Treść opublikowana przez dalton000
-
[B5 ADR] Wyciek gazu
99% zawor do tankowania ,w zaworku jest kulka metalowa ktora jak skoroduje to nieprzylega rowno do oringa uszczelniajacego i wtedy powoli gaz schodzi z butli ,bo gdyby to bylo gwaltownie to zawor bezpieczenstwa w butli sie zamyka i gaz sie nieulatnia,ta usterke jestes wstanie sam usunac wymieniajac zawor tankowania.Przechodzilem tosamo
-
LPG - Dobre warsztaty oraz montażyści
A to dla kolegow z W-awy i okolic ,Szczerze polecam ,facet wie z czym sie to je http://www.migaz-s.com.pl/ www.migaz-s.com.pl
-
[ALL] [B6 ALT] Moja Audi była B5 a jest B6:P:P
reduktor-Magic elek,jednostka ster (ecu)-Stag-300 wtrysk gazu-Hana zawor gazowy-Tomasetto gazu do butli wchodzi okolo 39 l jesli sie niemyle to butla ma 42l 60l moze wystawac poza wneke kola,czeba przypasowac
-
[ALL] [B6 ALT] Moja Audi była B5 a jest B6:P:P
Przylacze sie ,faktycznie lubi olej ale da sie wytrzymac ,spalanie na lpg w moim przypadku to 10/11 litrow ,mozliwe ze niedeptam go jak kolega
-
Ile pali Wam gazu?
reduktor-Magic elek,jednostka ster (ecu)-Stag-300 wtrysk gazu-Hana zawor gazowy-Tomasetto srednia 10l dodam ze nieszaleje tylko czasami wydech przedmuc**je :>
-
Polecane opony letnie
A co powiecie o czyms takim DAYTON D210 195/65R15 czy ktos sie zetknol z ta opona rozgladam sie na lato ,dodam ze przemieszczam sie wmiare spokojnie bez szalenstw szkoda mi skarbeczka katowac bo i niema co
-
[B6 AWX] Felgi z allegro ...?
Kolega ma warsztat oponiarski i odradzil mi kupno jakchs chinczykow lub cos wtym stylu orginal to orginal ,oplaca sie dac do regeneracij ,z podrubami klopot z drganiami nawet po super wywazaniu 2/3 tygodnie i zaczynaja sie klocki .
-
[B5 ANB] Poziom gazu w butli
modeli wskaznikow jest multum ,wiec to ze niedziala u ciebie wskazanie diodowe moze miec zwiazek z brakiem wskazowki bo to z jej polozenia odczytuje czujnik ilosc paliwa w zbiorniku,ja tak mialem w innym aucie ,ze szkielkiem sie ustawialo rezerwe.
-
[B5 ANB] Poziom gazu w butli
to ze szkielko sie kreci to nic, tym szkielkiem mozesz ustawic sobie rezerwe ,jesli masz pewnosc ze w butli jest np 10 l musisz krecic delikatnie tak szkielkiem zeby gasla ostatnia zielona dioda ,czeba miec wyczucie i robic to powoli ale skoro ty niemasz wskazowki to niemam pewnosci czy to zadziala bo to czyta polozenie wskazowki i oczywiscie musisz widziec przelacznik z diodami w aucie wtrakcie regulacij
-
LPG - Dobre warsztaty oraz montażyści
Polecam jest to solidna i fachowa ekipa zawsze znajda czas na rozmowe i fachowa pomoc ,nieodsylaja bez obgadania problemu Adres: ul. 1 Maja 228 44-325 Mszana woj. śląskie Dane kontaktowe: strona internetowa: www.autobednarczyk.pl, tel. 032 472 03 16
-
[B5 AWT] Czy warto instalować gaz
http://www.gazeo.pl/kalkulator.php sam zrozumiesz dlaczego warto ale tylko cos madrego nie byle jaka
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
Kupilem A4 wiec szukalem czegos na temat Audi i trafilem na kakretne wiadomosci i informacje wlasnie TU wiec jestem
-
Filtr gazu w BRC
a jest jakas opcja spuszczenia zanieczyszczen z reduktora przez odkrecenie sruby slyszalem o takiej mozliwosci ale gdzie ta sruba sie znajduje niechce rozregulowac instalacij
-
Filtr gazu w BRC
Gdzie znajduje sie filtr gazu w reduktorze BRC MTM 100 kw tyle moge z niego odczytac zamontowany jest na nim elektrozawor czy filtr jest pod nim? ,i czy jest jakas mozliwosc spuszczenia osadu z tego reduktora ? i jak to zrobic ? wiem ze czeba zamknac zawor na butli i wypalic gaz z ukladu i co dalej? i jeszcze jedno czy wiecie jakiego rozmiaru jest tam filtr bo po rozebraniu chcialbym go zaraz wymienic.
-
Jaki najlepszy silnik do instalacji LPG ?
2.0 a4 b6 faktycznie lubi olej ale ten silnik super znosi gaz jesli jest dobrej jakosci instalacja,w trasie z 5 osob spokojna jazda spalil mi 9l lpg a czy sie oplaca tu jest symulator oplacalnosci wlacz wszystkie funkcje symulatora. http://www.gazeo.pl/kalkulator.php dodam ze trasa okolo 70%reszta po naszych miastach wszystkiego okolo 450km
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Wszystkich dalton000 a4 b6 131 2002