Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siara

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siara

  1. No tak.............. ;( niestety ceny powalają..... Jak coś to też powiem kumplowi z roboty to zawita swoją A3... Jednak to
  2. http://www.audiklub.org/news/audi_a3_facelift_s3_sportback.html Audi S3 Sportback Ale starszych modeli to chyba nie było...
  3. będą sobie szydełkować a my jak zwykle :gwizdanie: o babach [br]Dopisany: 23 Sierpień 2011, 19:05_________________________________________________ W N. Targu widziałem ładną S3
  4. A to już jakiś czas temu.. Ostatnio coś często klubowiczów u siebie spotykam.... może zaczniemy spoty w Zabrzeży robić???
  5. Ryba!!!! Gdzie to tak pędziłeś wczoraj???
  6. Ryba. Widziałem Cię dziś w Zabrzeży jak leciałeś stronę Krościenka. Mam nadzieję, że wycieczka się udała
  7. No właśnie nie wiem..... nic nie obiecuję ale.............. :gwizdanie:
  8. Ta fajna jest tylko co się naczekałem......
  9. Poznałem Cię po kasku :> Szkoda, że nie wiedziałem, że się w barze zatrzymaliście, bo zrobili byśmy mini spota -Ty na motorze, a ja na butach- książkowy spot A co do tego Zajazdu to nie wiem jak jedzenie, ale piwko mają dobre
  10. A Ty Mike latasz czerwonym ścigiem i na kasku masz "piuropusz"??? Nie znam sie na motorach ale widziałem Cię chyba właśnie w Zabrzeży... Ja sobie spacerowym krokiem koło bliskiej z młodą i psem szedłem...........[br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 19:51_________________________________________________ Bardzo ładna trasa
  11. Straszna cisza.... Może wszyscy jeszcze jadą z długiego weekendu.... Makabra co się na drogach działo... zwłaszcza u mnie....... na drugą stronę ulicy (do baru ) nie mogłem przejść... Kumpel za Szczawnicy do Zabrzeży ok 15-20km jechał (jeżeli można to tak nazwać) ponad 4.5 godziny.... Ładny mi odpoczynek w górach stojąc w korku... Przynajmniej mieli czas podziwiać widoki
  12. Tak ja chciałem, ale udało mi się ożywić stary i wszystko działa. Ale dziękuję
  13. No. To skoro wszyscy już są komplecie to może ustalimy godzinę następnego spotu???
  14. Lepszy wróbel w garści.... Pewnie go spłoszyliście :gwizdanie:
  15. A na tej sesji byliście???
  16. Siema! Ja też bym się pojawił ale za często piłem Wasze zdrowie z fanatykami A3 i efekt był ciężki... Mike pogratulować wyniku
  17. O to teraz będzie wszelaką pomoc uzyskać
  18. Też pomysł. A znalazłem kilka ciekawych filmików...
  19. Ja się chyba nie piszę, bo kolega z pracy ma wesele i nie wiem jak w niedzielę będzie u mnie z mobilnością
  20. "...to ja się pytam, po co taki człowiek żyje, po co taki człowiek żyje jak ten chwast- wyrwałem chwasta..." Psy 2 Najlepszy cytat do sytuacji Psy 2 - Wyrwałem Chwasta, Sławomir Sulej
  21. Tych ludzi już chyba całkiem pojebało....
  22. Nic tylko lepkie łapy połamać, w kolano strzelić i ewentualnie solą sypnąć, żeby dłużej pamiętał... Jest tego skór.......stwa na tym świecie
  23. Adaś nie dawaj takich filmów, bo widzisz, że ludzie nie mogą się jeszcze otrząsnąć....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.