Treść opublikowana przez Marcin6
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Panowie na 345mm wchodzi 17" bez problemów?
-
hamulce bex
Wchodzi na to każda felga 17" ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
I fajna cena... Akcyze można zapłacić mniejszą niż te ichniejsze tabelki?, trzeba mieć jakąś wycenę uszkodzeń auta przez rzeczoznawcę?
-
Zapaszki do auta
Moje trzy grosze, bo zamówiłem na test gum i cherry: - drewienka Balboa Bubble Gum - mega intensywne, ale... zapach jak dla mnie nie do przyjęcia w samochodzie, tragedia, - cherry - też intensywne, zapach ciut bardziej do przyjęcia od Bubble Gum, ale... jednak zbyt słodki i uciążliwy jak dla mnie. Stripper jest najlepszy jednak, szkoda, że tak krótko trzyma, i szkoda, że nie robią drewienek z nim
-
Mironowóz cz.VI - A6 C6 Allroad 08r 3.0tdiQ 20 cali - SPRZEDAM
Zrobić moduł natychmiastowego spuszczania powietrza z tylnych poduszek, potem załadować, podnieść na maxa, otworzyć klapę, rozpędzić się na wstecznym, ostro zahamować, jednocześnie naciskając przycisk od poduch i sru... wyładowane Świetne autko
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
https://www.facebook.com/bielskiedrogi/posts/587802938060820
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Oj tam, pewnie tylko trochę posiedzenie %% się przedłużyło
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Hehe na większe heble to najarałem się po pierwszym 100km tym autem Ale spoko, ja sie ograniczę do 300mm na tyle
-
Podświetlane dekory, problemy
Ad. 1 a jak je podłączyłeś? równolegle czy szeregowo?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Żałuj, ostatnio jak KFX z Arturoo się rozgadali nt. felg i hamulców to przy okazji ja się dowiedziałem więcej niż rok bym na forum czytał
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Panowie interesuje mnie zmiana hampli w b7 2.0tdi q, obecnie przód 288mm (to chyba żart jakiś ) tyl pewnie 244 (?) Pytanie czy warto interesować się 320/288 z 3.0tdi czy lepiej dozbierać porządnie i szarpać coś z S4? Jest duża różnica w skuteczności hamowania tych zestawów? Dev, masz jakieś gotowe zestawy 320/288 albo 345/300 na sell? Przez zestaw mam na myśli wszystko, żebym tylko zawiózł do mechaniora a on mi wymieni bez dokupowania niczego oprócz płynu, ewentualnie przewodów- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
BTW propo dużych... to jak jedzie sam koń (ciągnik) i depnie po gazie to tego kur.a nie da się dogonić Jednak diesel ma siłe- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
W naszych sercach tylko DIESEL :serce:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Sześć- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Masz napisane: "Najładniejsze zdjęcie A4 - STYCZEŃ"- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
już nie chciałem się wyrażać- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ok bede sie odzywał jak nazbieram coś $$ na hample, bo póki co mam bodaj 288 na przodzie (nic się nie zmieniło w serii od b5 ) średnio to hamuje dlatego już sie zastanawiam- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Arturoo, Tyś znawca Ile mniej więcej trza mieć na dobry upgrade hamulców przód+tył, nie wiem czy np. 320mm styka czy od razu z S4 wkładać... ale z S4 set to pewnie z 2-3k kosztuje Duża jest różnica (w hamowaniu) pomiędzy setem z 3.0tdi a z S4? Orientujesz się, albo ktoś?- [Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
RS4 B7 czarne dzisiaj w okolicach Cieszyńskiej... ktoś znany?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Arturoo, KFX dzięki za spota KFX i za kodowanko, AUX przetestowany, śmiga już nie będę truł d*py siemianowi- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
To tez bede- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No i ch. bombki strzelił No trudno, następnym razem- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Zróbmy to pro.... Spot Kawa McD 24.02.2016, godz 19:00, Jasienica: 1. Arturro, 2. KFX, 3. Marcin6. I ustalmy, że 4 to minimalna liczba : D- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja jak coś to tylko kawa w macu, na ognisko brak czasu :/ - Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7