Treść opublikowana przez meo21
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
panowie gdzie/ u kogo mogę zamówić takie sprężyny z oringami i podkładkami?? bo się trochę pogubiłem:grin:
-
[ALL B7] Demontaż lotki Avant
Jestem na kupnie lotki do a4 b7. stad moje pytanie czy ktoś miał przyjemność kupić taka lotkę od tego użytkownika allegro? Wiem ze na pewno będzie wymagała dopasowania:wink:. ale chodzi mi jak to wygląda na samochodzie czy bardzo się rożni kształtem o oryginalnej bo z fotek na aukji wygląda całkiem nieźle .AUDI A4 COMBI 2004-2007 B7 SPOILER DASZEK TUNING (3775621742) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Xenon czy ktoś zakładał ?
a co powiesz na cos takiego?? Żarówki Osram H7 Cool Blue Intense XenonLook 4200K (3722771766) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Xenon czy ktoś zakładał ?
Kupiłem żarówki do halogenow bo kumpel mi polecił że ładnie świecą.on. zakładał do b8 Ale nie miałem jeszcze okazji sprawdzić we mgle jak świecą no chyba że możesz polecić też do halogenow żeby to razem z góra ładnie pasowało? Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka
-
Xenon czy ktoś zakładał ?
Koledzy szukam dobrych żarówek h7. mam zwykle lampy bez soczewek. potrzebuje coś żeby świeciło delikatnie w kolorze Xenon. coś zbliżonego do halogenów które mam. możecie coś polecić??
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
Próbowałem ale nie za bardzo to wychodzi i mało widać na foto:wink:
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
Tak wyglądają moje Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka ---------- Post dopisany at 16:09 ---------- Poprzedni post napisany at 16:05 ---------- Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
Znajomy polecił mi takie żarówki H11 XENON niebieski 12V 55W zarowka zarowki ksenon (3686151777) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. mówił ze za te pieniadze to ładnie święcą. zaryzykowałem i kupiłem:decayed: Efekt jest ciekawy i dość mocno świecą. Ale na mgle jeszcze nie sprawdzałem. tak ze tyle mogę się wypowiedzieć
-
Lava Grey by Oprych/ taki se S-line / i ... nowe foty
Kolor jest elegancki tylko jak wypucowany. Avusy dosc fajnie wyglądają i są za***iście twarde:-) W planach jescze lotka na wiosnę:-) Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka
-
Przyceimnione Szybki
...to długo nie czekałem. :kwasny: na szczescie nie z mojej winy. ale auto troche rozpier....ne:kwasny: po spotkaniu z Tirem.
-
[ALL B7] WYMIANA ŻAROWKI HALOGENU
właśnie mam zamiar wymieniać żarówki w halogenach. ale opcja ściągania zderzaka mnie przeraża:kwasny: czy napewno nie ma innej opcji ?? (zwykły zderzak nie s-line)
-
Przyceimnione Szybki
Mam nadzieję że mnie nic takiego nie spotkaB-) I będę pomykal jak najdłużej bezkolizyjnie:-) Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka
-
Przyceimnione Szybki
Myśle ze to kwestia policjantów na jakich sie trafi. z nie którymi sie idzie dogadać (predzej sprawdzają gumy w takich przypadkach)
-
Przyceimnione Szybki
na kozaka mowisz na kozaka dopoki mnie zatrzymaja i albo dowodzik albo odklejamy folijke;/ jak narazie jezdze i jest luzik:naughty:
-
Przyceimnione Szybki
e tam jaki tam strach:grin:
-
Przyceimnione Szybki
Wszystkie szybki jednakowa folia. Dziś niestety nie udało się podbić przeglądu u jednego diagnosty zrobił pomiar wyszło że mam 19% a powinno być 70% na przednich szybach.:-)więc pojechałem na inną i diagnosta nawet mruknął że za ciemne tylko bez problemu podbił:-D
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
POLECAM WYŚCIG!!! za***isty FILM:git:
-
Polecane opony zimowe
Co powiecie na Dębica Frigo 2 ???
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
no no nieźle wygląda! dokładka wymagała przeróbki czy siadła bez kompikacji??
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
A nie wiem jakich wymiarów. Pod zderzakiem B7 jest sporo miejsca na szczęście ---------- Post dopisany 01-09-2013 at 14:12 ---------- Poprzedni post napisany 24-08-2013 at 20:23 ----------[/s Przyszła dokładka z Cupry R. Jakiś patent jak ją zamontować do zderzaka b7? http://images63.fotosik.pl/126/4a4f82a0bb449d46med.jpg kolego jak zamontujesz wrzuc fotki! ...moze ciekawie to wygladac?
-
Lava Grey by Oprych/ taki se S-line / i ... nowe foty
hmm?? a Jaka zawieszkę polecasz? same sprężyny czy amory tez??
-
Lava Grey by Oprych/ taki se S-line / i ... nowe foty
koza jest ale na naszych drogach to kicha troche;/
-
Lava Grey by Oprych/ taki se S-line / i ... nowe foty
Uploaded with ImageShack.us moje w troche wiekszej fotce
-
[ALL B6] Jaka najlepsza 'żarowka' do halogenów ?
odświeżam temat. jakie żarówki polecacie do halogenów zeby dawały lekko niebieska poświatę? a nie świeciły na żółto;/
-
Lava Grey by Oprych/ taki se S-line / i ... nowe foty
Fajna Furka! mam identyczny kolor i na żywo ladnie sie prezentuje.. zawias idalnie pasuje