-
EKIPA GOLENIÓW
22.01.2012, czyli niedziela o 18tej, Orlen w Kliniskach, na tyle jest dużo miejsca, ok? kto chętny?
-
EKIPA GOLENIÓW
jestem za, ustalmy termin, najlepiej weekend następny tak żeby każdy miał czas zaplanować, czyli 20.01-22.01.2012, kwestia sprecyzowania dnia i godziny, miejsce bez różnicy:) oby województwo:)
-
[ALL B8] przestała działać zmieniarka z cd na 6 płyt przy mmi2
a znacie może jakiegoś mechanika od takich rzeczy w zachodniopomorskim? albo lubuskim? okolice Gorzowa albo Szczecina, bo jestem i tu i tu czasami:)
-
[ALL B8] przestała działać zmieniarka z cd na 6 płyt przy mmi2
a jaki koszt wyszedł tej zmieniarki i wizyty w ASO?
-
[ALL B8] przestała działać zmieniarka z cd na 6 płyt przy mmi2
mam problem, dwa dni temu nagle przestała działać wekslarka.. nie można wyciągnąć żadnej płyty ani włożyć tym bardziej, niby coś tam się rusza, ale zaraz zawiesza się i lipa.. poszumi, postuka i nie wiem co teraz, mam zmieniarke na kokpicie pod w radiu z mmi2 i nie wiem gdzie z tym się udać i co to może być, macie jakiś pomysł? waliłem już w nią ręką i nic:)
-
EKIPA GOLENIÓW
no za pozno napisane było... ale jest komórka bezie łatwiej, a może tak na sztywno w sobotę ta co teraz będzie??
-
EKIPA GOLENIÓW
może być dzisiaj:)
-
[ALL] Prezes sie obronił - lista pijących za jego hajs w Bukowinie marzec 2012
Gratuluję ja jestem tu nowy... ale jakoś podlecę do tej bukowiny, nie ma problemu:)
-
EKIPA GOLENIÓW
witam ekipę z Goleniowa:) co sie u nas dzieje i kiedy sie widzimy??
-
[ALL B8] TELEFON
to chyba kwestia tego jak numer jest zapisany w telefonie, czy ma zero czy go nie ma... a ja mam problem z konfiguracją komórki z MMI, niektóre modele wykrywa, a niektórych nie.. nie wiem jak to ogarnąć.. to normalne?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Miło mi zawitać do tak zacnego grona:)
grandkogut
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta