Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

meo21

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez meo21

  1. panowie gdzie/ u kogo mogę zamówić takie sprężyny z oringami i podkładkami?? bo się trochę pogubiłem:grin:
  2. Jestem na kupnie lotki do a4 b7. stad moje pytanie czy ktoś miał przyjemność kupić taka lotkę od tego użytkownika allegro? Wiem ze na pewno będzie wymagała dopasowania:wink:. ale chodzi mi jak to wygląda na samochodzie czy bardzo się rożni kształtem o oryginalnej bo z fotek na aukji wygląda całkiem nieźle .AUDI A4 COMBI 2004-2007 B7 SPOILER DASZEK TUNING (3775621742) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  3. a co powiesz na cos takiego?? Żarówki Osram H7 Cool Blue Intense XenonLook 4200K (3722771766) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  4. Kupiłem żarówki do halogenow bo kumpel mi polecił że ładnie świecą.on. zakładał do b8 Ale nie miałem jeszcze okazji sprawdzić we mgle jak świecą no chyba że możesz polecić też do halogenow żeby to razem z góra ładnie pasowało? Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka
  5. Koledzy szukam dobrych żarówek h7. mam zwykle lampy bez soczewek. potrzebuje coś żeby świeciło delikatnie w kolorze Xenon. coś zbliżonego do halogenów które mam. możecie coś polecić??
  6. Próbowałem ale nie za bardzo to wychodzi i mało widać na foto:wink:
  7. Tak wyglądają moje Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka ---------- Post dopisany at 16:09 ---------- Poprzedni post napisany at 16:05 ---------- Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka
  8. Znajomy polecił mi takie żarówki H11 XENON niebieski 12V 55W zarowka zarowki ksenon (3686151777) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. mówił ze za te pieniadze to ładnie święcą. zaryzykowałem i kupiłem:decayed: Efekt jest ciekawy i dość mocno świecą. Ale na mgle jeszcze nie sprawdzałem. tak ze tyle mogę się wypowiedzieć
  9. Kolor jest elegancki tylko jak wypucowany. Avusy dosc fajnie wyglądają i są za***iście twarde:-) W planach jescze lotka na wiosnę:-) Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka
  10. ...to długo nie czekałem. :kwasny: na szczescie nie z mojej winy. ale auto troche rozpier....ne:kwasny: po spotkaniu z Tirem.
  11. właśnie mam zamiar wymieniać żarówki w halogenach. ale opcja ściągania zderzaka mnie przeraża:kwasny: czy napewno nie ma innej opcji ?? (zwykły zderzak nie s-line)
  12. Mam nadzieję że mnie nic takiego nie spotkaB-) I będę pomykal jak najdłużej bezkolizyjnie:-) Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka
  13. Myśle ze to kwestia policjantów na jakich sie trafi. z nie którymi sie idzie dogadać (predzej sprawdzają gumy w takich przypadkach)
  14. na kozaka mowisz na kozaka dopoki mnie zatrzymaja i albo dowodzik albo odklejamy folijke;/ jak narazie jezdze i jest luzik:naughty:
  15. e tam jaki tam strach:grin:
  16. Wszystkie szybki jednakowa folia. Dziś niestety nie udało się podbić przeglądu u jednego diagnosty zrobił pomiar wyszło że mam 19% a powinno być 70% na przednich szybach.:-)więc pojechałem na inną i diagnosta nawet mruknął że za ciemne tylko bez problemu podbił:-D
  17. POLECAM WYŚCIG!!! za***isty FILM:git:
  18. Co powiecie na Dębica Frigo 2 ???
  19. no no nieźle wygląda! dokładka wymagała przeróbki czy siadła bez kompikacji??
  20. A nie wiem jakich wymiarów. Pod zderzakiem B7 jest sporo miejsca na szczęście ---------- Post dopisany 01-09-2013 at 14:12 ---------- Poprzedni post napisany 24-08-2013 at 20:23 ----------[/s Przyszła dokładka z Cupry R. Jakiś patent jak ją zamontować do zderzaka b7? http://images63.fotosik.pl/126/4a4f82a0bb449d46med.jpg kolego jak zamontujesz wrzuc fotki! ...moze ciekawie to wygladac?
  21. hmm?? a Jaka zawieszkę polecasz? same sprężyny czy amory tez??
  22. koza jest ale na naszych drogach to kicha troche;/
  23. Uploaded with ImageShack.us moje w troche wiekszej fotce
  24. odświeżam temat. jakie żarówki polecacie do halogenów zeby dawały lekko niebieska poświatę? a nie świeciły na żółto;/
  25. Fajna Furka! mam identyczny kolor i na żywo ladnie sie prezentuje.. zawias idalnie pasuje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.