Sofcik

O Sofcik

Osiągnięcia Sofcik

Reputacja

1. Witam. Przyznam że zakupiłem rok temu u tegoż sprzedawcy castrol. 10 tys. mam od tamtej pory. Na dolewkę jedynie 0,5-07 L przez ten okres, żadnych problemów z silnikiem. Jednak czasem mimo wszystko można zaufać. Tak więc wybór należy do każdego kupującego. Pozdrawiam
  2. Magnatec Castrola 10 W 40 - olej na jakim obecnie jeżdze panowie. 2tys. prawie po zalaniu przy nie małym przebiegu bez najmniejszego ubytku. Dodam że przywieziony od niemieckich sąsiadów, tutaj chyba jest ta znacząca róznica w jakości :th:
  3. Witam. Sam sie własnie przymierzam do wymiany na pewno nie w takich kosztach jak kolega
  4. Witam. Postanowiłem dopisac sie do tematu, ponieważ mam identyczne objawy w swoim wozie jak marcelinho. I oby skończyło się na wymianie poduszek :mysli:jak koledzy podpowiadacie. (swoja drogą jest to naprawdę nieprzyjemne odczucie, szczególnie przy zdjęciu nogi z gazu).
  5. Bardzo dużo prezentów, samych łagodnych zakrętów. Wszystkiego dobrego dla klubowicza każdego, wszystkim razem i z osobna dołanczam życzenia bo chwila stosowna. Wesołych Świąt.
  6. Witam szanownych kolegów. Jeżeli pozwolicie to postaran sie zasilić wasze szeregi na spocie 27-ego.
  7. Sofcik

[B5 AHU] Turbo

Sprawdź radze Irku dokladnie jak na zdjeciu drugim zaznaczył EMERTON. Dokładnie jak opisałeś nierówne przyśpieszanie, słabiej się też zbierał na wyrzszych obrotach + kłębuchy czarne za mną. Sprawdź koniecznie.
  8. Sofcik

[B5 AHU] Turbo

Witam. Emerton, ja sam miałem problem z dziurami na dolocie, (dziura jak nic pod gumową złączką). Teraz walneło porzadnie sadzą z 'rynny' i chodzi ładnie, lecz na szczęście żadnych wycieków nie zauważyłem. Ale co do odpływy oleju przy turb. ( jak wspomniał spanky) - lekko jakby wilgotne.
  9. Serdecznie Witam wszystkich miłośników A4. Postaram sie dołączyć do grona szanownych kolegów z klubu A4, w szczególności z Rzeszowa i ololic. Będąc uczestnikiem forum[A4 1.9 TDI] mam nadzieje uzyskać wiele porad i wskazuwek w trakcie użytkowania mojego [A4 1.9 TDI].