
a tył??