Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

meo21

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez meo21

  1. witam. mam podobny problem jak u Ciebie? jak sobie poradziłeś z tym problemem? udało się sprawdzić VAG-iem? ---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ---------- witam. mam podobny problem jak u Ciebie? jak sobie poradziłeś z tym problemem? udało się sprawdzić VAG-iem?
  2. dzięki na pewno skorzystam.
  3. juz sprawdzone termostat sie okazuje. pozostaje tylko wymiana. moze mi sie uda samemu z tego co czytalem to nie ma jakiejs filozofi wiekszej:)
  4. dzieki za info.
  5. czyli mam rozumieć ze ma to jakiś wpływ? pozdr.
  6. witam czy padniety termostat ma wplyw na spalanie??
  7. meo21 odpowiedział(a) na meo21 temat w 1.9TDI
    tak ma 130 koni. i na pewno nie zejde ponizej 7 litrow nawet na trasie max <130km/h> dlatego dziwi mnie jak ktos mowi o 6 litrach.
  8. meo21 odpowiedział(a) na meo21 temat w 1.9TDI
    jak to 5,2?? jakim cudem?
  9. Mam podobny problem szarpniecie miedzy 1700 2000 obrotów. mam wrazenie jak by sie turbina zalaczla. co to moze byc?
  10. meo21 odpowiedział(a) na meo21 temat w 1.9TDI
    niewiem jakie bylo spalanie przed chipem. takiego juz kupilem i dlatego zadalem takie pytanie. ale widze po opisach ze to norma. bo slyszlem ze powienien palic przy spokojnej jezdzie max 6,5. i ze 7/ 8 litrow to duzo.
  11. meo21 odpowiedział(a) na meo21 temat w 1.9TDI
    wydaje mi sie ze troche duzo spala. przykladowo od zapalenia sie rezerwy zalewam 17 litrów i robie 200 km do zapalenia sie znow rezerwy, to wychodzi mi jakies ponad 8 litrow??
  12. meo21 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Mam pytanie. jestem posiadaczem A4 1.9 TDI 74 KW byla chiopwana podobno ma teraz 130 koni. ma to wplyw na spalanie. pryz spokojnej jezdzie spalanie ponizej 7 litrow nie zejdzie. czy cos jest nie tak
  13. Witam wszystkich Forumowiczow. Pozdrawiam
  14. Witam wszystkich Forumowiczów. A4 1.9 TDI POZDRAWIAM
  15. dzieki za info!! pozdrawaim
  16. Dołączę się do tematu. jak jeździć w zimie jeśli chodzi o ogrzewanie?? ECON ma być włączony? czy raczej wyłączony? ma to jakiś wpływ na spalanie?? prosze o porade. dzieki:)
  17. witam. wie ktoś może gdzie znajduje sie czujnik światła wstecznego??
  18. Do kolegi sebekkrak. właśnie sie przymierzam do zmiany rozrządu i filtrów. mógł byś mniej więcej podać jaki jest koszt takiej przyjemności??
  19. witam. dobra rada na znikniecie tych odbarwień. trzeba wziasc papier 2500 lekko przeszlifować az będzie jednolity kolor. i poniżej przepolerowac maszyna najlepiej pasta 3m Zielona. a później zamleczkowac. w celu usuniecia kołek od polerowania.
  20. Witam. ma ktoś możne dobry pomyśl na naprawienie zawiasa schowka od strony pasażera?? już był raz klejony ale znów pękło.;/ czy jednak czeka mnie wymiana??
  21. mam ten sam objaw. bylem z tym u mechanika i powiedzial ze pompa wspamagania jest do regeneracji lub wymiany.
  22. Witam . Audi a4 2002r kombi avant 1.9 tdi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.