Treść opublikowana przez hafken
-
radio a4b6 do a4b5
dzięki bardzo sebidi
-
radio a4b6 do a4b5
dzięki, a co to takiego ?
-
radio a4b6 do a4b5
Witam, chciałbym założyć takie radio do b5 przed liftem, podejdzie bez problemu ? http://www.a4-freunde.com/attachment.php?attachmentid=93417&d=1301751719&stc=1
-
[B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM
nie no piękna, tylko lampy polift załóż, przód odmłodnieje, wiem z autopsji
-
[B5 AJM] OGrowóz
ja 10 tys temu założyłem swaga i puki co jestem zadowolony
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
dużo roboty żeby do 1.8 włożyć 1.8t. przedlift
-
[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
usa
-
[B5 AQD]Fake S4 2.8 V6 quattro Recaro xenon czarny sufit hamulce 360mm i pare inych drobiazgów:)
dużo zabawy ze zmianą radia ?
-
[B5 AJM] OGrowóz
te koła to 19 ? jakie parametry ? ładne autko
-
[B5] V6 - Kundel ze schroniska
dobra baza, warto inwestować
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
ładna
-
Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
jak się przedstawia spalanie w tym autku ?
- Silnik słabo chodzi
-
hafken a4/s4
- hafken a4/s4
klima, el szyby, centralny rok hym dla mnie ważniejszy jest stan ale tak 98+ myślę nad audi taka jak mam tdi 110hp, golf tdi 110hp lub bmw e46 136 hp . znajdę coś ?- hafken a4/s4
ile trzeba mieć na 110ps diesla?- hafken a4/s4
auto dalej chla jak spragnione skoro 1.8t pali tyle samo i jedzie duzo lepiej to dziękuję z moją obecną wersje silnikową, ale rezygnuje- hafken a4/s4
- hafken a4/s4
z tego co czytam to jest normalne spalanie tego silnika, szukam jakiegoś diesla, postanowione- hafken a4/s4
Ja jestem przewrażliwiony jak muszę płacić za jazdę 1.8 jak bym miał 2.5l i 190km lekka noga i 11,5 l w trasie. Teraz to już jestem rozdarty z tego co znajomi mi mówią to te vw 110 silniki palą mało średnio 6l Ale za 12tys to za dużego wyboru audi a4 czy vw golfa 4 generacji nie mam ? Ps. Murdzi dzięki za wyrażenie opini.- hafken a4/s4
No to mam teraz mały problem co teraz. Z felg nie zrezygnuje raczej chce większe. Angel piękne audi na prawdę szkoda tylko że w kombi, super felgi jaki to wzór ?- hafken a4/s4
No tak tylko kurcze ciężko znaleźć zadbane auto, myślę też o golfie 4 1.9 tdi 110 + chip 130 jakieś 18cali szprychowe, czarne skórki i też by się śmigało, pewnie mnie potępicie ale za audi ładne w tdi trzeba wyłożyć dużo więcej, obydwa samochody mi sie podobają.- hafken a4/s4
Nie wiem, wpakowałem już dużo pieniędzy, autko podoba mi sie bardzo bradzooo, ale moj kuzyn bmw e36 coupe 320 m52 robi za 100 zl 230km 6 cylindrów i osiągami zjada to moje 1.8 Mogę zaakceptować 11,12l ale nie w 1.8 125 km co sie zbiera jak sanki po piachu. Zaznaczam że silnik jeżeli o moc nie kuleje od innych 1.8 125- hafken a4/s4
ostatnio w trasie wyszło mi 11l pb to przeginka dla mnie.- hafken a4/s4
audi na sprzedanie, kupuję tdi. - hafken a4/s4