Treść opublikowana przez meo21
-
[ALL B6] Jak odbierać rozmowę z kierownicy ? (bluetooth)
witam. mam podobny problem jak u Ciebie? jak sobie poradziłeś z tym problemem? udało się sprawdzić VAG-iem? ---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ---------- witam. mam podobny problem jak u Ciebie? jak sobie poradziłeś z tym problemem? udało się sprawdzić VAG-iem?
-
Wplyw termostatu na spalanie?
dzięki na pewno skorzystam.
-
Wplyw termostatu na spalanie?
juz sprawdzone termostat sie okazuje. pozostaje tylko wymiana. moze mi sie uda samemu z tego co czytalem to nie ma jakiejs filozofi wiekszej:)
-
Wplyw termostatu na spalanie?
dzieki za info.
-
Wplyw termostatu na spalanie?
czyli mam rozumieć ze ma to jakiś wpływ? pozdr.
-
Wplyw termostatu na spalanie?
witam czy padniety termostat ma wplyw na spalanie??
-
[B6 AVB] Spalanie po czipie
tak ma 130 koni. i na pewno nie zejde ponizej 7 litrow nawet na trasie max <130km/h> dlatego dziwi mnie jak ktos mowi o 6 litrach.
-
[B6 AVB] Spalanie po czipie
jak to 5,2?? jakim cudem?
-
Szarpanie, nieustępujące po wyczyszczeniu nastawnika
Mam podobny problem szarpniecie miedzy 1700 2000 obrotów. mam wrazenie jak by sie turbina zalaczla. co to moze byc?
-
[B6 AVB] Spalanie po czipie
niewiem jakie bylo spalanie przed chipem. takiego juz kupilem i dlatego zadalem takie pytanie. ale widze po opisach ze to norma. bo slyszlem ze powienien palic przy spokojnej jezdzie max 6,5. i ze 7/ 8 litrow to duzo.
-
[B6 AVB] Spalanie po czipie
wydaje mi sie ze troche duzo spala. przykladowo od zapalenia sie rezerwy zalewam 17 litrów i robie 200 km do zapalenia sie znow rezerwy, to wychodzi mi jakies ponad 8 litrow??
-
[B6 AVB] Spalanie po czipie
Mam pytanie. jestem posiadaczem A4 1.9 TDI 74 KW byla chiopwana podobno ma teraz 130 koni. ma to wplyw na spalanie. pryz spokojnej jezdzie spalanie ponizej 7 litrow nie zejdzie. czy cos jest nie tak
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich Forumowiczow. Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich Forumowiczów. A4 1.9 TDI POZDRAWIAM
-
[ALL B7] Panel Climatronika
dzieki za info!! pozdrawaim
-
[ALL B7] Panel Climatronika
Dołączę się do tematu. jak jeździć w zimie jeśli chodzi o ogrzewanie?? ECON ma być włączony? czy raczej wyłączony? ma to jakiś wpływ na spalanie?? prosze o porade. dzieki:)
-
[B6 AWX] Bieg wsteczny problem
witam. wie ktoś może gdzie znajduje sie czujnik światła wstecznego??
-
[B6 AVF] Turbina i pompa wody. Duże koszty naprawy. Co robić ?
Do kolegi sebekkrak. właśnie sie przymierzam do zmiany rozrządu i filtrów. mógł byś mniej więcej podać jaki jest koszt takiej przyjemności??
-
[ALL B5] Inny kolor pod emblematami dlaczego ?
witam. dobra rada na znikniecie tych odbarwień. trzeba wziasc papier 2500 lekko przeszlifować az będzie jednolity kolor. i poniżej przepolerowac maszyna najlepiej pasta 3m Zielona. a później zamleczkowac. w celu usuniecia kołek od polerowania.
-
[ALL B6] Schowek jeszcze raz - jaka wersja pasuje
Witam. ma ktoś możne dobry pomyśl na naprawienie zawiasa schowka od strony pasażera?? już był raz klejony ale znów pękło.;/ czy jednak czeka mnie wymiana??
-
[B7 BPP] Piszczy przy mocnym skręceniu kierownicy i czasami stuka
mam ten sam objaw. bylem z tym u mechanika i powiedzial ze pompa wspamagania jest do regeneracji lub wymiany.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam . Audi a4 2002r kombi avant 1.9 tdi