Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Marcin6

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Marcin6

  1. Panowie na 345mm wchodzi 17" bez problemów?
  2. Marcin6 odpowiedział(a) na mario.mario temat w Audi A4 B6/B7
    Wchodzi na to każda felga 17" ?
  3. I fajna cena... Akcyze można zapłacić mniejszą niż te ichniejsze tabelki?, trzeba mieć jakąś wycenę uszkodzeń auta przez rzeczoznawcę?
  4. Moje trzy grosze, bo zamówiłem na test gum i cherry: - drewienka Balboa Bubble Gum - mega intensywne, ale... zapach jak dla mnie nie do przyjęcia w samochodzie, tragedia, - cherry - też intensywne, zapach ciut bardziej do przyjęcia od Bubble Gum, ale... jednak zbyt słodki i uciążliwy jak dla mnie. Stripper jest najlepszy jednak, szkoda, że tak krótko trzyma, i szkoda, że nie robią drewienek z nim
  5. Zrobić moduł natychmiastowego spuszczania powietrza z tylnych poduszek, potem załadować, podnieść na maxa, otworzyć klapę, rozpędzić się na wstecznym, ostro zahamować, jednocześnie naciskając przycisk od poduch i sru... wyładowane Świetne autko
  6. https://www.facebook.com/bielskiedrogi/posts/587802938060820
  7. Oj tam, pewnie tylko trochę posiedzenie %% się przedłużyło
  8. Hehe na większe heble to najarałem się po pierwszym 100km tym autem Ale spoko, ja sie ograniczę do 300mm na tyle
  9. Ad. 1 a jak je podłączyłeś? równolegle czy szeregowo?
  10. Żałuj, ostatnio jak KFX z Arturoo się rozgadali nt. felg i hamulców to przy okazji ja się dowiedziałem więcej niż rok bym na forum czytał
  11. Panowie interesuje mnie zmiana hampli w b7 2.0tdi q, obecnie przód 288mm (to chyba żart jakiś ) tyl pewnie 244 (?) Pytanie czy warto interesować się 320/288 z 3.0tdi czy lepiej dozbierać porządnie i szarpać coś z S4? Jest duża różnica w skuteczności hamowania tych zestawów? Dev, masz jakieś gotowe zestawy 320/288 albo 345/300 na sell? Przez zestaw mam na myśli wszystko, żebym tylko zawiózł do mechaniora a on mi wymieni bez dokupowania niczego oprócz płynu, ewentualnie przewodów
  12. BTW propo dużych... to jak jedzie sam koń (ciągnik) i depnie po gazie to tego kur.a nie da się dogonić Jednak diesel ma siłe
  13. W naszych sercach tylko DIESEL :serce:
  14. Masz napisane: "Najładniejsze zdjęcie A4 - STYCZEŃ"
  15. już nie chciałem się wyrażać
  16. ok bede sie odzywał jak nazbieram coś $$ na hample, bo póki co mam bodaj 288 na przodzie (nic się nie zmieniło w serii od b5 ) średnio to hamuje dlatego już sie zastanawiam
  17. Arturoo, Tyś znawca Ile mniej więcej trza mieć na dobry upgrade hamulców przód+tył, nie wiem czy np. 320mm styka czy od razu z S4 wkładać... ale z S4 set to pewnie z 2-3k kosztuje Duża jest różnica (w hamowaniu) pomiędzy setem z 3.0tdi a z S4? Orientujesz się, albo ktoś?
  18. RS4 B7 czarne dzisiaj w okolicach Cieszyńskiej... ktoś znany?
  19. Arturoo, KFX dzięki za spota KFX i za kodowanko, AUX przetestowany, śmiga już nie będę truł d*py siemianowi
  20. No i ch. bombki strzelił No trudno, następnym razem
  21. Zróbmy to pro.... Spot Kawa McD 24.02.2016, godz 19:00, Jasienica: 1. Arturro, 2. KFX, 3. Marcin6. I ustalmy, że 4 to minimalna liczba : D
  22. Ja jak coś to tylko kawa w macu, na ognisko brak czasu :/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.