Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michail55

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michail55

  1. w sklepie moto czy aso ??
  2. narazie jest zatkany szmatka nic sie nie stanie podczas jazdy po nowa czesc??
  3. Ostatnio cos zaczołem czuc uciekajace spaliny silnikiem hmm plecionka jest nowa profesionalnie wspawana! i do tego spaliny czuc bardzo mocno po drugiej stronie bloku silnika sa bardzo wyczuwalne w garazu jak i na polu z tym ze mniej po nachyleniu sie. jak auto stoi w miejscu to czuc je przez klime i nawiew do kabiny podczas jazdy nic nie czuc powiedzcie mi skad moga uciekac te spaliny!
  4. podejrzewam że gdzieś tu jest jakiś kruczek o którym nie mówicie bo za pięknie by było hmm??
  5. mam taki problem otoz zlamal mi sie tunel od bagnetu do sprawdzania poziomu oleju w silniku mniej wiecej tak w polowie podczas zakladania oslony silnika i nie wiem co robic zatkalem szmatka dziurke i co dalej co mozna z tym zrobic mozna ten tunelek kupic czy lepiej stary skleic doradzcie mi bo nie wiem
  6. no jak tylko spaw inaczej jak chciałeś połączyć blachę? ooooj tam moja glupota hehe ja szukam s4 do tylu ale i tak narazie kasy brak ale mysli sie pojawily juz
  7. i co bez wlaczania swiatel one sie wlaczaja wystarczy kodowac?? bez fotochromu??
  8. wszystko do zmiany mce, mk i wlacznik swiatel do tego lusterko fotochrom wewnetrzne i moze zewnetrzne (opcjonalnie) pozniej zmiana pinow dokladka kabli itd
  9. zrob logi i wrzuc http://vaglog.rtnet.pl/index.php?o=moje
  10. wszystko masz na poczatku tego watku oraz w watku o module komfortu rowniez w warsztacie
  11. no ale jak np polaczyc tak jak na foto blotnik?? spaw czy co?? bo pozniej juz wiadomo szpachla podklad i lakier do rownego
  12. a no moze bo teraz mi sie cos przypomina ze cos takiego bylo ale tez pewny nie jestem
  13. krok po kroku tylko czemu nie wlozyl po prostu blotnikow od b7 tylko rezal z b6 hmmm tu by sie musial NOSB wypowiedziec hmmm
  14. ladnie to wyglada tylko ze w sedanie a to jest hofele desing i przod od b7 ja mam tak ze przod rs4 b7 albo juz b7 s-line mi sie podoba a tyl od b6 moze jestem jedyny ale to wyglada prze pieknie. jeszcze te ori reflektory od b7 z wbudowanymi ledami miodzio http://moto.allegro.pl/przod-kompletny-audi-a4-b7-ly9b-s-line-sline-igla-i2206371332.html wszystko pasi p&p
  15. to powodzenia życzę w rezanku ja będę robił s4 przód cały he a widzialeś takie coś
  16. tu gosc ma z polski klape usa i jezdzi he http://otomoto.pl/audi-s4-C23327782.html
  17. dzięki. u mnie dzisiaj auto w drodze do pracy zaczęło notlaufa łapać, zgodnie z opisem jeśli zamienię zaworki i problem zniknie to N75 do wymiany, tak? dokladnie! jezeli tak bedzie wymien lub reanimuj n75 pelny opis znajdziesz w warsztacie mojego autorstwa
  18. dokladnie swietne tarcze i w dobrej cenie przynajmniej tak wyglada a jezdzil ktos na nich?? dzieki temu nie trzeba robic swapa na 320mm
  19. bo tak bylo 288mm ma byc czyli poprzedni wlasciciel cos kombinowal z hamulcami. wiem ze audi przynajmniej od modelu b7 320mm byly montowane w silnikach 2.0tfsi ale 220KM a wychodzily jeszcze 200 i 180 w ktorych byly seryjnie 288mm wiec chyba wczesniej bylo podobnie
  20. tez mysle kupic wlasnie q7 za jakis czas! jak sie sprawuje??
  21. pewnie kolo 800zl wsztstko powinno kosztowac
  22. ja bym bral ferodo
  23. dobra juz nic nie mowie ha
  24. a przednich nie mozna przeniesc do tyłu??
  25. a tył??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.