Treść opublikowana przez meo21
-
[ALL B7] Demontaż lotki Avant
Zdaje sobie z tego sprawę. Bo wiem jak wygląda oryginał. Ale cóż zdecydowalem się na taka i już zostanie:)
-
[ALL B7] Demontaż lotki Avant
Nie jest niżej takie złudzenie bo samochód stoi krzywo. ---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ---------- A z tym odstawaniem to wydaje mi się że źle była docisnieta jak była montowana i dlatego tak widać. Ale powiem szczerze że w rzeczywistosci nie wyglada to źle. A lotka jest naprawdę dobrze wykonana i z pasowaniem nie było żadnego problemu:)
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
egon_81 poszło na pw
-
wycieraczki bosch czy valeo???
Mam te same wycieraczki od 3 miesięcy i złego słowa nie mogę jak narazie na nie powiedzieć
-
wycieraczki bosch czy valeo???
Kupiłem Valeo i nie żałuję. Polecam
-
Lava Grey by Oprych/ taki se S-line / i ... nowe foty
No problem :v
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Ja zamawialem 2 szt. I bez problemu wysłali. Tak
-
Zarówka do wstecznego LED CREE
Ale do wstecznego akurat homologacja jest nie potrzebna. Kto to będzie sprawdzał
-
Nawigacja GPS nowa z allegro za 11-150 zł - warto?
Ja używam od 2 lat larka i jestem zadowolony tym bardziej ze nagrywam najnowsza sobie Auto Mape na kartę wkładam i śmiga bez problemu. Jak dla mnie to tania i dobra. NAWIGACJA LARK FREE 50.3 (3890109087) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje..
-
Zarówka do wstecznego LED CREE
właśnie tego sie obawiam ze może wyskakiwać błąd;/ i drugie jak to będzie świeciło?
-
[ALL B7] Demontaż lotki Avant
kuzwa ze nie widziałem wczesniej ej aukcji;/ bo wygląda dużo lepiej i cenna niższa. no nic czekam na tamtą przyjdzie to zobaczę co to będzie i przymierze do auta jak się to wkomponuje ? ---------- Post dopisany 19-01-2014 at 12:15 ---------- Poprzedni post napisany 20-12-2013 at 10:07 ---------- a wiec tak zdecydowałem się i zakupiłem ta lotkę. nie było problemu z dopasowaniem siadła bez żadnych przeróbek. wykonanie tez niczego sobie jak na laminat. a wygląda to tak:decayed:
-
Zarówka do wstecznego LED CREE
Witam! Chciałem wymienić żarówki od światła wstecznego w mojej a4 b7. mam seryjne żarówki i do tego przyciemnione szyby i widoczność podczas cofania jest marna;/ znalazłem cos takiego na allegro P21W BA15S ŻARÓWKA COFANIA CREE AUDI A4 8EC B7 (3839487112) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i stad moje pytanie czy ktoś to już montował albo ma jakiś sposób żeby wzmocnić światło wsteczne?? pzdr
-
Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
Dokładnie widać że zrobione są starannie i dokładnie. I światło jest rewelka.
-
Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
LEDY zamówione u kolegi Tomnik właśnie zostały zamontowane,(wnetrze,pozycyjne, jak i tab. rej.) jak narazie super jasne światło ale czekam jak sie ściemni jak to widać będzie po ciemku. a barwa 4500k jest faktyczne wystarczająca! i co najważniejsze żadnych błędów:banan: Gorąco Polecam !!!
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
A jak na tym zestawie? Zielonych sprezonych i silownikow 650 Krosno?
-
Doświetlanie zakrętów
a można zrobić tak żeby się świeciły halogeny po otwarciu/zamknięciu auta z kluczyka?
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Wczoraj w Myslenicach czarna b6 w sedanie KMY.... Na Ramkach Klubowych Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Uhh... Mam nadzieję że u mnie będZie smigac:) i się nie rozczaruje Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
sprężyny zielone zamówione. a tu się okazuje ze są za słabe?? tylko nie rozumiem dlaczego na filmie na tym zestawie śmiga?? moze sa mocniejsze siłowniki??
-
naklejki na klapie bagażnika
śmiało benzyna lub jakimś rozcieńczalnikiem. spokojnie z lakierem się nic nie stanie:)
-
Problem z nierówną pracą i kopceniem na szaro gdy zimny
Spróbuj wcisnąć pedał sprzęgła na zimnym silniku, Wtedy zobaczysz czy dalej są drgania czy przestają. jeżeli przestają to coś ze sprzęgłem może być nie tak.
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Jeśli możesz podaj stronke, Na która mogę napisać i zamówić. I jakie sprężyny zamowiles? Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
chętnie się dołączę do zamówienia sprężynek. jeżeli by ktoś zamawiał??
-
[ALL B7] Demontaż lotki Avant
No zauważyłem ale chciałem się upewnić. Jaki jest jest faktyczny ksztalt. Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka ---------- Post dopisany at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany at 19:16 ---------- A lamint to wiem. Nie jedną się kiedyś malowalo i montowalo i nie było źle:) Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka
-
Przyceimnione Szybki
Fajna furka! i ładnie pasuje ciemna szyba do tego koloru :-) Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka