Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siara

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siara

  1. No co prawda nie czarny...........
  2. Dokładnie. Tak będzie najlepiej. A co do alusiów to i tak nic by z tego nie było bo przed chwilą wróciłem do "stalowej rzeczywistości"
  3. Ja też się niestety raczej nie pokaże.......
  4. Jak bym miał 15, to bym się ich nie pozbywał A oglądał ktoś może film Go fast? Zacną RS4 sobie latają... A pod koniec aż się serce kroi.......
  5. Czy ja wiem??? Nie sprawiały żadnych problemów
  6. A ja troszkę z innej beczki. Jakby ktoś sobie chciał wyczyścić felgi to znalazłem fajny płyn... Wszystkie zabrudzenia pięknie schodzą bez żadnego szorowania. Polecam robić to w rękawiczkach gumiastych. A tu macie przykład: adult image hosting A może ktoś je przy okazji przygarnie :> jak nówki
  7. gratulacje. Niby mała rzecz a cieszy oko Ja po założeniu musiałem rozbierać na nowo bo wszystko wyszło ok ale moje linie papilarne zostały w środku..... I już B5 o 10 lat młodsze :> [br]Dopisany: 13 Listopad 2011, 14:38_________________________________________________ Co Ty.......... TDI ledwo dotarty [br]Dopisany: 13 Listopad 2011, 14:40_________________________________________________Widzę jesień sprzyja modyfikacjom :oklaski:
  8. Nie nie tamte też były 16. dalej są na sprzedaż
  9. Małe................................. Ale dla mnie styknie (16)
  10. Pogratulować [br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 19:11_________________________________________________Ja też zmieniłem trochę wygląd mojej kozy....... teraz stoi na RS-owych butach Ale niestety już na stalówy się trzeba przerzucić ;( Nie lubie zimy
  11. Następnym razem będzie lepiej
  12. Czym wycinałeś? wiertarą jak piszą??? A jak Ci poszła instalacja? Wrzuć jakieś foty
  13. He he Głód jest kozak [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 15:46_________________________________________________ Moja czarna owca (koza ) dostała nowe RSowe buciki jpg image hosting
  14. Ta Przemek czyni cuda To dopiero "chrom pakiet"... http://moto.allegro.pl/honda-valkyrie-rune-jedna-z-4-sztuk-na-swiecie-i1905102085.html
  15. http://tablica.pl/oferta/audi-80-stylizowana-na-a4-b7-1993-IDt1YM.html
  16. A w Krak. Od niego mam prezent :gwizdanie:
  17. :polew: u nas chyba tylko Maku ma czerwoną A co do spota, to w niedziele oglądałem klubową B7 S-line Zaprosiłem kolegę do nas, może się kiedyś zjawi..
  18. Spodziewałem się odp "trzeba było przyjechać na spota......"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.